Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

januliatko1985
17. jún 2009

papa miska,uzivajte slniecko kym sa da 🙂

zusika
17. jún 2009

ahoj Majkal..vitaj medzi nami.... ano uz mozno aj vacsia polovica zmenila status snazilky na tehulku...takze tu je to nakazlive... verim, ze sa skoro ppdari aj vam!!!! Drzim palce!!!

pata31
autor
17. jún 2009

no uz som tu, mam tie nohavky, ale su mi kus volnejsie, som si mohla aj o cislo mensie objednat...ale da sa to, celkom pekne su... 🙂

zusika
17. jún 2009

pati, a nedaju sa trosicku zaposit?? lebo ak aj budes tancovat, tak ti spadnu 😀

majkal
17. jún 2009

Dakujem zusika 🙂 ... tak takouto "chorobou" by som sa velmi rada nakazila 😉 no ved uvidime ....

pata31
autor
17. jún 2009

Zusika, nieco s tym spravim, ved mam doma novy sijaci stroj 😉 dala som do albumu fotku tehu rifli, aj sukne a aj moje brucho v tych capri nohaviciach 😵

zusika
17. jún 2009

no pati ake su super....!!!! sice vidim len kusok ale myslim ze si k sebe prilis kriticka....stale hovopris o nejakch kilach..... pacia sa mi!!! 😉

pata31
autor
17. jún 2009

jejda, sak tie kila su riadne, ale uz rastie brusko aj z ineho dovodu, tak nevadi mi to uz 😉
a diky 😀 😀 😀

pata31
autor
17. jún 2009

som dala este dalsie fotecky 🙂

zusika
17. jún 2009

no akoze co riesis? Pati kolko vazis... ved vyzeras uplne normalne!!! a svedci ti to aj tak ako si oblecena...

pata31
autor
17. jún 2009

Zusika...moja vaha je nad 80kg ☹ vyska 164...ale neriesim to teraz, az niekedy po porode zacnem 😉 aj ked v deviatom mesiaci budem riadna slonica 😀

januliatko1985
17. jún 2009

pati,ved vyzeras uplne v pohode,uzivaj si tehu a nemysli na take veci ako je tvoja vaha, s tym zacnes az po porode....ja naopak by som veelmi rada prijala par kileciek navyse,mne to neuskodi pri mojej vyske 175cma vahe 50kg,ani po porode by som sa nenahnevala keby sa na mna nieco nalepilo.... 😅

reivka
17. jún 2009

no už som tu zase, po celom meste som po lekarnach zhanala solnu fajku pre maleho uff 😖 ale kupila som 😀

patka pekne gatky, aj tie rifličky su fajne 😉

reivka
17. jún 2009

dala som maleho spinkat, tak tu môžem byť s vami 🙂

zusika
17. jún 2009

maraton po lekarnach.... nic moc, reivka, ale aspon si zohnala ... a akoze to bude maly s tym co robit..chapem vyznam soli...aj solnych roztokov...ale toto som este nepocula

reivka
17. jún 2009

no to je keramické v tvare slonika a v tom je taka sol, strči si akože slonikov chobot do ust, tam je otvor a bude dychat, ma to efekt solnej jaskyne, precistuje to dychacie cesty aj nosové dutiny

pata31
autor
17. jún 2009

Janka, kazda sa trapime s inym problemom...aj ked ja by som radsej tvoj mala 😉
bola som na obed, ale nejako mi nesadol, sa mi robi zase kyselina v ustach...bleeee...
Reivka, diky 😵 ...a sranda, ta solna fajka, ale dobry vynalez...daj potom vediet, ci to pomohlo...
no idem ja zase na anglinu... 🙄

evulik6
17. jún 2009

ahojte kocendy 🙂
co je tu noveho? pribudla nejaka nova tehulka?

pati jeeej ty uz 14tt? no kraaaasa, ale to ide...

ako sa mate? tehulky? snazilky?

michalag
17. jún 2009

Ahojte 🙂
majkal, vitam ta medzi nami 😉 🙂

evi, ty sa pochval, ako sa mate???

reivka
17. jún 2009

miška ty si to nevydržala a testla si? kolko dpo si ?? 🙂

michalag
17. jún 2009

reivka 😅 😝 😅 😝
dnes 11-12DPO

evulik6
17. jún 2009

ahoj miska...
ja sa mam fajn..sice trosku znicena ale fajn...
mala som tu navstevu od soboty rana do vcera podvecera.... sesternica s family... no sranda bola... 😕 😀

a ty miska ako? testovala si ci co? ako si dopadla?

reivka
17. jún 2009

miška treba skusiť neskôr

pata31
autor
17. jún 2009

Ahoj, Evulik...ako mas? no ja som vlastne o tyzden menej 😉 ale zajtra uz budem 14tt aj naozaj..cize 2trimester 😵 sa tesiiim 😵
Miska ako dopadol testik??? 😕

michalag
17. jún 2009

evulik, tak ste mali aspon pekny predlzeny vikend 🙂 😉 .... a ja takto ☹ ☹ ☹
reivka, uz nie, kaslem nato 😉

reivka
17. jún 2009

neviem či môžem bonzovať, ale v inej teme som našla kleo a je tehu 😉

pata31
autor
17. jún 2009

coooo...Kleo je tehuuuu????jaj, tak to ju idem sprdnut, ze nam to ani nepovedalaaa 😠 😀 😀

reivka
17. jún 2009

miška ved až ked bude meškať 😉

zusika
17. jún 2009

ahoj evka...no zanedbavas nas.... 😎
ale je to pochopitelne.... ja som po obede a teraz som dostala uuzasne jablkove pite... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre