Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
13. júl 2009

no a mám dosť nepáči sa mi tam 😖 😝

zusika
13. júl 2009

tu som....len som odbehla ....bezi mi serial.... 😀
komu by sa v nemocnici pacilo??

pata31
autor
13. júl 2009

Zusi a co sledujes?

zusika
13. júl 2009

gilmorky..... len teraz musim mat zapnutu TA3...ci nahodu nepojde tlacovka.....

reivka
13. júl 2009

teraz idem do mesta, potom volakedy sa "uvidíme", ozvem sa 🙂

zusika
13. júl 2009

tak sa zatial maj!! 🙂 ja idem poobede....

pata31
autor
13. júl 2009

gilmorky mam aj ja rada 😉

reivka
13. júl 2009

aj ja mám rada Gilmorky 🙂

zusika
13. júl 2009

🙂
babulky, idem uz od vas....varit....a tulat sa mestom.... musim si to uzit, nemavam prilezitost... 🙂
zajtra som tu zas....

pata31
autor
13. júl 2009

Zusika, jak ti fajne...aj ked tulat sa mestom by som teraz nezvladla...som bola na obed v meste, som nevladala zjest ani polovicnu porciu a chodila som jak taka mrtvolka, bo ma boli v krizoch z toho statia na vystave...
a zase na mna prichadza unava..uz ma to celkom prechadzalo 🙄 idem si spravit kavicku 3v1..

teuflerin
13. júl 2009

ahojte babulky..tak som tu uz aj ja..bola som s malou na RTG klbikov..to boli stresy, az sa mi dusila ako strasne plakala..a potom dalsi sok, sono klbikov....ale mam dobre spravy, uz nemusi ist kym nepojde do skoly, vsetko je uz v pohode....sa strasen tesim, lebo sme museli chodit kazdeho pol roka na kontroly, strasne to bolo, sme na nu boli dve a to ked to dieta trpi to ja som sa skoro rozplakala......ked aj ona plakala....inak uz len dva dni babulky....do odletu aj do mrchy..

pata31
autor
13. júl 2009

Teu a to je tvoja neter?

teuflerin
13. júl 2009

nie nie patka..to ja opatrujem babatko...uz dva aroky sa o nu staram, a ma dva roky aj nejake tri mesiaciky.....

pata31
autor
13. júl 2009

aha, ja som si myslela, ze to je z tvojej rodiny..a jej mamka chodi do prace?
a kam ides vlastne na dovcu?

teuflerin
13. júl 2009

nie jej mama chodi na kozmetiku, chodi do fitka a tak sa flaka..maju vela prachov tak jej su prednaejsie aj taketo veci.ale zase ke je s malou tak sa k nej sprava krasne..ale aj tak to enchapem...

a dovolenka?letime do tunisu..monastir..ideme do hotela el mouradi skannes beach.....sak si to kukni na medina tours...je tam krasne.....strasne sa uz tesim....

pata31
autor
13. júl 2009

jaaj...no ale ked ma tolko prachov, tak sa jej necudujem, ze sa chce aj o seba starat..
no idem kuknut, ze kde to idete... 😵

pata31
autor
13. júl 2009

hmmm...velmi pekne...hotel, bazen, aj plaz...tak si to pekne uzi! 😉 😵

teuflerin
13. júl 2009

dakujem..velmi sa tesim......dufam ze mi nepride mrcha ako ma prist a uz to bude dokonale:D

pata31
autor
13. júl 2009

tak to drzim palce!!! 😵
ja by som si sla polezkat v mori...ale teraz pocas tehu nechcem riskovat...takze mi ostava len cakat, kym v nasom bazene bude dost tepla voda 😉
jejda, ja tu zaspavam...ledva drzim oci otvorene 🙄

teuflerin
13. júl 2009

no jasne, ja to este bereim tak, ze aj tak sa nedovzeim ze osm tehu, skor ako vo stvrtok alebo piatok, takze nebudem rusit dovolenku chapes, tiez mam trosku stresy kvoli tomu letu, ale tak co uz....inak, ja osm si teraz uvedomila ze osm bola na tom rtg s malou, musela som ju drzata...a co ak som tehu......

pata31
autor
13. júl 2009

no vsak urcite...ved kolko zien ani netusi, ze je tehu a stvara rozne veci...ako napr. sefova manzelka ze do 12tt jazdila na koni, lebo nevedela, ze je tehu 😉
a s tym rtg neviem...ale sa nestresuj zbytocne..

teuflerin
13. júl 2009

hmmm..sak prave to...ze kolko zien ani neive ze je tehotnyach a robi vselico, niektore piju, fajcia, behaju, korculuju, vsetko mozne...a dufam ze ten rtg bude v pohode, ak som nahodou tehu..aj ked pochybujem..uz neverim, a to sa snazim len par nmesiacov

pata31
autor
13. júl 2009

no ved raz sa to podari, uvidis... 😵
a teplotu si nahodou nemeras?

teuflerin
13. júl 2009

nie nemeriam si..est eosm az task daleko nechcela ist lebo to by osm sa uz zcvokla vies....a sledovat sa do detailov.....sak chodime s drahym kazdy den skoro, lebo my sme tak zvyknuty, takze chapes....hadam sa zadarilo, alebo zdari

pata31
autor
13. júl 2009

jasne, tak to by mohlo vyjst 😉

pata31
autor
13. júl 2009

no ja padam domov...spat...
papa

teuflerin
13. júl 2009

no ajsne moja tak priojemny dnik..sak zajtra sa este ozvem..papa

tatranka111
13. júl 2009

ahojteeee 🙂

teu
dobre, že nemeriaš bazalku....maš pravdu aspon sa nemusíš tak stresovat
Ja si ju merat musím na príkaz od dokiho 🙂 a poviem ti, že ja nemusím ani testovat lebo viem dopredu, že niesom tehu......heh čiže som dopredu sklamaná ☹ no nič raz sa musí podarit

baby mam taký pocit, že odkedy beriem ten duphaston tak neovulujem ☹ a teraz sa neviem rozhodnút či mam kašlat na tabletky, alebo ten duphaston brat a kupit si kvapky femi, alebo to nechám na doktora, kt. mi predpokladám dá clostil

reivka
13. júl 2009

tatranka a neskúsila si kuknúť do témy duphaston alebo clostibegyt, tam sa od báb možno niečo dozvieš, že ako to pôsobí, či to pomáha a tak

reivka
13. júl 2009

a tie kvapky femi si môžeš kúpiť aj popri tom, ved sú to bylinky nijako neublížia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre