Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
30. jún 2009

Zusi, to nie je lovestory...Táňa Kaleová-Vasilková nemá také knižky...je to normálna realita.. 😉

janurka
30. jún 2009

pana beka bibi to musel byť riadny šok

bibi24
30. jún 2009

Andi, Benatky su skveleee a nadherneee, ja som tam bola uz 4krat 😉 A vies ako prestanes na to mysliet? Ked sa zamestnas niecim inym a nebudes sa pozorovat 😉 Napr. si povedz, co vsetko chces este stihnut kym budes mat baby a to realizuj... 😉

evulik6
30. jún 2009

bibi to s tym pasom.... niekde som citala ze netreba, a niekde ze treba... ja preistotu beriem...clovek nevie na koho natrafi

bibi24
30. jún 2009

Janurka, tak tomu ver...skoro ma porazilo 😀
Evik - vsak jasneeee, ved si nemusis pamatat vsetky datumy 😉 pohoda. Vidis, naozaj symbolicky, ani mi nedoslo. Akurat mi pred chilou dosli pokyny, tak ze uz o 3 tej v noci mame byt ready na transfer 😕 a pritom moja sister ma den predtym promocie, takze spat sa asi nebude 😒 Ale nevadi, ved dospime v lietadle, alebo pocas dovci urcite 😀

bibi24
30. jún 2009

Evulik, urcite netreba (neviem ako deti, myslim dospelych), som volala na ministerstvo vnutra, aj na velvyslanectvo talianske, aj do cestovky 😉 Tak hadam mi neklamu vsetci 😀

Patka, aj ja citavam vasilkovu, je to naozaj taka oddychovka a mas pravdu, z realneho zivota. Aj ked, ja som precitala vsetky (lebo ja citam vsetko co mi pride pod ruku a hrooozne rychlo 😀 ) a uz sa mi zda, ze sa opakuje....nic nove v tych pribehoch. 😒

evulik6
30. jún 2009

bibi tak potom supeeeeeeeeeer...uz len ist... inak aj v telke hovorili ze netreba, len na nete som nasla niekde ze ano... taketo zbytocne zmatky robia... och... maly je zapisany v pase, takze ja aj tak beriem... do 5 rokov staci ked je u nas v pase zapisany... takze my sme tiez v pohode...
Takze nebudete spat? neva...ved letecky ste tam raz dva, zavrete oci a ste tam 😀

Inak ja mam tiez rada take knihy zo zivota... super... ja som citala Strom v srdci...pekna kniha tiez, podla skutocnosti a teraz mam rozcitanu Bielu masajku...

evulik6
30. jún 2009

iank kto si chce pozriet tak ideme sem:
http://www.agenziamc.com/cs/strutture/Villaggio...

bibi24
30. jún 2009

Baby, bezim na bus, lebo idem este cvicit. este sa ozvem, zatim paaaa
Evik - biela masajka je vraj super 😉

andi20
30. jún 2009

Biela masajka je dobra, ja ju mam aj na DVD. Je to dobree.

pata31
autor
30. jún 2009

Bibi, ja citam teraz druhu knizku od nej...su to celkom napinave pribehy, ale obcas trochu depresivne pre mna (aj ked sa nepozeram na svet cez ruzove okuliare)..za to len ta druha kniha..

evulik6
30. jún 2009

noo a este mam prichystanu o nejakej prostitutke... je vraj perfektna...

tak ahoj bibi 🙂

evulik6
30. jún 2009

no idem aj ja od vas...tak sa majte...pekny zvysok dna zelam

teuflerin
30. jún 2009

ahojte babulky tak som tu aj ja....tak najrpv napisem reivke...pocuj, my ideme na dovcu 15teho, na jedenast dni, a mna asi porazi ak to dostanem..lebo 15teho ma prist, a ja mavam az osem dni..takze tak nejako..a strasen bolesti, ze niekedy aj odpadnem, tak neviem neviem kto je na otm horsie 😀 myslim ze to mas este vp ohode......patka aj ja citam vasilkovu mam od nej vsetky knihy, naoseldy som citala rozbote stastie, ta je najhrubsia a najnovsia a trvalo mi to len dva dni, ja som vobec okolie nevnimala kao som citala......inak sa mate ako????

zusika
30. jún 2009

babulky, vrelo odporucam kniku na leto... B.Filan - Wewerka....to je o takej BA-pubertacke...ale rehot na kazdej strane!! tusim ju zase zacnem citat...po vlaku, nech cas prejde...este ale musim docit aspon toho lasicu, lebo ich mam uz rozcitanych nejako vela
kocky, idem aj ja domov.... dnes pridu svokrovci... tak musim nieco pripravit.... 😒
dopisania zajtra!!

reivka
30. jún 2009

tak baby ja čitam prave Posledná konkubína

teu tak tebe nezávidím to obdobie mrchy, no ale že je to až smiešne ako je to na hovado, že aj mne má prísť v den odchodu na dovcu aj tebe 😀 bude nás porážať spolu

bibi24
30. jún 2009

Baby, ja sa s vami zatial lucim, idem na 3 dni na sluzobku, tak neviem, kedy sa dostanem na net. Pekne sa tu mavajte a pozitivne myslenie snazilky. papa 🙂

evulik6
30. jún 2009

ahojte...

bibi, stastnu cestu, davaj si pozor... 😉

zusika
1. júl 2009

no ale toto?? nikto tu este nie je?? tak vitaaaam..... 🙂

evulik6
1. júl 2009

ahojte... dnes som druha??? 😀

pata31
autor
1. júl 2009

Ahojte..ja som tretia 😀
co dnes idete robit?
ja mam toho dnes viac...nejake grafiky mi treba porobit a sa mi vobec nechce! 😖

zusika
1. júl 2009

pati ja mam uz dlho obdobie ze sa mi nic nechce.... zacina sa uhorkova sezona, tak zacnem robit take veci, ako upratovanie suflikov a skniniek v praci.... zoznamy nahravok a proste veci, ktorymi zabijam cas.... 😀

januliatko1985
1. júl 2009

dobre ranko..tretiaaaa 🙂 aj u vas baby je tak kraaasne? 😵

januliatko1985
1. júl 2009

tak nie,patka ma predbehla,kym som vas precitala zo vcera....ja som taka unavena,som vcera vecer tolko zehlila,ze mam normalne pluzgier na ruke, al uz som mala fajnu kopu 😖
citam, ze uz sa to krati nam co idmee na dovcu,juj aj ja sa tak tesim,uz len tyzden v robotke a potom offff 🙂
skoda, ze dnes idem do prace az poobede o tretej a do vecera do deviatej,to si ani slnko neuzijem,no ale z toho tepla bude dnes urcite nejaka burka tak to tam nejak prezijem 🙂

zusika
1. júl 2009

ahoj, aj tu je pekne...dokonca vcera ked som isla z Ba-tu bolo kraaasne a v TT bola taka sialena hodinova burka....vraj prisla z nicoho-nic....

evulik6
1. júl 2009

jani, aj ja som zehlila, a tak zo mna tieklo...fuuuuj, otrasne teplo mi bolo... ale uz to mam za sebou tak je dobre...
ja som navarila obed a pojdeme asi von s dadkom, kym neprsi... zase hlasia burky 😒 No a pobede pojdem do mesta so sestrou do obchodov, chcem si kupit nejaku suknu a tricka...snad nieco najdeme...

evulik6
1. júl 2009

aj u nas bola burka... okolo druhej... hruza... riadne lialo

pata31
autor
1. júl 2009

Janka...neprehanaj s tym zehlenim 😕 aj ja by som chcela dovcu...budem si musiet nejako zariadit, aby som aspon tyzden bola doma, ked uz budeme mat bazen rozlozeny a napusteny..
Zusi, ja som sa zacitala do tej knihy a to potom sa mi ani nechce nic robit, zijem len tou knihou 😉 😀 ale uz nemam vela stran...no musim najprv porobit, co mi treba a potom docitam...tak sa majte zatial, neskor sem kuknem..

michalag
1. júl 2009

Ahojte 🙂 ..... 🙂 ,

januliatko1985
1. júl 2009

ja tiez este musim navarit,kym pojdem do prace....v tom teple tak nerada varim 😒
evulik,ja som tiez bola na nakupy so segrou pred dovcou,tak sme sa trosku rozhadzovali a ja to zboznujem tak raz za cas,plavkyaj nejake tricka,zabky som si kupila,teraz su zlavy tak sa da za dobru cenu nakupit a tu je super vyber 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre