Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
25. máj 2009

ja som tu 🙂 aku novinu mas?? 😵

kleopatris
25. máj 2009

baby mam otazku k tomu grafu na fertility...moze byt, ze tam vyznaci ovu blbo a neskor, ked je tam viac teplot sa datum ovu posunie? Ja tam mam par teplot a uz mi ukazuje ovu na 8 den cyklu! daaake posahane, nie??

pata31
autor
25. máj 2009

Kleo, daj odkaz na grafik...
Donna, no jaka novinka???

kleopatris
25. máj 2009

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

mozno to robim blbo, len teraz prvy krat som skusala fertility

pata31
autor
25. máj 2009

si dala zly odkaz, musis ist na sharing a odtial odkaz dat...

pata31
autor
25. máj 2009

Donna, no sem s novinkou...rychlo, rychlo, bo za chvilku idem domov 😉 😵

kleopatris
25. máj 2009

a ktoru moznost z tych vsetkych?? to je na mna komplikovane 😅

pata31
autor
25. máj 2009

home page setup...a v prvom riadku, resp. v takom ramceku je ten odkaz 😉

donna11
25. máj 2009

...noooo..testovala som...neviem, ci to nieco znamena, ale videla som ducha...ozaj...nechcem sa moc radovat, no uvidime neskor..

kleopatris
25. máj 2009

donna asi isla domov a nechala nas tak 😢

kleopatris
25. máj 2009

nenechala 🙂 tu si
jeeej tak tak malicko a tichucko gratulujem 😵

pata31
autor
25. máj 2009

funguje...ale je to zvlastne...ale tu ciarku mas prerusovanu, takze si nie je isty ff...podla mna, ked ti stupnu este teploty, tak sa ti to posunie...ved to by si mala strasne skoro tu ovulku...mozno ho zmiatla ta jedna velmi nizka teplota 5dc...

Donna...noooo, tak silno drzim palceky, aby to nebol len duch 😉 😵 nemas foto?

kleopatris
25. máj 2009

dakujem patka za info 🙂

pata31
autor
25. máj 2009

nemas zac... 😵
a stale merias v ustach?

teuflerin
25. máj 2009

baby vy ste hrozne...ja som tu den neni lebo som v praci a vy nacmarate sest stran..idem sa vami preluskat a potom popisem:D..ako inak?

pata31
autor
25. máj 2009

Kleo, ale ber to s rezervou, zase nie som az taky odbornik 😉

kleopatris
25. máj 2009

no v ustach 🙂 skusim este tento cyklus v ustach a ked to nebude ok, tak buduci mesiac skusim mozno dole 😅

donna11
25. máj 2009

...ale netreba to zarieknut baby....foto nemam, aj tak by ste to asi moc nevideli...ale tak dufajme, ze bude silniet...a prepacte, ze mi to tak trva, dnes mi nejak pada net..

pata31
autor
25. máj 2009

Kleo, to by bolo asi lepsie..no ved uvidis, ako to pojde 😉
vitaj Teu...no ja sa akurat chystam domov...som feeest hladna, a to mi este treba ist do obchodu nejake ovocie kupit.. 😅

kleopatris
25. máj 2009

no ja este 10 minut, som dosla neskoro dnes 😒 ale to uz nejak vydrzim

pata31
autor
25. máj 2009

no baby, ja sa lucim, dopisania zajtra 😵
Donna, kedy budes robit dalsi? zajtra?

kleopatris
25. máj 2009

ahoj patka a pekny vecer 🙂

donna11
25. máj 2009

..pati neviem..rozmyslam..poradte, ale aby som zase moc neutracala..asi pockam 2 dni??..mmm..
..pati tak pekny vecer ti/vam prajem....

teuflerin
25. máj 2009

no baby tak som vas konecne preluskala....

donna tak ti drzim palceky a fakt osm si vsimla ze ten maj je akysi plodny..dufam ze aj ten moj bude:D

pati tak to je fajn.....ze uz frcis domov aspon si oddychnes....ja som dnes tiez citala mama a ja:D lebo co malu opatrujem tak jej mama to kupuje stale....takze mam tolko info v sebe uz za tie dva roky ze fakt oasm na vlastne dostatocne pripravena:D

inak ja osm pred chvilkou dosla domov a idem do vane:D knecne.....

januliatko1985
25. máj 2009

donna-tak uz ti to nedalo vsak..ale skus spravit az o dva dni,ked tam vidis len ducha 🙂

donna11
25. máj 2009

....no januliatko veru nedalo...vsak to je hruuuza stale v takom napati... 😲 ....aj ja si myslim, ze o dva dni bude lepsie skusit...jaj, no dufam, ze sa to zvyrazni....nechcem to nejako zarieknut...

reivka
25. máj 2009

donna to je fajn, drzim palce 🙂

donna11
25. máj 2009

...dakujem reivka..len akurat ma nejako cudno zacalo podbrusko boliet, hadam sa nic nepokazi.. 😝

evulik6
25. máj 2009

ajojte...

donna, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, potichucky gratulujem a drzim palce nech tam o nejake tie dva dnicky najdes riadnu dialnicuuuuuu..... strasne sa tesim...

a co sa tyka bruska bolenia, mna tiez bolelo ako keby som mala uz dostat a potom nic a tak na striedacku...to je uplne normalne... drzim palce nech je to ok... silnooooooo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre