Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
19. máj 2009

Babenky som sa s vami nerozlucila...sef ma chut nanporadu vzdy ked uz chcem ist domov :( zajtra tu s vami nebudem,tak vela nepiste aby som stihla vsetko pocitat... Minix silno drzim palceky nech sa dozvies iba dobre spravy ... ja v stredu trochu dovolenkujem, ale vo stvrtok som tu... tak snad vam budem trosicku chybat 😎
pekny vecer, pekny zajtrajsok a pa vsetkym! 🙂

kleopatris
19. máj 2009

no konecne som sa prekusala tym co ste napisali 😀 teda ked sa nudim tak tu neni ani nohy a ked nestiham, tak ste tu vsetky 😠 😠 jak naschval 🙄 no co uz s vami
kolegyna je furt s malym v nemocnici, tak ja furt zastupujem a aj zajtra budem 😖 chvalabohu ze je u nas vo stvrtok sviatok, sa mozem zregenerovat konecne 😀

minix
19. máj 2009

ahojky kleo, si este tu? 🙂)

minix
19. máj 2009

ok, tak ja idem balit este nejake veci a do hajan a rano vam dam vediet, ako som dopadla po telefonate s dokinom

Sladke sniky kazdej. 😉

donna11
19. máj 2009

....jaaaaaaaj..uz som vas nestihla..tak nic.....dobru nocku... 😵

minix
19. máj 2009

ja som ešte tu, ak si tu. 🙂)

michalag
19. máj 2009

babenky bruuu nocku 😉 🙂

minix
20. máj 2009

dobré ránko každej z vás 🙂)

ako sa dnes máte?

evulik6
20. máj 2009

dobre ranko babulky moje...
vyspinkane do ruzova? ja celkom aj ano... som tu len na skok, bo o 9tej prcham k zubarovi zase...

minix, drzim palce aby ti povedal dobru spravicku...

nooo a mojej kamoske minuly tyzden nakoniec laparku nerobili, lebo jej dokafrali predoperacne vysetrenia, tak by jej to mali robit dnes...a vraj jej budu prat aj vajecnik, tak na nu myslim uz od vcera... chuda moje.... ☹

evulik6
20. máj 2009

a ozaj, dnes som len tak zmerala ze ci mam uz fakt po ovu a vyzera to ze ano...namerala som 37,1 😲 nooo len dufam ze vcera ovu nebola, lebo sme nesnazili,mm prisiel domov nachladnuty, tak lahol a spal 😠 no ale pred tym snazenie bolo tak uvidime...

evulik6
20. máj 2009

minix, dakujem za pomoc ohladom toho medera...aj svokor ma nejakych znamych tak sa ho spytam ... vcera som chcela a nakoniec k tomu nedoslo bo sa stretol s kamosom a bolo... a este sa musim s mm dohodnut ze co a ako...

o kolkej ides volat dokimu? strasne drzim palceky

kleopatris
20. máj 2009

dobre rano babulky 🙂

dufam, ze dnes vas budem stihat aspon citat, ked uz nie odpisovat, no uvidim 😒 kolegyna tu furt neni 😒

minix uz nieco vies? ja dufam, ze to je ok a ty si tehulka ako vysita s bublinkou na spravnom mieste 😵 drzim pasticky a myslim na teba 🙂

minix
20. máj 2009

ahoj evulik, dala som si deadline 8,30, aby som tam pripadne este mohla aj skocit, ale srdce mam az v gatiach.

kleopatris
20. máj 2009

este 2 minutky minix 😖 tak pozbieraj silu a volaj, uvidis ze bude mat dobru spravu pre teba 😉

michalag
20. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

minix
20. máj 2009

ahoj miška, kleo, baby, idem na to. 🙂)

michalag
20. máj 2009

minix, drziiim palceky 😉 🙂 😵

minix
20. máj 2009

kočky, mám to za sebou. 🙂))

michalag
20. máj 2009

minix, tk cooo???, nenapinaj

minix
20. máj 2009

vraj áno. 🙂)

minix
20. máj 2009

kočky, nebudem tu teraz, musim utekat na gyndu, lebo mi povedal, ze mam prist zajtra, ale to tu uz nebudem, tak som povedala, ze pridem dnes. Tak idem tam a ked pridem, tak sa ozvem. 🙂)) drzte palce.

kleopatris
20. máj 2009

joj minix drz sa!

michalag
20. máj 2009

minix, silno drzim palceky 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

donna11
20. máj 2009

..dobre ranko.. 🙂
...no tu uz debata fici v plnom prude....ja som dnes mala priserne rano.....mohla som si dlhsie pospat a o 6h som uz bola hore...zobudila som sa na to, ze mi je straaasne zle, total ma napinalo...no hroza.. 😝
...minix tak to je skveleeeeeee... 😉 ...tesim s tebou.. 😀
..michalag to vyzera veeelmi nadejne..krasa.. 😉

pata31
autor
20. máj 2009

Ahojte...tak pozeram,ze dnes dobre spravy ma cakali 😵
Donna, co to asi znamena? 😕 😉 😵
Miska, peeekne 😵
no mne bolo vcera vecer paradne zle...najprv z toho obeda, to som cele poobede nic nejedla, pak som sla na anglinu a potom som dostala chut na spagety, no ale kym sa spravili, tak ma to pomaly prechadzalo, ale dala som si aj tak, chutilo, no po poslednom suste na normalne naplo, som myslela, ze vsetko pojde naspat 🙄 no ale som to nejako predychala nakoniec...postavila som sa ku kupelke a mm musel doniest kus pivka, tak to trosku pomohlo...ale mi bolo zle asi az do dvanastej v noci, som asi zaspat nemohla.. 😖

michalag
20. máj 2009

len skoda ze ja mavam taketo teploty bezne po ovu 😅 , takze nic ine v tom nevidim len ze pride mrcha ☹ 😒

michalag
20. máj 2009

donna 😉 🙂 😵 podla mna to nebude nic ine iba .... 😵

bibi24
20. máj 2009

Ahojte baby 🙂
minix - jeeej, tak to vyzera nadejne a velmi dobre 😉 drzime palceky.
selyma - no ano, asi to nie je take easy, ze sa rozhodnes a mas 😒 Mnohe baby sa snazia mesiace, niektore aj roky, musia absolvovat vysetrenia, liecby a tak. Ale musime verit, ze nam to nebude treba a pojde to aj prirodzenou cestou. 😉

donna11
20. máj 2009

...misi neboooooj.....treba verit... 🙂
...pati ty si ako ja.......tiez niekedy cely den nejem, nestiham a potom mi je brutal zle...tak dufam, ze si si zobrala zo vcerajska poucenie a dnes budes pekne priebezne papkat..potrebujes to a nielen ty.. 😉 ...
..a co mate dneska v plane??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre