Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
18. máj 2009

mala som robotku, sorry, kocky. 🙂

flyangel
18. máj 2009

minix...ved akoby aj videl nieco v maternici ked len mozno teraz si okolo 5tt?ved v stredu uvidis...podla mna si tehu...ved ma s jasny testik.. 😉

chymenitta33
18. máj 2009

ahojte kočandy🙂

Dlho som tu nebola nestíham nejako☹)

minix--inak podla mna si tehu ako aj ja som mala slabšiu čiarku a potom boli silnejšie silnejšie🙂

minix
18. máj 2009

fly, to si myslim aj ja....robil mi vnutorny ultrazvuk....a vraj to nic neukazalo, oficialne by som mala byt 4tt, ale vajicko by malo byt oplodnene cca 2tyzdne.
Nemalo by to ale uz skutocne byt vidno? som odtial odchadzala, ako keby ma oblial studenou vodou....ked to nevyjde, budem troska sklamana, ale prijmem to. 🙂))

kleopatris
18. máj 2009

ahoj minix 🙂

tak to je teda od lekara nepekne, ze ta takto "odfajcil" 😒 ale pockaj na vysledky krvi, mozno este len putuje vajko k maternici, alebo je skryte niekde v zahybe a nebolo ho vidno, sak to je len malilinke este. A na vajecniku mas mozno nejaku malinku cystu...ja by som si to moc nebrala, tehu testy ukazuju, ze si tehu, tak vyckaj este do stredy a budes to mat cierne na bielom 🙂 ale ze ti lekari mozu byt niekedy taki necitlivi ☹

pata31
autor
18. máj 2009

Minix, no zaujimave...inac netrebalo ti nahodou na wecko, ked ti robil ultrazvuk? predpokladam, ze zvnutra ti ho robil...bo mne tak robil a trebalo mi na wecko a nic nevidel, tak ma potom poslal sa vycikat a az potom videl bublinku v maternici...no ale tak ked je ciarocka zase silnejsia, tak by to malo byt ono, sak len tak sa nezacnu tie hormony vylucovat...
a kedy mas zase ist k nemu?

minix
18. máj 2009

ahoj kleo, on sam bol sklamany a nedokazal to sklamanie utajit, co ma prekvapilo. Ked som mu ukazala test, tak zatlieskal, ze super a ked to potom pozeral, tak bol taky ako keby ho obliali studenou vodou. A potom, ze skorej nie ako ano, zasa som rada, ze ak to tak ma byt, tak mi povedal pravdu, a nedrzi ma vo falosnej nadeji. Takze aj dobre aj zle v jednom. Myslite, ze mozem byt tehotna "falosne"? 🙂))

hej, pati, robil mi ho zvnutra, ale nebolo mi treba na WC. v stredu si mam zavolat za vysledok, ze ako to dopadlo a potom stanovime dalsie vysetrenia.

SOm nejaka divna 😀

zusika
18. máj 2009

Minix...a mozno len nechcel povedat nieco co este nema jasne..aby nepredbiehal..pockame s tebou - a ver ze netrpezlivo - na vysledky krvnych testov...a potom sa uz budeme konecne tesit.... HOPE NEVER DIED...

minix
18. máj 2009

kuknite sa na ten moj sisnuty graf. 🙂)

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

kleopatris
18. máj 2009

ze by si bola jak fenky 😲 tie mavaju falosnu kotnost 🙂 ja si myslim, ze si tehulka, ono si len hlada este miestecko si myslim ja, preto ho nevidel 🙂

pata31
autor
18. máj 2009

drzim palceky, aby to stastne dopadlo.. 😵

flyangel
18. máj 2009

minix podla mna este v 4tt nie je vobec nic vidiet...ved preto aj lekari hovoria skor ako 6-7tt usg ani nerobia lebo nic neviedia...to ti potvrdi len hcg...ja si myslim aj tak ze si tehu 😉

desmodka
18. máj 2009

ahojte baby som tu na skok, prisla som kuk nove tehu 😀
v 4tt je uz vidiet bublinku v 6-7 tt pocut tlkot srdiecka
gratulujem novym tehu

minix
18. máj 2009

zusik, ved uvidime, ja som sa uz pripravila asi na vsetko. 🙂) ak sa v stredu nepotvrdi, tak sa opijem 🙂)))

kleo, neviem, ale mam doma fenku, skonzultujem to s nou. Zasa az tak psychicky na tom nie som zle, ze by som si to vedela vsugerovat, a telo sa podla toho zacalo spravat. A mozno aj hej. ☹

baby, vy ste zlate, ale aj tak, neprikraslujme to, co bude, bude. Len skoda, ze musim cakat az do streddyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....musim sa nejako zamestnat...

hcg sa ale ukazuje aj pri mimomaternicovom, nie?

kleopatris
18. máj 2009

myslis ze by to mohlo byt mimomaternicove??

flyangel
18. máj 2009

minix bohuzial ano....a aj priznaky pri mimomat.tehu su rovnake 😖

zusika
18. máj 2009

minix..uplne chapem tvoje pocity...aj ja mam vselijake... ked by sme sa tak velmi chceli tesit...ale pre istotu aj nie..nech to potom tak neboli... ale ty uz mas //...tak je to viac ako len tusak...

minix
18. máj 2009

netusim, ale ked tam nic nevidel a napriek tomu su tie priznaky, ake su, tak mozno aj hej.
viem, ze pri mimomaternicovom je rozdiel v hcg, v tych hladinach, ved uvidime.

vies, zusi, mat mozem, ale takisto to moze byt aj nejaky blaf.

sama sa v tom nevyznam.

kleopatris
18. máj 2009

teraz to je asi tazke do stredy vydrzat a nemysliet len na to, ze ☹ mali by sme zmenit temu, aby sme ta zbytocne netrapili 😒

michalag
18. máj 2009

minix, ja si myslim ze si tehu, inak by ti take krasne // nevysli a 2 dni za sebou 😉 😵 , len je este velmi skoro na usg 😉

flyangel
18. máj 2009

ja teraz obedujem ale nechti mi dnes nic 😒

vavenka
18. máj 2009

Minix podla mna si tehula a vsetko bude ako ma byt, nie vzdy v 4tt uz vidno dutinku, zavisi od toho kedy doslo k uhniezdeniu....ved si estelen 31 DC dnes. A ak mas pozitivne testy a ciarka silneje tak sa tes, si tehula a hotovo, hm? Inak z HCG vysledky az v stredu? Vacsinou su uz v ten isty den, toto je nejake divne 😒

minix
18. máj 2009

kleo, mne to neprekaza, kludne sa tu bavme o hocicom, ja som ok, dnesne rano ma dokonale pripravilo na to, ze mozno nic nebude, tak to nebude az taky sok. Ale modlim sa, aby som nedostala. 🙂)

miska, ako bude, tak bude. Akceptujem vsetko. 🙂))

fly, co mas dobre? daj inspiraciu.. 🙂

vavenka, prisla som az po tom, ako odisiel ujo s vysledkami, tak mozno preto. Ale nepytala som sa, preco stredu. 🙂

flyangel
18. máj 2009

no mam mäsko a na nom mam sunku syr a sampiony..a mam k tomu zemiacky

minix
18. máj 2009

mnam, to si si sama, ci niekde vo vyvarovni? 🙂)

ja dnes mam zeleninovy salat s tuniakom a na olovrant som si kupila cesnakove slimaky.....co tam po tom, vyvetram. 🙂)))

michalag
18. máj 2009

tak my mame slepaciu polievku a podobne masko ako fly, len bez sampionov 🙂

flyangel
18. máj 2009

no jasne sama som si navarila 😉 ako miska na kedy cakas mrchu?

reivka
18. máj 2009

ahojte
baby a akože pred ovu je väčšia šanca otehotnieť ako po?

flyangel
18. máj 2009

reivka ved jasne ze hej...pred ak mas pohlavny styk mozes otehotniet totiz spermie v tele zeny preziju az 3dni...ale po ovu uz nemozes oteh.lebo vajicko po 24hodinach zanika

michalag
18. máj 2009

fly, mrcha by mala prist medzi 24-26.5. cize o nejakych 6-8 dni

reivka, patka (teda ak sa nemylim) pisala ze vacsia pravdepodobnost je po, ale co je na tom pravdy netusim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre