Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

teuflerin
3. júl 2009

no sak uvidim ci pojem ale asi hej lebo kebyze s nimi nejdem tak sa strieskaju ako neivme co

reivka
3. júl 2009

😀 😀

teuflerin
4. júl 2009

Dobre ranko babulky..tak vam poviem ze dnes rano sa mi vealmi zle vstavalo.....vcera om sla spat o tretej a skoro ma porazilo ked mi rano zazvonil budik.....a vy sa mate ako?ja akurat varim perkelt na obed a upratujem...bleeeee

januliatko1985
4. júl 2009

dobre ranko....teu nie,si sama,co sa ti zle vstavalo,mna mm rano zobudil o stvrtej,lebo siel do budapesti odviezt sesterku s tetou na letisko idu na 3tyzdne do USA,jak im fajne,tak len pred chcvilkou som vstala a boli ma hlavicka a o dva hodky idem do roboty,jooj....esteze mi nechal mm auto,nemusim ist na mhd a obedik mam od vcera,segedinsky mnam....noo a vecer chceme ist niekam vonku,prisla kamoska z UK,tak s nou.....inac vonku sa schyluje k burke,zase,mna uz porazuje z toho pocasia 😠

teuflerin
4. júl 2009

nooo..ja neivem co dva dni u vas vsetkych len prsi...u nas je krasne slnecno.....je tu trochu oblacikov a jemne povieva vetrik je tu uplne super, ja sa chystam na zajtra na kupko dufam ze zajtra u nas nebude prsat......

januliatko1985
4. júl 2009

halooo,to tu dnes nikto nie je?ja uz som spat z prace,dnes ma sefka pustila skor,lebo je malo ludi.....a vy co porabate?? 🙂

pata31
autor
4. júl 2009

Ahojte..ja som sa dnes od rana nezastavila...pratala, prala som dooobedu, mm musel ist do prace, takze sama...poobede uz prisiel, tak zberal ceresne, teraz som ich zavarila, zase sama, bo isiel ku mame...no ale som aj nasla este dalsie vecicky od sestry, resp. od jej znamych z nemecka...a tie su kraaasne! kvalitne, a take malinke, akurat na novorodeniatko a este aj zimne, takze parada, mam nieco z krku na kupovanie 😉 😵 😵 pridam potom aj fotky...
jej, a vcera vecer sme boli na cucoriedky 😵 ...tie ja zboznujem..takze som zavarila, ale len tri flasticky, musime ist este raz, lebo to sme asi len hodinu zbierali 😉

teuflerin
4. júl 2009

ahojte babulky...tak ja som sa akurat vratila zase z bytu ako inak, upratovala osm doma, doobeda, potom sme mali aj sluzbu dole vo vchode, potom som isla urpatovat vyskovy panelak ku babke a potom sme sli este malovat kuchynu a ja som tam urpatovala a nabytok si presuvala a tak takze mam toho akurat tak dost, pojdem uz len dos prchy a do postele nech ma drahy obskakuje dnes:D

januliatko1985
4. júl 2009

juuj,ta vidim, ze sobota patrila upratovaniu.....takze zajtra bude zasluzeny oddych,idem ja spinkat,dobru nocku 😉

teuflerin
5. júl 2009

ahojte babulyk tak dnes osm tu prva?ako vidim tak cez vikend to tu vzdy viaze trochu....ja som akurat vstala a pojdem dnes asi bud do tulipu alebo skoccime na kupo uvidime ci sa vylepsi pocasie trochu....ale mam dnes strase silnu alergiu.....neskutocne kycham a soplim......tak sa ozvite babulky....

zusika
5. júl 2009

ahojte, pekny den vam zelam! priserne teplo tu mame .... sedim tu pri PC a ventilator mi to tu pomaha prezit.... 🙂
dnes to vyzera na pohodovy den 🙂 aj ked mam homeofice, ale je to uz take prazdninove 😉

evulik6
5. júl 2009

ahojte... zelam krasnu nedelu... 😉

reivka
5. júl 2009

ahojte 🙂 ja som včera bola s deťmi v Podhájskej na kupku bolo super aj som sa trošku opálila 🙂

teuflerin
5. júl 2009

ahojte babulky...tak ja som sa akurat vratila z toho martina....biolo fajn...aj u marekovej sestry sme boli netere kuknut...inak ma priserne boli podbrusko dnes..a neskutocne krize..co to moze byt?....som 20DC?????

tatranka111
5. júl 2009

ahojteee je tu ešte niekto? 🙂 🙂

bibi24
5. júl 2009

Ahojte baby, tak ja som sem prisla na chvilku kuk, ale nemam moc casu. Zajtra ma caka este absolvovat promocie a v utorok odchadzame na dovcu, tak sa s vami lucim, pekne sa tu mavajte a o 2 tyzdne sa na vas tesim. Snad uz budu aj nejake pozitivne spravy, cooo baby? 😉
PS. Reivka, ja som sa bola tiez kupat, ale skor som sa spalila, ako opalila 😀
tak paaaaaaaaa

teuflerin
5. júl 2009

no ahojte, konecne niekto tu je..jas om tu tatranka..ako kazdy vecer...no a tak to dufam bibi ze ked sa vratits, tak uz budu nejake tehulky nove...nie??????si davaj potom pozor..to zase ked ty prides tak ja tu nebudem, lebo ja budem uz na dovci tak sa potom vidime

tatranka111
5. júl 2009

jeee ahoj teu už som myslela, že tu nikto nieje tak som odišla.....heh, ale teraz tu už asi naozaj nikto nieje

michalag
6. júl 2009

Dobreee ranko 🙂

evulik6
6. júl 2009

dobre ranko... ja som tu len na skok, bo mm zacala dovca, tak neviem ci sa sem aj dostanem... ale hadam hej... zelam vam krasny dnik 🙂

januliatko1985
6. júl 2009

dobre ranko baby 🙂

januliatko1985
6. júl 2009

kde ste vsetky,ako ste vikendovali?

teuflerin
6. júl 2009

dobre ranko babulky...no tatranka som tu uz nebola ked si nepisala......

inak baby dnes osm sa zobudila a uz ma brucho neboli..ja neviem co to mohlo byt...poradte.....

januliatko1985
6. júl 2009

ahoj teu....ja som mala ovu 19dc a brucho aj krize ma tiez boleli na 23dc,tiez neviem z coho a na druhy den to prestalo...

pata31
autor
6. júl 2009

Ahojte..ja uz mam dnes za sebou odber krvi (konecne) a aj poradnu..vysledky budu az buduci tyzden, a na dalsi utz idem az 11.8. ...tak dlho musim cakat 😒 uz by som chcela vediet, co to je... 😅
inac vikendik bol fajn, vcera doobedu som trochu zastupovala mamku na penzione, mame ho teraz plny mladych ludi, a vecer sme trosku poopekali a potom sme sli na pivko 🙂
a dnes zase robit...a od svrtku do nedele tu mame vystavu, takze bude riadna sichta, som zvedava, ako to budem zvladat...

teuflerin
6. júl 2009

hmmm..tak to asi bola teda ovu ze???alebo?no som zvedava baby ako tento mesiac dopadneme...uz sa mi blizi 15teho...dufam ze ta mrcha tentokrat nepride:D

pata31
autor
6. júl 2009

Teu, no mohla byt aj ovu 😉 tak drzim palce..aj vsetkym ostatnym snazilkam!!!!! 😵

zusika
6. júl 2009

ahojte, Pati aj ja som dnes bola na krv... a uz mam aj tehuknizku... dnes som to necakala - o to viac sa tesim... neporadis - co je to MTG (?) vysetrenie - ultrazvukove - vraj nieco ze geneticke.... urcite si to uz absolvovala....

teuflerin
6. júl 2009

no tak to dufam..sice vcera sme nesnazilkovali....lebo mi bolo az moc zle, ale vsetky dni predtym ano..tak nevadi nie?a urcite aj dnes budeme 😉

zusika
6. júl 2009

teu drzim palce!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre