Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

teuflerin
12. jún 2009

ahojte babulky tak som tu cela unavena a zmorena....tak idem akurat tak do vane a pojdem sppinkat...zajtra frcim odznova...ani sa mi tam nechce ist...tak pekny vecer prajem...ahojte...a drzte cez vikend palce...janulka mylsim na teba..ahojte

januliatko1985
12. jún 2009

uz som doma z robotky..dakujem za drzanie palcekov....tak rano...dobrunocku 🙂

michalag
12. jún 2009

babenky bruuu nocku 🙂

evulik6
12. jún 2009

dobru noc 🙂

reivka
13. jún 2009

ahojte, no kde si janulik
dnes nejak ten konik blbne 😒

januliatko1985
13. jún 2009

ahojte,reivka aj mne to blbne od rana,vobec mi to neslo spustit...no tak som si robila testik,meska mi jeden den zatial a bola / 🙂 ...no ale sak je este mozno skoro,skusim zasse o 2 dni,a teraz som si vsimla, ze mam taky ruzovucky hlien ale ziadna krv,ta som zvedava a pripajam graf:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

reivka
13. jún 2009

janulka to nevyzera dobre 😖

januliatko1985
13. jún 2009

tha,ja uz som s tym teraz zmierena,ak to nevide....ale este mozno nnejaka mala nadej tam je

reivka
13. jún 2009

jasne nadej je vždy

januliatko1985
13. jún 2009

ja osm aj mala posunutu ovulku o dost,a dnes mam len 15dpo

reivka
13. jún 2009

ved bežne býva ovulka na 14 DC a potom o dalšich 14 DC prichadza mrcha nie?

januliatko1985
13. jún 2009

tak byva tak hej,ale ja mam nepravidelnu ms a ovula bola to si pozri na grafe tan zeleny pas,takze dost neskoro

reivka
13. jún 2009

nooo mala si to neskor, takže by to mohlo aj byť, ale klesa ti teplotka nie?

januliatko1985
13. jún 2009

hej ,trosku klesla,ale prave teraz pozer grafy take vzorove,co uz boli skutocne namerane na wunschkinder a take su, ze neskutocny pokles pred mrchou a po nej a potom stupla teplota a bolo tehu,takze vselico je mozne....ani tomu grafu nemusime verit,kedy sme mali ovulku to vie presne len nase telo takze az tak na 100% by som na ten graf nespoliehala

reivka
13. jún 2009

no ved najistejšie je počkať ešte či ti nepride mrcha a ked nie, urobiť test

januliatko1985
13. jún 2009

ak nepride, tak budem robit test najblizsie az v pondelok....

reivka
13. jún 2009

no som zvedava, tak sa mi zda že v tejto teme každu chvilu niekto otehu 🙂

januliatko1985
13. jún 2009

noo,najblizie je asi miska, teu tiez nie? a ty kedy mas dostat?

reivka
13. jún 2009

no s miškou sme tak pri sebe, ona ma nedostať 2 dni predo mnou ale to tak za viac ako tyzden 😉

januliatko1985
13. jún 2009

tak idem do prace,majte sa a krasny den 🙂

reivka
13. jún 2009

pa pa ja janul

michalag
13. jún 2009

Ahojte
jani, to ma mrzi ☹ .... ale od ovu mas 15 DPO a to by ti mohlo ukazat aspon tienik 😅 🤐

reivka
13. jún 2009

ano aj ja som kupila taky test, že po dni vynechania ukaže, tak to by už ukazal nie? ked den meška a mne sa takym ružovym začinava mrcha tiež 🤐

januliatko1985
13. jún 2009

ahojte,tak uz je to jasne tento mesiac,prisla teda 😠 ...tak nic ide sa dalej......ale vyzeralo to taaaak naaadejne,skoda no...dufam,ze tento cyklus budem mat kratsi a ovulku skor,lebo ma porazi cakat tak dlho sak to bolo 39 dnes..joooj

pata31
autor
13. jún 2009

Ahoj, Janka, tak to je skoda 🙄 ...ale beries to dobre... 😉

michalag
13. jún 2009

jani, to ma mrzi ze nakoniec prisla ☹ 🙄 , ale super ze to takto beries 🙂

pata31
autor
14. jún 2009

Ahojte, bre ranko, tak co idete dnes robit? ja varit, asi prat, ucit sa anglinu a vecer nakupovaaat 😵 😵
vcera sa kamoske narodila dcerka 🙂

zusika
14. jún 2009

ahojte..... prisla som na skok..... Januliatko no ved sa nic nedeje.... ale jasne ze ma to mrzi..... Drzim palce pri dalsom snazeni.... my sme tenti vikend oznamili rodine..to bolo radosti...az som sa vyplasila z toho.... 🤐
zacinam sa k tomu nasmu buducemu minis pravat majetnicky uz teraz... svokra 10 min v kuse opakovala ze ona bude babka..ona bude babka....pomoooooooooooc!!!
vidime sa/citame sa zajtra...papa!
cakam na dobru spravu od Teu....dufam ze ak si si dala v piatok tu vanu, ze si si to neprivolala.....

januliatko1985
14. jún 2009

ahojte,aj ja som tu len na skok,tak ja som dnes bola v robotke ale len na kratko....inac taku siiilnu mrchu som uz teda davno nemala,aspon viem,ze ju vobec mam a to je dobre,nie?....tak dufam,ze ju budem mat kratko...tak ja idem sa venovat mm...papa....zajtra som tu teiz mam volnooooo....krasny zvysok vecera 😉 🙂

pata31
autor
14. jún 2009

cafte, baby, tak som bola s mm v PP...chcela som si vyskusat saty, co mali v tescu v akcii, ale uz tam ziadne nemali! 😠 tak sme sli zbytocne... ale sme aspon spravili velky nakup 😅 no a sli sme kuknut aj do Maxu, ale tam som tiez nic nenasla, co by sa mi hodilo na svadbu...bo o dva tyzdne idem kamoske...a neviem, co si obleciem, kedze vsetky nohavice, co mam, ma uz tlacia na bruchu...no hadam nieco zozeniem dovtedy... 😔
inac vcera som si kupila tehu nohavice, a som si zobrala take volnejsie, ale som to olutovala, bo ked o mam na sebe, tak sa mi to nejako zosuva dole...takze este ich zatial asi nosit nebudem, este pockam, kym este trochu priberiem 😅
tak pekny vecer!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre