Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

tatranka111
13. júl 2009

reivka
čitala som príspevky z tej diskusie a jedna tam písala, že sa jej stalo to isté ako mne, a niektoré vravia, že duphaston potláča ovu tak neviem........bola som sa opytat v lekarni na tie kvapky a nikde ich nemajú musím si ich dat objednat

baby neuveríte, ale ja mam asi PMS i ked mrcha skončila pred troma dnami hehe.......hlavne čo sa týka nalad.....je mi smutno.....aaach jaj čo robia tie hormony 😒

reivka
13. júl 2009

komu by tu nebolo smutno ked nemáme v profile tt ??? hmm?

tatranka111
13. júl 2009

reivka
no ved to.....ja asi začínam mat pocit, že som sa zcvokla, na nete si pozerám detské vecičky, tu na koníkovi fotky babatiek atd. atd.........musím s tym prestat to nieje dobréééé

tatranka111
14. júl 2009

dobré ránko 🙂 🙂 🙂
nooo asi som tu dnes prvá.........dnes som toho vela nenaspala, išla som spat o štvrtej rano a o šiestej som už bola hore

michalag
14. júl 2009

Dobre ranko babenky 🙂 ,
tatranka tak to si toho naspala menej ako ja 😅 ... mne sa maly v noci stale budil ale to je asi tym teplom, ale o 3:00 sa zobudil posledny krat a potom spinkal az do 6:30

pata31
autor
14. júl 2009

Ahojte...Tatranka a co si nemohla zaspat? 😕
joj, ja sa tesim, ze je teplucko, mozno zajtra sa aj okupem v bazene...zatial je studena voda na mna..nechcem babatku robit soky 😉

reivka
14. júl 2009

no ahojte babule spása moja 🙂

reivka
14. júl 2009

dnes varím džem z červených egrešov a tuším si môžem písať akurát sama so sebou 😖 no pekne

pata31
autor
14. júl 2009

Ahoj, Reivka...ja som tu, ale sa snazim aj trosku pracovat 😉
sestra vcera robila marhulovy a ceresnovy lekvar, ale nechcela tam davat gelfix, tak to ma take riedke 🙄 😀 😀

tatranka111
14. júl 2009

ahoj reivka 🙂

pati
nemohla som zaspat a rano zvonil budík manželovi, potom mucha ma otravovala a už som nemohla zaspat

pata31
autor
14. júl 2009

Tatranka, tak to je hrozne, ked nemoze clovek zaspat...otras 😖
mna akurat rano budi ten susedov pes, dnes uz o pol piatej 😠

reivka
14. júl 2009

no máte to vy, mňa dnes zobudil malý lebo nahlas fňukal, nemohol otvoriť dozu s vitamínovými gumovými medvedíkmi 🙄

tatranka111
14. júl 2009

pati
ja mam tiež psa takého malinkého.....ten ma občas tiež chodí budit

reivka
a o ktorej si vstavala?

baby nechávam vas tu idem do lekárne......pre tie kvapky femi 🙂 🙂 🙂

teuflerin
14. júl 2009

dobre ranko babulky.....reivka tak to bolo zle, to by som aj ja fnukala kebyze nemozem otvorit medvedikov, to je moja droga:D.....ja som sa zobudila o pol siedmej, a bola som hore do pol deviatej, potom som zdriemla este pol hodku, ja to nechapem, posledne styri dni idem spat o jedenastej, dvanastej, a takto skoro sa zobudim, a to mozem spat do kedy chcem...

reivka
14. júl 2009

ja som vstala asi o 7. no ale ešte by som spala

reivka
14. júl 2009

tatranka, dúfam že pomôžu, potom napíš ako fungujú u teba tie kvapky 😉

teuflerin
14. júl 2009

hm, lenze u mna to neni normalne, nespavost..to sa mi stalo prvykrat v zivote..ja tomu nerozumiem...ale tak nevadi no

reivka
14. júl 2009

teu ty máš zajtra termín nemrchy? testniiiiiii 🙂

teuflerin
14. júl 2009

nooo reivka zajtra alebo pozajtra........tak osm zvedava, mam si zobrat na dovcu nejaky testik?inak nebojte, mame tam pripojenie na net, takze urcite dam vedeit:D

reivka
14. júl 2009

jasné, ved keby bol treba a ak dovtedy nepríde mrcha, aj ja sa tak chystám, ale uvidíme či bude treba 😖

teuflerin
14. júl 2009

fuuuj baby teraz neviem ci mi je zle momentalne z prejedenia, alebo neiem z coho...som mala cerealie z mliekom, uff.....a boli ma brucho:(......

a reivka beriem teda testik, sak testnem zajtra tam ak nedojde.......ale ona nepride, hadam....

reivka
14. júl 2009

ja som sa asi nesnažila ako ty, lebo ja tomu neverím a čakám len na mrchu, aj sa si myslím že mi je zle, ale to si určite len nahováram ako všetko, aj že by som bola tehu si môžem len nahovárať 🙄

teuflerin
14. júl 2009

no sak presne tak som na tom reivka ako ty, ja uz si nahovaram tolko veci, ze si uz aj mylsim ze by som mohla byt tehu...ale ked sa tak pozriem tak aj tak je to nemozne..a preto si to nahovarat nechcem, a teraz uz mam pocit ze si aj nahovaram bolesti na mrchu..uzn eivem comu mam verit...fuuuuu.......baby pomoc

reivka
14. júl 2009

aj ja pomoooooc 🙂

reivka
14. júl 2009

pomoooc my chceme byť tehotné 😀 😀 😀

reivka
14. júl 2009

idem sa odreagovať na kúpalisko pa 🙂

tatranka111
14. júl 2009

jaaaaaj babenky moje tak vam teda prajem nech ste už konečne tehuuuu 🙂 🙂 🙂
reivka
zatial nepoviem ako reagujú......bola som zbytočne do 15 majú dovolenku.......no, ale na nniečo to bolo dobré.....rovno som bola pozriet manželíka 🙂 aspon ma doviezol domov

zusika
14. júl 2009

ahojte...uz som tu aj ja...myslim ze si musim urobit kavu lebo zaspim..... 😔
dnes som bola na nakupy....2x saty, tricko (take uz na rastuce brusko) a cele plavky, ktore aj tak viac odhaluju ako zakryvaju...take sexi...ale hlavne zakryvaju brusko.... bielo-ruzove.... kvetinkove....
v Takko maju dobre zlavy..... 😉
no a zajtra ma caka zatah na Avion 😀

zusika
14. júl 2009

kde steee??? sa so mnou nikto dnes nebavii??

pata31
autor
14. júl 2009

Ahoj, ja som uz tiez tu...no pekne si si nakupila 😉 daj foto do albumu...
ja sa teraz obzeram po nejakych tehu kratasoch, bo mam, ale biele a dnes som zistila, ze tam mam nejaky hnedy flak 😠 skusim to este vyprat, ale to vyzera ako pofarbene...tak potom este skusim so savom, ked to nepojde...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre