Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

januliatko1985
16. jún 2009

a je tooo....idem umyt jahodky...neviem ci tu budem este dnes...tak papap 🙂

reivka
16. jún 2009

pa pa

nikiarudi
17. jún 2009

dobré ránko kočky aha čo som našla...http://www.creartive.sk/galeria.html
nieje to krása?? dajte si časť "detské izby" nádherné maľby... 😵 😵 😵

michalag
17. jún 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,,

januliatko1985
17. jún 2009

druhaaa....dobre ranko 🙂

januliatko1985
17. jún 2009

teda tretia 😅

januliatko1985
17. jún 2009

miska,hod sem grafik

michalag
17. jún 2009

jani, uz s avelmi neoplati, ale mozem

januliatko1985
17. jún 2009

nooo,ved este pockaj tych par dni,ci nestupne...ci uz sa tak citis, ze dostanes? 😒

michalag
17. jún 2009

ja mam stale ten pocit 😅

januliatko1985
17. jún 2009

jooooj......idem sa naranajkovat 😝

michalag
17. jún 2009

bruuuu chut 😉 🙂

zusika
17. jún 2009

ahojte...tak sme teda odtajnili svoje tvare 🙂 som si povedala ze svadobna by po roku uz mohla aj zmiznut... 🙂
dnes to vyzera na pekny (aj ked v praci)

reivka
17. jún 2009

ahojteeeeee 🙂 tak ja budem do konca tyždna doma s malym, v škôlke mi surovo povedali že mi ho dnes nezoberu lebo ma soplik....... soplik nie je nakazlivy, ale ony su take lenive mu ho aj parkrat za den utriet 😠 porazí ma z nich

pata31
autor
17. jún 2009

Ahojte...tak ste si teda riadne pomenili fotecky...ale pekne, pekne 😵
vcera som si nasla listok na balik, tie capri nohavice mi dosli, musim na postu skocit...som straasne zvedava, ci mi budu dobre...

reivka
17. jún 2009

ahoj patka, z toho mimibazaru sa objednava tak, že najskôr pošleš peniaze a potom ti pošlu tovar?

reivka
17. jún 2009

aj mne prišiel balik, dnes si to pojdem zobrat, objednala som si z quelle take čierne koktejlky a piatok ideme na taku malu oslavu 🙂

pata31
autor
17. jún 2009

Reivka, to zavisi od predajcu, tato predajkyna mi dala na vyber, bud na dobierku alebo platba na ucet vopred...tak som platila vopred na ucet...

reivka
17. jún 2009

ja to tam nechapem 😅

pata31
autor
17. jún 2009

preco? ja tam nechodim na tie aukcie, ale normalne co nove veci...teraz je to druhy krat, co som si objednala, prvy krat som si kupila jablonecku bizu na svadbu...kaaasnu 😉

zusika
17. jún 2009

reivka, no skolky su v tomto dost divne, nie aby to vysli v ustrety....preta ja uvazujem o zalozeni sukromnej skolky... po materskej...
a aj mne prisiel balik....len musim pon ist v sobotu...dovtedy nemam cas.... objednala som si prvy tehu top...jasne ze teraz mi je este nanic....ale na jesen by sme mali mat velku rodinnu oslavu...a tam budem snad uz s pekny bruskom v cyklamenovom veselom tope 😀
no ake budeme kocky 🙂
inak vcera som pozerala bonprix....a tam je tolko pekny veci...co sa daju nosit aj v tehu..lebo tie velkosti su tam dost velke... ich 38 je asi nasa 36 a menej.... takze ak objedam 40 bude mi to v tehu dobre..nejake tuniky a tak... a nasla som si tam aj plavky.... tankiny...take princezkove.... peknucke 🙂

januliatko1985
17. jún 2009

ahojte baby 🙂 reivka...ako ti je dobre , ze budes doma...ja by som hned menila 😵

pata31
autor
17. jún 2009

Zusika, no pekne...ja si nezvyknem takto objednavat z katalogov, bo sa bojim, ze mi to nesadne...uvidime teraz tie nohavky...
a s tou skoulkou dobry napad 😉
no asi idem na tu postu, ze sa potom mozem ucit anglinu...sa tesim, ze uz zajtra to budem mat za sebou...uz len sa to doucit 🙄

januliatko1985
17. jún 2009

ja mam dnes volno ale poobede idem na neurologiu po lieky od migreny,lebo uz mi dosli a potom ideme za svokrom do nemocnice ho pozriet,dnes ho maju operovat daco ma s ramenom,no tak sa mi nece,radsej by som sedela na balkone na slniecku....jooj

pata31
autor
17. jún 2009

ty mas migrenu? 😕 joj, to musi byt neprijemne...

zusika
17. jún 2009

no nezavidim janka....
baby...tak mi napadlo....kvapky do nosa tehulky mozu??? alebo ani tie nie?

majkal
17. jún 2009

Ahojte babenky, klikala som po nete a preklikala som sa az na toto forum .... na tuto temu 🙂 .... zacala som to citat od prvej strany, ale je toho hoooooodne, tak som radsej preskocila na tu poslednu a pridavam sa do diskusie .... vsetky co ste tu, ste snazilky? a uz sa to teda niektorym z prvych stranok od aprila podarilo? 😉 My sa snazime uz rok o druhe baby, ale zatial nevydalo. Pred dvoma tyzdnami mi doktor zistil myko a ureaplazmu - najprv mi to nic nehovorilo, takze som bola v pohode, ale ked som trosku posurfovala po nete, tak mi uz do smiechu nebolo. Zrejme to je pricina, preco sa nam to doteraz nepodarilo. Takze sa liecime, obaja s manzelom ... a zaciname znova snazilkovat od jula 🙂 Mali ste niektora podobny problem?

michalag
17. jún 2009

jani, ☹
babenky, ja sa s vami lucim, ideme s drobcom na chvilku von, kym este nie je tak horuco 😉 🙂
tak zatial 🙂

januliatko1985
17. jún 2009

pati,hej mam migenu,uz od zakladk,a neraz som skoncilana pohotovosti tak bolela,ze mi museli pichnut magnesium, aj som si myslela,ze to z HAK,ale to aj predtym ma bolela ked som este nebrala hak,a ked som teraz vysadila,tak sa to ovela zlepsilo,uz nemam take bolesti,aj ked este ňstale su...no som sa tym naucila zit,a je to tazke ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre