Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
2. jún 2009

baby ja som si teraz nedavno kupila take bylinne kvapky J.V. - FEMI, že na funkciu vaječníkov a je tam napísane že môže dopomôcť k dlhoočakávanému otehotneniu, tak som hned kupila 😀 🙂

pata31
autor
2. jún 2009

Zusika, fajna stranka 😵

reivka
2. jún 2009

zusi tu prvu o tych čajikoch a bylinkach som si hned vytlačila 🙂

pata31
autor
2. jún 2009

baby, mm mi kupil jahody a mi ich ma doniest...uz sa tesiiiim 😵 😵

evulik6
2. jún 2009

ahojteeee 🙂
tak som sa konecne dostala k pc...konecne sediiiim....som varila, pradlo som dala prat a kym som uvarila tak aj dopralo, tak som povesala a konecne sediiim...

ako sa mate? co noveho?

mne dnes teplota zase o jeden stupen klesla na 36,7, takze stale cakam a cakam...zatial nic, ale kazdu chvilu isto dorazi...

pata31
autor
2. jún 2009

Evulik 😒 hnusna mrchana...uz by si mohla dat povedat!

evulik6
2. jún 2009

nooo to hej patka... mohla, ale co s nou narobim nooo...

pata31
autor
2. jún 2009

no sak bude jak ma byt, ze?
pocuj, ved ty kazdy den pratas..nechces si zajst na tyzden do SNV? by sa nam hodilo tiez upratat poriadne 😉 😝

pata31
autor
2. jún 2009

inac hrozne to s tym lietadlom...citam o tom clanky, normalne mam husiu kozu z toho 😕

tatranka111
2. jún 2009

ahojte babulky no neuverite, ale mne sa dnes podarilo zaspat až o pol piatej rano...a to vstavanie potom ooooch ☹ ....ako sa dnes mate?

evulik6
2. jún 2009

patka, dnes som neupratovala, to som stihla vcera vsetko upratat, dnes iba periem, kedze sa vycasilo a varim...no uz teraz nevarim, uz je to hotove... a jasne, zabehnem...uz idem.... 😀

a kde je miska? a minix? a ostatok?

michalag
2. jún 2009

tak my sme so Samim obalili syr a uz sa aj prazi, takze za chvilku ideme papat, aj ked velku chut teda nemam 😝

evulik6
2. jún 2009

tak dobru chut a pekny dnik...ahojte zatial...idem ja uz off

michalag
2. jún 2009

evi dakujeme 🙂

pata31
autor
2. jún 2009

Tatranka a coze ti nedalo spat? 😕
Evulik, poslem ti nasu adresu? 😀 😀
jaj, Miska, aj by som si dala syrik...idem uz tiez na obed, uvidime, co budu mat vo vegetar.restyke...
tak zatim papa

tatranka111
2. jún 2009

pati....sama neviem akosi sa nedarilo zaspat

michalag
2. jún 2009

tatranka, tak ja by som aj spala, ale mne nedal nas drobec 😅 😒 , takze v podstate som kazdych 45 minut ponocovala, ale nastastie len do 3:30

pata31
autor
2. jún 2009

baby, tak som poobede, dala som si aj zmrzlinku, pred chvilkou dosiel mm s tymi jahodami...tak uz pucim...asi sa z toho po..... 😀 😀

bibi24
2. jún 2009

Ahojte baby....obcas vas citam, len som nestihala pisat, mali sme poradu, potom obed.
Miska, mnaaam vyprazany syrik lubim... 😵 nechces mi trocha poslat, neostalo vam? 😀 A ako ovu - bola, nebola? Ja na tu moju este len cakam...

Zajtra idem baby na sono rano, tak drzte palce, nech je vsetko ok. 😉

bibi24
2. jún 2009

Tak ja teda vobec nemavam problemy so spankom (klop klop)..ja lahnem a spim, takmer okamzite, az sa niekedy obavam, ze ci je normalne, ze tak rychlo a tvrdo zaspim 🙂

reivka
2. jún 2009

hehe bibi a u nas povieme si s mm že ideme spať, ale ja si lahnem a pokym si on umyje zuby tak ja už spim 😀

michalag
2. jún 2009

bibi, no vyzera to ze ovu este nebola, pocitam ze bud dnes alebo v najblizsich dnoch 🙂 ..... inak ja sa cudujem lebo aj moj priatel si len lahne a uz spi, co ja nedokazem mne to chvilku trva kym zaspim

bibi24
2. jún 2009

Reivka, ze? presne 😀 aj u nas tak...hehe

Miska, uz som sa docitala a aj som ti odpisala 😉

michalag
2. jún 2009

bibi, chytaaaaj ten syrik s hranolkami 😀 😀 😀 😉 , dufam ze bude chutit 😉 😝 😀

zusika
2. jún 2009

babulky...nooo..v pondelok idem na krv 😀 a ze potom sa uvidi..... 😀 ale dovolat sa tam bol skoro zazrak...

zusika
2. jún 2009

fuuu..a "nazrala" som sa teraz - zemlovka s jablkami... prasknem.... 😝
aj ked aj ten syr ja mozem...no uz radsej bez hranolike..vela mastneho...radsej nove zemiacky... 😎

bibi24
2. jún 2009

Miska, dakujem chytam a z kade mi vypadne - cez monitor, alebo z CD-roomky? 😀 😀 😀

michalag
2. jún 2009

bibi 😀 😀 😀 , no musis davat pozor z kade aby ti nepadol na zem 😝 😀

michalag
2. jún 2009

bibi a jasne ze zajtra budeme na teba mysliet, to ides na foliky?

bibi24
2. jún 2009

Nie nie, idem na uzv kvoli cyste, na kontrolu po 3 mesiacoch. Mne sa cysty zvyknu robit, raz na uzv su a raz nie, je vsetko ok...zatial vzdy len na pravom vajecniku a nie velke, cca 2,6mm. A boli tam aj ked som brala hak, tak to je take divne, lebo vtedy by sa nemali tvorit. Ale nikdy ma to nebolelo, ani nic, vzdy na to prisli len nahodne pri kontrole...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre