Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
18. máj 2009

baby, kde ste vsetky??

soni1
18. máj 2009

ahojte, brali ste niektorá liek Parlodel? Nezvykol vám meškať od neho menzes?
Mne mešká menzes 5. deň, dnes som si robila test, ale bol negatívny, je možné, že by mi to test nemusel ukázať? Alebo by mi to už ukázal, robila som si test s Rapi...

minix
18. máj 2009

patka, ja som tu. 🙂))

zusi, hlavne sa nad tym netreba zamyslat....prilis. musela by si byt alkoholicka, ak by si sa mala obavat. Najma ked nie je dokazane, ako je to skutocne s pitim maleho mnozstva alkoholu pri tehotenstve...niektori doktori odporucaju poharik bieleho obcas...je to skutocne velmi rozdielne.

pata31
autor
18. máj 2009

ahoj, Soni...ja som ziadne lieky nebrala, takze ti nepomozem s tymto... 😔

zusika
18. máj 2009

Ahoj Soni, vobec ti neporadim... aj mne minuly cyklus meskala mrcha 5 dni a potom nakoniec prisla... 😒
lucim sa damy, vidime sa zajtra.. 🙂

pata31
autor
18. máj 2009

inac ja som si vcera dala asi 1dcl pivka, bo mi bolo tazko...dufam, ze to neuskodi..
Minix, dnes robis dlhsie, ci koncis o pol piatej?
a Kleo kde si? co aj dnes stresy v praci?

pata31
autor
18. máj 2009

Zusika papa, pekny vecer 🙂

evulik6
18. máj 2009

ahooojte, prisla som vas pozdravit...som u nasich a maly isiel von s "dedom" tak mam veget...

minix, podla mna to nevidel lebo je to malicke velmi, ked ti testy ukazali tehotenstvo tak to tak bude...drzim palce aby to dobre dopadlo a nebolo to mimomaternicove, bo bohuzial sa aj to stava... ale myslim ze to nebude tvoj pripad, nabuduce uz uvidi bublinku...straaaasne moc drzim palceky...aj na nohach...

soni a to su ake lieky? antika? nooo myslim ze by ti test ukazal keby si bola teho...ale nad druhej strane ti moze meskat mrcha a nemusis byt teho lebo ovu si mohla mat neskor a tym padom sa ti cely cyklus posunul...
pockaj este par dni, a skus testnut znovu, pripadne si kup aj iny test aby si vedela porovnat... 😉

no idem ja od vas zase...idem asi von trosku na slniecko sa povyhrievat, tak sa majte, krasny zvysok dna...

pata31
autor
18. máj 2009

Ahooj, Evulik, pekny vecer 😵

ja som vybrala slovicka..tri A4 😝 🙄 🙄

minix
18. máj 2009

ahoj zusika, tak zajtra.

Pati, dnes som tak do 17,00, lebo som bola u toho doktora, tak aby sa nepovedalo, ze sa flakam. 🙂))

evulik, hes s mimomaternicovym, dnes som tak browsovala internet, ze som ho skoro zavarila....ale povedala som si jedno, zajtra ziaden testik rano, pretoze to robi iba zlobu. :((
uzi si slniecka a oddychni si.

minix
18. máj 2009

pati, ale aka budes mudra...uvedomujes si to? 🙂)

pata31
autor
18. máj 2009

hej, dufam, ze sa to prenesie aj na baby 😉 😵 😵

minix
18. máj 2009

kočendy, padám domov. 🙂)

čítame sa večer, prípadne zajtra.

pata31
autor
18. máj 2009

papa...ja za chvilku uz tiez padam 🙂

kleopatris
18. máj 2009

ahojky babulky 🙂

ja som sa sem vobec nedostala ☹ kolegyni spadol maly z preliezok tak musela utekat do nemocnice a ja som musela robit pracu za dve ☹ tak to preto a teraz pomaly pojdem domov.

Inak k tym nechtikom, ja som asi paranoidna, ale ja si uz teraz ani len nelakujem nechty a nefarbim vlasy 😅 kazda chemia prenika do tela, ci uz lak na nechty alebo cokolvek ine. ja by som v ziadnom pripade nedavala akrylove nechty, oni su dost nebezpecne nielen pre tvoje dychacie cesty, ale aj pre tvoje cele telo a pre miminko isto tiez (ide o to ze akryl rozlepatava tvoj vlastny necht a tym padom moze chemikalie v pohode prenikat do tela a rovnako sliznicu nosa), ked uz musis mat nechtiky tak urcite radsej gelove, gel nechty nerozleptava, len minimalne na povrchu nechtu, preto neprenikaju latky do tela 😉
tak ja idem konecne domov, upecena uvarena ale domov 😀

nella1
18. máj 2009

ahojte zienky, musela som si vsetko dneska precitat dost ste toho popisali, minix podla mna si tehu, len to bolo mozno strasne skoro aby tam nieco videl ved tie krasne ciarky su toho dokazom neboj 🙂 pata31 ako sa citis pozeram ze uz mas 10tt nebolo ti zle? mna dneska zacali chytat prve navaly ze mi bolo zle ale zatial som to nejako potlacila aby to neslo von 😅 este sa to dalo zachranit ale stale mam pocit na grcku 😎 zdravim inac vsetky babenky a pekny den vam prajem 🙂

donna11
18. máj 2009

..ahojte baby...konecne som si po celom dni sadla no a kym som to tu precitala, fuuu.. 😝 ..

..niki gratulujeeeeeem... 🙂
..minix uz som sa tesila s tebou a teraz toto??..to co je??......no ale...nezufaj, este absolutne nic nie je stratene..poviem ti len jednu moju nedavnu skusenost (teda kamaratkinu)...otehotnela, nevedela o tom, len jej bolo strasne zle, nafuknuta a pod a uz to nevedela zniest, tak sli na pohotovost, nasledoval rad vysetreni az sa dopracovali k mimomaternicovemu tehu....ona bola cca v 7tt a okamzite ju museli operovat...ale co chcem povedat..testy ti urcia aj mimomaternicove teho, je to to iste, aj keby bral krv...mimomaternicove mozu zistit asi len z ultrazvuku...a navyse otehotnela a dostavala normalne mrchu a prave ked mala neznesitelne bolesti, sla som s nou na inekciu od bolesti a prave vtedy bol zaciatok jej teho..a lekar to vobec nevidel!!!..nechcem ta strasit ani nic, len si davaj pozor a poriadne si to sleduj...a hlavne lekara sa na vsetko pytaj, zistuj!!!...
..aaaaaale kedze my verime v uspesny koniec, tak sa nemusis absolutne nicoho obavat... 🙂 🙂 ..sme tu s tebou..

..a teraz moje "zavery"..no lekarka mi povedala, ze tehotenstvo nevylucuje, lebo ze mam vysoku sliznicu ("nie je enormne vysoka, ale je")...ze mrcha mi meska este len chvilocku, tak si mam pekne este tento tyzden pockat, ci nepride, za nejake 2 dni otestovat a ak sa nedostavi, v pon sa tam mam opat objavit a budeme riesit..a dnes ma zacali boliet bradavky, tak mozno uz je na ceste... 😝

minix
18. máj 2009

ahojte nella a donna, no ze ste sa aj ozvali.. 🙂)

k veceru mi strasne ofukli prsia, bolia ma nohy, a je mi tak divne kadejak od zaludka, budu to dve moznosti, bud to bude mrcha, ktoru ale necakam alebo to bude nieco ine, divne, nejaky paranormalny jav. 🙂

zajtra rano budem mudrejsia, zmeriam teplotku a uvidime, kam sa posunieme.
stredu rano si budem volat za vysledky a ako povedal doktor, dohodneme si potom dalsi postup, ked to budeme vediet.

inak, ked vam mam uprimne povedat, citim sa, ako keby som mala v noci alebo nadranom dostat mrchu... ☹

evulik6
18. máj 2009

ahojteeee...tak som si konecne opat vylozila nozicky... maly uz spinka, ja som sa osprsila, nozicky oholila a teraz vegetim... joooj ake je to super...ticho tu jeeee...mm isiel z prace s kolegovcami na pivko tak cakam kedy sa dostavi, uz mi aj pisal ze za chvilu pride 😵

minix, ja si myslim ze to bude v pohode... a o tom mimomaternicovom som to nemyslela zle, ja len ze ked ste to tu rozoberali...ale v ziadnom pripade ti take nieco nezelam...ved co by som to bola za cloveka...viem si predstavit v akom si teraz napati....podla mna si este tento tyzden mohla kludne pockat... meska ti to malicko, tak je mozne ze to len nie je poriadne vidiet ak si mala naplneny mechur.... ako patka pisala.. 😉

donna, aj tebe drzkam palceky aby sa mrcha nedostavila a aby ti dr.potvrdila teho...

donna11
18. máj 2009

...prepaaaac minix, ale vcera som ostala z toho vsetkeho nejako mimo a dnes som od 5h na nohach...

....a myslim, ze tvoje prejavy su uplne normal pre teho, len si to vsetko sleduj......a hlavne lekar nech ta poriadne prehliadne...

...ja som zase len smutila, ked som u lekarky videla okolo seba same tehulky.....no ale prekvapilo ma jej vyjadrenie...ale ja uz ani nedufam...ja uz ozaj citim ,ze dostanem..bleeee......a navyse ma dnes neskutocne zacali boliet bradavky...a ked sa sprchujem..aaaaau. 😲 ...a o tom, aka som nafuknuta a boli podbrusko a napina...nech je to uz prec... 😝

...minix hlavne sa pokus ostat v klude, nestresuj zbytocne.....klud...vsetko bude ok.. 😉

evulik6
18. máj 2009

minix, to je uplne normalne... ja som sa tak citila aj pri dadkovi... bolelo ma brucho ako keby uz mala prist, potom nic, a tak sa to striedalo...ale boleli ma aj prsia dost... na dotyk, a bolo mi vidno zilky v nich a boli take tvrdsie 😝

donna11
18. máj 2009

....dakujem evulik.. 🙂 ..ale ja teraz radsej budem mysliet negativne, nebudem si nic namyslat, ako by som mala byt opat sklamana... 😖

...jaaaaj evulik..tebe aspon "odlahcujuca kura" pomohla...ja som ako zbity pes..normalne som odpadla po celom dni..

minix
18. máj 2009

ahoj evulik, nie nie, mimomaternicove som si vybajila zas ja, to nie vy..🙂))

ciciky ma teda bolia riadne, to je pravda 🙂 ale stale mi nejde do hlavy taky husty biely hlien, co zo mna ide, ako keby som mala mat druhu ovulaciu🙂)

asi by som sa mala prestat pozorovat a dat si nejakeho frtana, dobre s nami a zle prec.

evulik, chystas pekny vecer? 🙂))))

donna11
18. máj 2009

..presne ten hlien....sme na tom podobne minix.... 🙂

minix
18. máj 2009

donna, tak bud dostaneme obe mrchu alebo obidve ostaneme...🙂))

a ty si fotecku nedas?

nikiarudi
18. máj 2009

ahoj kočky...donna Ďakujem, ale mám strach ísť zajtra k dokimu, že čo mi povie.. snáď to bude pozitívne... 😵
minix ty si bola u toho dokiho a meškala ti mrcha koľko po vysadení??? mne dnes už 10 deň

minix
18. máj 2009

jooooj, niki, mne len treti, mozno aj preto tam este nic nebolo.

evulik6
18. máj 2009

minix ano planujeme pekny vecer...myslim ze obidvaja, uz mi pisal take pekne smsky... aj vcera sme mali pekny vecer... 🙂
co sa tyka hlienu to je tiez normalne pocas tehotenstva... jooj ja ti tak drzim silno palce... straaasne silno ani napisat sa to neda, aj donne aj niki, nech ste ok tehulky moje 🙂

donna, peknu foto mas... super... taka zaujimava 🙂

niki nemas sa coho bat...bude to ok, uvidis, budem na teba mysliet... 😵

donna11
18. máj 2009

...uz sa vidime.. 😀 ...
.....minix no ty to mas iste, mala si test //, ale ja nie...u mna je to stale otazne, aj ked ja sa priklanam k /....ty sa urcite nemas coho bat, uz to mas jasne a pochybujem, zeby si teraz dostala, to isto nie.. 😉 ..pockaj, zajtra sa budem skrcat od bolesti, od hnusnej hnusoby mrchy... 😠
..niki nebojkaaaaj...uz 10 dni??..to je dost, podla mna by sa uz nic zavazne nemalo stat, jedine zeby ti oznamili, ze to budu dvjicky??.. 😀 😀 😀 ...hehe, srandujem....ale to by bolo ake fajnove.. 😲

evulik6
18. máj 2009

minix, urcite tam PRETO nebolo nic vidiet..nie mozno... urcite...ok? ja som ti hovorila aby si este tyzden pockala...ale neposluchla si... 😉 😝 ale chapem to ze si nedockava 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre