Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
13. máj 2009

Miska, tak konecnce poovulacne teplotky, super 😵

teuflerin
13. máj 2009

ahojte baby..tak ja som akurat vstala.....konecne osm sa celkom dobre vyspala po dlhej dobe a moja mrcha este nikde:D ja len dufam ze sa konecne zadarilo....len sa nejdem zbytocne tesit....

evulik6
13. máj 2009

dobre ranko babulky...

teuflerin, vitam ta medzi nami... dufam ze mrcha nedorazi... 😉

patka, gratulujem k dobrym vysledkom

kleo, a co si teda namerala, ked si si ho dala uz spravne? najlepsie je merat dole, to mas najistejsie...

minix, ja myslim ze mas teploty ok, ale podla mna ti mrcha este nemeska, bo si len 11 DPO, takze mas este nejake tie tri dni vias... zalezi aku mavas LF...ja som mala najkratsiu 13 a najdlhsiu 16...takze tak... ale drzim palce 😉

miska, pekne teplotky, nech to tak vydrzi az do konca, a nech neklesne 🙂

teuflerin
13. máj 2009

joooj evulik ja tak dufam ze nepride....no uvidime do konca tyzdna a ak nie tak budeme testovat.....inak patka aj ja gratulujem k vysledkom, tesim sa s tebou......

kleopatris
13. máj 2009

evulik ja som skusala len vecer merat, rano nie a to som mala 37,2 a ked som si to dala ako obvykle som davala tak som mala zase 36,3.....takze tak

pata31
autor
13. máj 2009

jeej, ja som vam zabudla napisat, ze dnes sme spali na novych matracoch a to bolo skveleee...som sa fajne vyspala, nic ma netlacilo...no parada 😀 😀 sice mm bude potrebovat asi dlhsiu dobu, kym si zvykne, bo on rad spi na tvrdom, a tie matrace krasne kopiruju tvar tela, takze sa zdaju maksie...
Teuflerin, diky 🙂 drzim palce, aby nedosla mrchana
Evulik, diky 🙂

evulik6
13. máj 2009

ahaaa...nooo to vecer byvaju vyssie teploty... a kedy si mala naposledy mrchu?

teuflerin, uvidime, a dufam ze nedorazi... silno drzim palce nech ti to vyjde...

joooj baby ja som mala vcera vecer zase depku 😔

reivka
13. máj 2009

ahojte
ahoj minix už som sem dala fotky

pata31
autor
13. máj 2009

Evulik a co to? depka? nedepkuj...ved je jar, za chvilu leto...neboj, sa to podariii!!!

zusika
13. máj 2009

🙄

evulik6
13. máj 2009

nooo patka, ono sa to lahko povie ale horsie sa to realizuje.... neviem co mam robit, ci sa mam snazit dalej alebo sa na to cele vykaslat... aj kvoli tej skolke a tej materskej atd... som z toho zmatena, cely den som rozmyslala co dalej a vecer ma muz zarazil s odpovedou tak mi to cele prislo luto, ze som prisla o babo, ze keby to vtedy vyslo, nemusela by som teraz rozmyslat co a ako...

muz sa pytal vcera ze ako to je s tou skolkou a materskou, tak som mu povedala ze ako dadko nastupi, tak mne platit nebudu nic a tym padom asi pojdem do prace...
a ja som sa ho pytala ze a co teraz s babatkom? som chcela vediet ze ci sa budeme snazit dalej alebo to vzdame alebo neviem co, a on len ze: s akym babatkom? tak mi to prislo cele strasne luto, az som sa rozplakala... 😖

teuflerin
13. máj 2009

zusika a ty co taky smajl?....baby mna zatial chyta depka z tych skusok co ma cakaju a hordy papierov na stole z ktorych sa ucit:(

a baby vsetkym dakujem....len nech to vyjde....

kleopatris
13. máj 2009

naposledy 11.4 a vcera sa mala objavit a zatial nic 😒
no hej navecer byvaju viacej, ale ja som namerala minutu po minute najprv 37,2 a potom 36,3...podla miesta v papulke. takze tak. kedy by som podla vas mohla testovat s tym, ze mi aj nieco ukaze? teda pokial mrcha nepride?

a co sa stalo evulik? raduj sa zatial s davidka, potom uz na neho nebude cas, ked bude druhe miminko 🙂 a s tou pracou a skolkou je to naprd...aj u mna v praci to vyzera tak, ze budu asi prepustat, takze ak neotehotnim co najskor, tak letim asi medzi prvymi 🙄 ale aj mna to sem tam chyti,...ja som mala poslednu depku cez vikend

evulik6
13. máj 2009

nooo to ti verim teuflerin... je to des ale to zmaknes... a aku skolu si robis? ja som skoncila vysku pred styrmi rokmi...fuuu ale to leti...

kleopatris
13. máj 2009

evulik chlapy su niekedy telence ☹ oni to tak nevnimaju ako my, pre nich je to asi realne az to babo stoji pri nich alebo ho drzia v rukach, dovtedy to ani nejako realisticky nevnimaju 😒
ale nevzdavajte to, ked to uz teraz ide tazko, ktovie ci sa potom vobec zadari...kolko mas rokov evi?

teuflerin
13. máj 2009

evulik chodim na fakultu prirodnych vied.....a mna to este tam trochu potrapi som tretiacka..takze tak....ale hadam to zmaknem....to len vzdy to predskuskove obdobie.....

evulik6
13. máj 2009

nooo kleo ano, viem ze v ustach je to tak ze zalezi kde si das ten teplomer... preto som potom merala dole, aby som to mala istejsie a presnejsie...

ano, budem sa tesit s dadka a uvidime, dnes idem na urad zistit co a ako to funguje a podla toho sa zariadim...

evulik6
13. máj 2009

27 mam kleo...ved aj to , ze ja by som chcela mat druhe do 30tky urcite...

kleo, podla mna by si mohla testnut uz aj dnes...dnes si 33 den, a to je celkom ok... podla mna,... naposledy si mala aky dlhy cyklus?

reivka
13. máj 2009

aj ja mavam depky keď mi niekto niečo o bábovi len naznačí a tiež hocikedy plačem, aj minule keď mi manžel povedal že škoda že som neotehotnela v marci, že by sme mali naraz s jednými z rodiny a mne to prišlo akože som neschopná 😔

kleopatris
13. máj 2009

32 dni som mala doteraz vzdy, dnes som testla a prd 😠 asi mrcha pride, lenze kedy...
ja by som na tvojom mieste nastupila do prace ak to neklapne a snazila sa i tak dalej a ked sa podari tak budes v praci len par mesiacov a hotovo 🙂 mozes kaslat na to, ze co si firma pomysli, oni na nas tiez nehladia....

reivka
13. máj 2009

ale čo už, v piatok ideme s MM do kina a na nejaké dobré vínko a budeme snažilkovať, urobíme si taký večer pre seba

zusika
13. máj 2009

veru tak, evi, chlapi to tak proste nevedia ako my... nie su taki empaticki, ale netreba si z toho nic robit... ten moj je rovnaky... :( a ten skaredy smajl... ze ma boli hlava... a vonku poprcha a nestiham nic robit... ze zleee... ale zabavam sa tu na vas, ze ako sa tesite/tesime z toho, ze mrcha nechodi... este si pamatam casy kedy som sa za nu modlila... 🙂 to sa ale menia priority

kleopatris
13. máj 2009

reivka nie si neschopna, to iste si mozes myslet o manzelovi, ze je neschopni a ma slepe spermijky, ked to tvoje velke vajo nenasli 🙂

evulik6
13. máj 2009

no moj muz nie ze by nechel druhe, uz som sa ho to viackrat pytala ze mi to tak pride ze nechce ale on mi vzdy povie, ze jasne ze chce, preco nie, ale ze on to proste neriesi... ze ked bude bude a ked nie tak nie, ze ved mame dadka...ano mame dadka, ale ja chcem aby sa mal s kym hrat, proste nech nie je sam, bude mu veselsie, a tak... aj ten rozdiel vekovy by bol celkom fajn keby to vyslo...

tak som cakala ze ma podpori trosku ked ja sa tu cele dni trapim a premyslam co dalej... no nic, nebudem to uz riesit...proste to necham do septembra tak a ked sa podari, tak dadko pojde do skolky, a ja pojdem v tom najhorsom pripade na rizikove ...nieco uz len potom vymyslim... uz som unavena z toho rozmyslania, tak sa na to vyprdnem... a ked sa nezadari pojdem do prace a potom uvidime, ci si dame pauzu alebo budeme pokracovat 🙂

zusika
13. máj 2009

aaaale nooo ...kaslat na chlapske reci... raz to pride!!

pata31
autor
13. máj 2009

Evulik, strasne s tymi chlapmi...mna ten moj poslednu dobu tiez len hneva 🙄 ale si myslim, ze je zbytocne sa takto stresovat, aj ked by to bolo teraz urcite lepsie, ale ked clovek najviac chce, tak to nejde...takze jak radi Kleo, ist do prace a ked sa podari, tak na pnku...

reivka
13. máj 2009

😀 dik kleo

evulik6
13. máj 2009

tak tak kleo... a ked mi nieco veduci povie, ked otehotniem tak mu poviem ze keby som nepotratila tak v robote by som nebola a urcite si zavrie usta... ale myslim ze on to vie co sa mi stalo, lebo sa pozna aj s primarom a ten ma zdravi jedna radost, a taktiez vo firme sa vsetko roztrubilo takze urcite o tom vie...

presne aj ja muzovi hovorim zo srandy ze nech nieco robi s tymi spermoskami 😀

babulky, koncim, pojdem von s malym...ahojte zatial

reivka
13. máj 2009

ja keď vidim susedu, ktorá sa rozviedla a otehotnela "omylom" s bývalým, ktorý akože prišiel navštíviť malého tak ma ide poraziť 😠 a to na toho bývalého nadáva že ho nenávidí a že je debil a zrazu je tehotná

minix
13. máj 2009

kočky, ja som po porade, ale ste toho napísali, aby som na niečo nezabudla:

Paťka, to máte tie Dormeo matrace? Sú fakt také mäkké?

Kleo, ten krk nie je nič moc. A k tej práci, škoda reči, u nás je to podobné, takisto neviem, čo bude a čo nebude, babinko by to poistilo, ale zasa nic nie je nemozne a mimoto, v praci ma celkom aj seru. 🙂) takze by mi taka MD celkom bodla. Sa mi paci, ako sme boli obe u doktora a obe sme ho upozornili na to, ze mozno mozme byt. Inak, byt tebou, tak sanca este neumrela. Vcera som sa na FF prebrowsovala mnozstvom grafov, kde babam ukazalo az na 23 DPO, ze su tehotky, poniektore mali aj 5 negativnych a potom 1 pozitivny, takze nemysli negativne. Ak chces, dam to vyfiltrovat a mozes sa na to kuknut.
A inak, ja som si merala takisto dole, aby to bolo presnejsie, tam to nemas kde zle pichnut. 🙂))))

evulik, vyser sa nanho, to ho prejde...ono ja som takisto prisla na to, ze ked ide o babo, sme my baby uplne na inej vlnovej dlzke ako nasi chlapi. Takze by som to brala s rezervou, ale viem, ake to je, ked ty tomu venujes vsetko a zrazu pride taka odpoved....asi ho nechaj vysumiet, aby sa vam to uplne nepokazilo doma. :((

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre