Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
18. máj 2009

este k meraniu bazalky... http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=16
a ano...zuzah..vitaj...ja neviem, kto tu je novy a kto nie..preto uvitacie ceremonialy nechavam na "stare harcovnice"... bez urazky kocky.... ale vy ste tu "doma"

zusika
18. máj 2009

nooo reivka...ved tooo... ale ta stranka vyzera tal odborne...ze by som aj uverila....

michalag
18. máj 2009

zusah, vitaj medzi nami 😉 .....

zusika
18. máj 2009

baby..teraz uuplne od veci...ale mam jedno dolezite UPOZORNENIE... Slovenský hydrometeorologický ústav vydal dnes napoludnie na utorok (19.5.) od 9. do 20. h výstrahu 1. stupňa pred búrkami.
Týka sa celého územia Slovenska, pričom ojedinele sa očakáva výskyt búrok s krúpami, ktoré predstavujú potenciálne nebezpečenstvo pre ľudské aktivity.
S búrkami môžu byť spojené krátkodobé, ale intenzívne lejaky, pri ktorých môžu úhrny dosiahnuť 15 - 20 mm a nárazy vetra rýchlosť 12 - 17 m/s.

reivka
18. máj 2009

zusika no ved podla tej stránky som si vyrátala že kedy mám mať ovulku

michalag
18. máj 2009

zusika, ja viem 😉 , chodim na tu stranku 😉 🙂

flyangel
18. máj 2009

aj ja chodim na tu stranku.

zusika
18. máj 2009

🙂 .... ved ja nic.... tak maju asi uspesnot... uz ste hladali niekde na nete pekny nabytot do baby izbicky? mate nejaky dobry typ?

minix
18. máj 2009

reivka, mrcha meska iba 3 dni zatial. 🙂)

minix
18. máj 2009

kočky, kedy sa dáva potvrdenie do roboty, cca? Paťka, ty si už dala?

michalag
18. máj 2009

baby, tresnite mi niekto po prstoch prosiiim, lebo ja by som len jedla a jedla 😅 😝 . Uz som zjedla malemu 2 brumikov a teraz som si dala jablko lebo ak budem takto pokracovat tak nemusim byt ani tehulka aby som mala brucho 🙄 🤐

reivka
18. máj 2009

minix ja som myslela že dlhšie, to sa tu hned testujete? ja som ten tvoj testík nevidela ☹ aj ja chcem vidieť, a tiež chcem vidieť na vlastnom 😀 🙂

zusika
18. máj 2009

mate tu niektora umele nechty... ja mam akrylove...a od mojej "nechtarky" viem, ze ked bduem tehotna, moze ten arkyl skodit...ako je to s gelovymi? o tych mi hovorila, ze tie nemozu robit babu zle... a co sa testovania tyka... a teda aj toho ze som nedockava... me vyznam sa testovat aj pred planovanou mrchou.... mam proste tusaka.... a zomrieeeeem...mala by prist 22. -27.2... presne to neviem lebo to mam rozhadzane

reivka
18. máj 2009

zusi, tak ty mas tusaka??? ale ale 😉

minix
18. máj 2009

reivka, asi ho neukazem, ked to je podla doktora iba odrbavka. 🙂))) ja som to testovala v den menstruacie, kedy mala prist, nemyslim si, ze je to az tak skoro.

reivka
18. máj 2009

veru, nech sa ozvu niektoré čo testli pred mrchou, či sa dá niečo zistiť

reivka
18. máj 2009

na jednom teste čo som mala je napísané, že testovať najskôr 1 deň meškania mrchy

zusika
18. máj 2009

haaa...nie som sama co je nedockava, co reivka...

reivka
18. máj 2009

minix ved tam boli // nie? tak už potom čomu máme veriť podla doktora

reivka
18. máj 2009

zusi, ved som nedočkavá každý mesiac 🙂

zusika
18. máj 2009

uz minix nechajme...chuda zmatene... som uz davnejsie vyhlasila, ze lekarom nedoverujem.... robia z nas len debilkov...

minix
18. máj 2009

baby, den pred menzesom tam bola slaba ciarka, v den planovaneho menzesu bola silnejsia, vcera bola dialnica a dnes rano dalsia dialnica, tak som z toho jelen. 🙂))

inak, skusala som viacere znacky a vsetky ukazali pozitivko, skusala som aj mamatest, aj rapi, aj pepino.

tak si vyberte. 🙂))))

reivka
18. máj 2009

podla mna je to jasné 🙂 len je to ešte malinký červíček 🙂

pata31
autor
18. máj 2009

Minix, ja nedavam ziadne potvrdenie do prace, kedze som zivnostnicka 😝 len to musim oznamit sefovi, ktoremu sprostredkuvavam (boze, to je slovo, neviem, ci som ho vobec dobre napisala 😀 ) obchody a musim namiesto seba niekoho najst...ale ocino je v podstate v predcasnom dochodku a aj robi, ale vravel, ze by skoncil v tej praci,kde je teraz a siel by namiesto mna...no uvidime...

teuflerin
18. máj 2009

ahojte baby..tak som tu uz aj ja....vidim ze ste toho zase vela zapisali..niki tebe gratulujem..minix a tebe drzim palceky....ticho sa budem s tebou tesit.....kym to neni oficialne.....ja mam este stale mrchu..ale uz bude koncit..tak cakam kedy na to nabehneme s drahym......my tiez nemame problem fungovat kazdy den.....ale uz ako sa nam chce bud rano alebo vecer......fakt treba aj to nadsenie k tomu..ako pise zusika...

pata31
autor
18. máj 2009

Miska, len si daj, ked ti chuti 😝 😀

teuflerin
18. máj 2009

zusika...ja nechtiky mam..a tiez soms a pytala na akrylove..vraj sa nemaju robit v tehotenstve, lebo ten "smrad" skodi .....ale kamoska mala vo februari svadbu a bola v stvrtom mesiaci a dala si cih spravit..nic jej zatim neni, ale tak ja by osm neriskovala, mozno raz hej, kvoli tej svadbe ale cast a pravidelne by osm nechodila.....naopak tie gelove neskodia vobec..tie sa mozu robit stale ked si tehu....

zusika
18. máj 2009

vdaka za nazor teu..ja som uz viac menej rozhodnuta, ze prejdem na gelove...kym sa nejake to babo nenarodi...a potom sa s nimi nacas rozlucim... len teraz mam ist na dorabku asi cez vikend..a ked neviem ze co...tak neviem ci mozem nejakemu malemu cudu uskodit... ozaj...a tiez - ked neviem ze co...mala som cez vikend po pohariku vina.. netreba byt az paranoidna..vsak..ak by sme pripustili moznost ze by to mohol byt 3tt..hypoteticky....

pata31
autor
18. máj 2009

ja som mala na svadbe len svoje nechtiky, len pekne nalakovane s kvietockami 😉

joj, baby, treba sa mi ucit anglinu a sa mi nechceeeeeeeeee 😠 vo stvrtok mam test 🙄

pata31
autor
18. máj 2009

Zusika, do toho 5tt ti nejaky ten poharik neuskodi, pretoze babo je vyzivovane z takeho vacku, este nie je spolocny obeh...takze ziadne strachy...aj ja som tyzden pred tym, ako som zistila tehu pila pivko 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre