Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
23. jún 2009

Reivka tak to nic moc...to si ma nepotesila 😀 aj ked ja nastastie negrcam 😉

evulik6
23. jún 2009

patka kym negrackas tak je dobre...

pata31
autor
23. jún 2009

mna len natahuje z tej kyseliny v ustach..preto musim nieco stale zajedat..najlepsie kysle alebo slane...a teraz tu mam len cisty rohlik, asi sa do neho pustim...

bibi24
23. jún 2009

Evi, pekne si to napisala...mas uplnu pravdu, len je to tazsie realizovat. Tak nic, skusame dalej. 😉
Veru Patka, my ostatne by sme veru boli rady, keby nam bolo zle z tehu 😀 Podla mna to mas este dobre, ze ti je len zle a negrckas... 😉 Neboj, drz sa, za chvilku to prejde... 😉

bibi24
23. jún 2009

Baby, mne sa uz nechce pracovat, ani tu sediet...a musim este 2 hodky 😒

pata31
autor
23. jún 2009

no mohlo by prejst.. 😉
aj ja budem este dve hodky v praci..som zacala citat knihu 😵

evulik6
23. jún 2009

jaaaj bibi...ty si sa pytala ze kam ideme? som zabudla...

ideme len do IT do bibione.... ja som tam uz bola ale uz je to 7 rokov dozadu a sestra chcela ist tam pozriet, kedze som jej hovorila ako tam je zivo... tak sme boli vcera zajednat...ale len na 8 dni...lebo sestre nedali viac dovolenky, uz aj toto ma vyprosikane... tak som rada ze aspon nieco... strasne sa tesim... ideme 11.7. a 19teho prideme 😉

bibi24
23. jún 2009

Hej, pytala som sa Evik, nevadi 🙂 Ja mam taliansko strasne rada, takze good choice 😉 Si to riadne uzite, my ideme tiez do talianska a tiez len na 8 dni od 7.7. Sa mi ani nezda, ze je to za 2 tyzdne. 😵
Patka, dobre robis s tou knihou... 😉 netreba sa pretrhat 😀

bibi24
23. jún 2009

Baby, inak ja mam dnes asi taku "silnu" mrchu, ze nepotrebujem ani vlozku, ani tampon...akoze len ked idem na wc-ko (aj to nie vzdy) tak mam take troska ruzovo-hnede...Akoze nechapem fakt 😠 Tak ked uz prisla ta mrchana, tak nemoze aspon poriadne? 😀

teuflerin
23. jún 2009

no ahojte babulky uz som tu..co mate nove?akurat som vas docitala....boli sme sa s drahym pozriet v tom byte co sa tam stahujeme..normalne uz sa straaasne tesim......len som nevedela kolko bude so vsetkym starostiiii...a tie mensie hadky ze toto nie, toto bude tu a toto bude tak..a ja to chcem inak ako on....ojojojjjj....ale tak to ku tomu patri ci?

tatranka111
23. jún 2009

ahojte babuleee dlho som tu nebola.....mam čo čítat 🙂

teuflerin u nas to bolo podobne 🙂 🙂 🙂 a teraz rozmyšlame, že urobíme podkrovné izby tak sa asi zase trošička nepohodneme. Moj drahý tvrdí, že ja si predstavujem všetko lahk hehe 🙂

teuflerin
23. jún 2009

no jasne to hovori aj moj drahy..lneze vies ono sa moc zatial v jednoizbaku neda vym,ysliet..a aj kvoli tomu sme sa nepohodli ale tak je to v pohode uz len chapes..sak nech necha "dizajn" na mna nie?sak ja sa mu tiez nestaram aku da sterku a jako to bude malovat nie 😀

teuflerin
23. jún 2009

babule necham vas tu dojdem kolo pol deviatej, kamoskin tatino ma l infarkt a ona je tu sama na intraku tak ju idem trochu utesit lebo stale len place...zatial ahojky, potom sa ozvem

tatranka111
23. jún 2009

teuflerin ved prave my sa nestarame ako to budú robit, ale no čo už hlavne, že mame kde byvat poznam niekoho komu by asi bolo jedno ako to bude hlavne aby už boli sami ako oni hovoria.......byvaju s rodičmi a to nieje velmi ono.....tiež som zo začiatku byvala s rodičmi ale vlastné je vlastné 🙂

zusika
23. jún 2009

ahojte kocandy!!! No co som presvihla za dnesok???
musim sa pochvalit, koncert DM bol aj napriek silnemu dazdu neopisatelny zazitok....este dlho sa budem spamatavat z tej euforie.... ze WOOOOOOOOOOOOOOOW...... aj mimco to snad prezilo bez ujmy, hoci tie decibely boli dost silne.....stale sme velmi blizko podia a reprakov..... ale nech sa uci....bude to maly/mala depesacka.... 😎
este pekny vecer..a zajtra sa vam uz budem venovat naplno....dnes som si uzila krasny day off.... taka pohodka

evulik6
23. jún 2009

ahojte...
bibi aj ty ides do talianska? mne sa taliansko tiez strasne paci, len skoda ze sa nechodi na takych aspon 10 dni...to by bolo uplne super... a kam idete bibi?

teu, to je jasne ze to k tomu patri...neboj sa...aj my sme si to prezili, myslim ze asi kazdy, ved kazdy ma svoj nazor a svoju predstavu...

zusi, tak bolo super? tak je dobre... som rada ze si si to uzila...

michalag
24. jún 2009

Dobreee ranko babenky 🙂 ,,

dnes som tu prva 😝 😀

andi20
24. jún 2009

Ahojte baby, ja som druha.... 😎

andi20
24. jún 2009

Inac mne sa velmi nechce sediet v praci. A dnes mame toho naozaj hoooodne vela

michalag
24. jún 2009

andi, to bude asi tym pocasim 🙄 , lebo ani mne sa nic nechce, len by som spala a spala ked je takto, no drobec mi to nedovoli 😅 😀 .... a chcela som ist do mesta, ale prsi 😠

januliatko1985
24. jún 2009

tretiaaa....dobre ranko 🙂
no hnusne raaano,bleee,zase prsi 😠 idem sa chystat do prace,sa mi ale fest nechce,ale zato dnes koncim skro tak mi to dufam zbehne skoro.majte sa krasne ideeem 🙂

bibi24
24. jún 2009

Ahojte babulky 🙂 krasne rano mame opat, to je pravda. Ale aspon uz nie je taka hrozna kosa a pan "mudry" Dr ilko hlasil, ze buduci tyzden uz bude pekne a teplo, tak verim, ze mu to aspon raz vyjde 😀 lebo ja uz chcem letooooo...
Teu - jasne, vsetky sme to zazili. Ta kupa bytu, stahovanie, zariadovanie, vybavivacky a papierovacky, musia unavit kazdy par...a nezhody sa objavia, ale prave ked ich zvladnete a prekonate, tak je to znamenie, ze vam to spolu bude klapat aj v krizovych situaciach 😉

bibi24
24. jún 2009

Evulik - ideme na Sardiniu, ta je sice dost draha, ale nasli sme dobry lastminute za dobru cenu 😉 Ano a skoda, ze taliansko vacsinou neponukaju na 10 dni, nechapem preco 😒
Miska - zajtra som opat vo ZV, idem na sluzobku 😉

reivka
24. jún 2009

ahojte 🙂 vy už píšete ako žeravééé 😀

evulik6
24. jún 2009

ahojteeee....

bibi, veru je to velka skoda, si myslim ze by tam chodilo aj viac ludi... sicilia? kraaasa... super... tak si to uzi...ved ty uz za chvilu ides 🙂

michalag
24. jún 2009

bibi, ale neviem citi zariadim pekne pocasicko 😅 😝

michalag
24. jún 2009

baby nevezmene nas niekto do prirucnej ako skriatkov? .... my sme spolu este na dovolenke neboli nikde ale uz by sme velmi chceli niekam ist, tak snad na rok sa nam to konecne podari

zusika
24. jún 2009

ahojte, dobre ranko vsetky....zase na s tusim caka jeden skaredy uprsany den...u nas boli vcera take prehanky a teplotne soky..sa to menilo kazde dve hodiny...teplo, zima, slnko, dazd.... sialenstvo.....

evulik6
24. jún 2009

miska mozno budem mat dve volne miesta ak sestru nepusti sef tak mozes ist 😀

bibi24
24. jún 2009

Evulik, Sardinia, nie Sicilia, ale je to podobne 😀 nevadiiii
Miska, ale tak o nieco by si sa mohla pokusit, minule ti to vyslo 😀 A ak chces, do kufra vas kludne zbalim, ja mavam malo veci 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre