Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
21. máj 2009

Evulik, nejdem to rozoberat, bo by som zase len 😢
Jani, byvaju jak sa ide na zeleznicnu stanicu po lavej strane taky oranz.dom na kopci, myslim, ze treti abo stvrty od konca...ja ti napisem IP...

evulik6
21. máj 2009

baby mne ak to tento mesiac nevyjde, co si myslim ze nevyjde tak sme so snazenim skoncili 😔

reivka
21. máj 2009

evulik a to akože prečo? ☹

evulik6
21. máj 2009

jasne pati... to sa ani neoplati rozoberat, viem ako sa citis...ja som na tom rovnako....
drzim ti palce aby ste sa cim skor udobrili... naozaj... 😉

reivka
21. máj 2009

inak ja mám v poslednom čase tiež také pocity že či sa mám snažiť, že čo ak nebudem mať dievčatko ale zase chlapca, keby som vedela aspoň že na kolko % mam šancu na dievčatko, lebo ja som taka šiši na dievčatko natešená, no som šiši 😖 😒

pata31
autor
21. máj 2009

Evulik, diky, len skoda, ze tu nejde o udobrovanie, ale o dost zasadnu vec, s ktorou ma mm vecny problem...uz dostal jedno ultimatum, no stale to nedal do poriadku a uz to velmi vazne presahuje vsetky hranice, ktore mam ja stanovene...

evulik6
21. máj 2009

reivka preto lebo maly nastupuje do skolky od septembra, a mne tym padom konci MD cize pojdem do prace a nechcem ist do prace ako tehoska alebo nastupit ako netehoska a potom otehotniet...to by ma vyhodil urcite a to si nemozem dovolit kedze inu robotu zatial nemam... takze asi takto to bude najlepsie... no co uz, uz som sa s tym zmierila aj ked ma to trosku boli ale asi to tak ma byt... Vies ako som prisla o druhe mimi tak sme mali pauzu a teraz sa snazime stvrty mesiac a stale nic, tak si myslim ze mi to je asi sudene ist do prace a mimi si zaobstarat neskor... ja neviem... a po vcerajsku co ma mm vytocil sa celkom do prace aj zacinam "tesit"...

takze ja s najvacsou pravdepodobnostou uz nebudem patrit medzi vas snazilky... ale dufam ze sem budem moct za vami chodit.... som si vas vsetky oblubila a budete mi chybat 😢

michalag
21. máj 2009

Ahojte babenky 🙂 ,,

reivka
21. máj 2009

evulik, tak to je mi dosť luto ☹

evulik6
21. máj 2009

joooj patka to ma mrzi... naozaj... ale podla mna si uz vstupi do svedomia, ved cakate spolu aj miminko... pochybujem ze by vas chcel stratit... silno drzim palce nech sa to da do normalu 😉

ahoj miska...no co ako teplotka?

reivka, to chapem ze tuzis po dievcatku.... a neskusala si ten cisnky kalendar pocatia? mne to s dadom vyslo... ale neviem ci tomu verit ci nie... skus si to overit podla tvojich syncekov ze ci ti to vychadza

pata31
autor
21. máj 2009

Ahoj, Miska...tak ako dnes teplotka?

Evulik, je to hrozne s tymi manzelmi, ze? 😒

evulik6
21. máj 2009

dakujem reivka.... ale ved som este mlada... hadam sa nam potom podari...
inak ja ked tak rozmyslam.... ja som vzdy chcela mat druhe mimi ked pojde prve do skoly, aby som sa mu mohla venovat...no mozno ze to naozaj aj tak bude... no ved uvidime 🙂

teuflerin
21. máj 2009

caute baby tak som tu aj ja......akurat som vstala.....a ako kazde rano..hlas nikde:D......evulik to mi je luto ale ja verim ze sa to podari..januliatko nadherne fotky, boal si prekrasna nevesta.....a donna...ty si ma teda prekvapila....uvidime co z toho bude.....mozno si tehulka ale test ti to este nechce ukazat....a inak vsetky ostatne babulky zdraviiiim

januliatko1985
21. máj 2009

ahoj miska,tak ako ta teplotka?
vidim,ze aj evulik sa ta to pyta,tak ukaaaz.. 😎 😅

michalag
21. máj 2009

uz som dala link 😉 😝 😀

evulik6
21. máj 2009

no miska tak vyzera to zaujimavo... ale este stale nie je nic stratene.... teplotku mas aj tak vysoku...ten pokles zase nie je az taky strasny.... drzim palce nech ti mrcha nepride 😉

patka, ano je to strasne... ja som vcera normalne rozmyslala ze asi bude aj lepsie ked druhe nebude... tak ma vytocil... ach...

teu...dakujem ze veris ze to vyjde, kiez by som tomu aj ja verila... no ale ved ked boh da, aj motyka vystreli no nie? 😀

pata31
autor
21. máj 2009

Miska, stale dobre, nie?

evulik6
21. máj 2009

miska co dnes kuchtis? ja neviem co mam varit....och.... musim ist do obchodu a tak sa mi nechce... no neva, prejdem sa trosku, dadko sa pohra a pojdem domov varit... mm dnes robi do jednej, tak pobede tu s vami nebudem a zajtra ma pobednu tak tu budem asi az pobede... 😒

michalag
21. máj 2009

evulik, ja som dnes mala na plane ryzu s lecom - taky maglajz a chlapom to celkom chuti, tak .... ale Samimu spravim len nejaku polievku zo zahradky lebo za chvilku ideme von a neviem ani kedy sa vratime 😅

michalag
21. máj 2009

babenky, ale uz viem co ma asi caka, lebo sa mi kopiruje 5 teplot z minuleho cyklu, takze ....

teuflerin
21. máj 2009

ale evulik treba verit..kam by sme sa dostali kebyze aspon trosku neverime????

michalag
21. máj 2009

ved uvidime, zajtra mozno skusim testik a budem vediet na com som 😉

pata31
autor
21. máj 2009

Miska, tak drzim palce..
idem sa ja ucit anglinu, bo vecer mam ten test 😖

flyangel
21. máj 2009

Juuj miska no tak drzim palceky... 😀 😉

reivka
21. máj 2009

evulik, podla toho cinskeho kal. sa mi maly narodil, ked vznikol v strede asi siedmych dievčenských mesiacov a druhý tak nejako na hrane, takže ... a teraz mam chlapčenské mesiace a mala by som čakať až do oktobra na dievčenské mesiace ale keby to vyšlo opačne ako pri malom? 😒

evulik6
21. máj 2009

nooo teu... ono vies lahko sa to hovori, horsie realizuje....ja som aj na dadka cakala takmer rok, potom o dva roky po jeho narodeni som otehotnela celkom rychlo ale aj sme o to rychlo prisli a teraz sa nam zase nedari ako pri dadovi, tak asi preto... ale viem ze nadej umiera posledna... 😉 ved jasne, v kutiku srdca verim, ale nechcem sa na to upinat, potom to viac boli 😉

miska to naozaj? sranda... no ved jasne, treba sa vzdy pripravit na tu horsiu verziu...pre istotu 😉

tak o pol hodku vyrazame s dadkom von... teraz pozera ten lazy town... vcera nepozeral...

zusika
21. máj 2009

Ahojte kocky...uz som tu aj ja..vcera som bola out of office.. noooo..pekne po poriadku.. minix( aj ked tu nie je) - srdecne blahozelaaaaaaaaaaam a tesiiiiiiiiiiim sa!!! 🙂 Vitam Janku, krasne wedding fotky - aj my sme majovi.. 🙂 Teu - ved aspon mas teraz hlasovy pokoj - moje okolie by sa z toho iba tesilo.. 😉
Pati - neviem o aky problem ide, ale hovori sa ze laska prekona vsetko, tak treba iba dufat.. 🙂 nooo a co mate nove ?? Ja som bola vcera v Polsku na nakupy - svietidla, garnize a taka ta klasika ...a nestacila som sa cudovat - detska zavinovacka za 170 Kc, detska posielka s posuvnym bokov za 1200 Kc.... ze neuveritelne ceny.... oplati sa kupite to iste co v nasich obchodoch a cesta sa van miekolkonasobne vrati... nechapem tento system....

michalag
21. máj 2009

aj my pojdeme za chvilku, kym sa da este ako tak zniest to teplo 😅 😝

januliatko1985
21. máj 2009

dobre miska ,dobreee,nech sa to drzi 😉
ja tiez mam vyssieu teplotu,ale to z toho,ze som chora a na marodke a som vypisana az do buduceho piatku,to bude veget.ale inac je mi teraz na prd.predvcerom som muselka odist rano z roboty tak ma triaslo uz som vedela ze bude teplotka a bola 38,1.tak sup k lekarovi a tak som doma.chytilo ma aj hrdlo a tak tecie z nosa,ze nestiham fukat.tak som nechtiac predlzila tyzdnovu dovolenku po svadbe az na tri tyzdne skoro.len to ma stve ,ze vonku tak krasne je a mozem zatial ist len na balkon,kym sa trosku preliecim,lebo beriem antibiotika.

ale pred tym nez som ochorela sme sa pilne snazili kazdy druhy den,lebo asi bola ovulka,taky bol pocit mokra,tak mozno sa daco podarilo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre