Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
21. máj 2009

tak sa majte baby, ja sa ucim tu anglinu a hopsam na fitlopte, bo uz ma boli zadok zo sedenia na stolicke 😵

zusika
21. máj 2009

no teeeda, vsetky ste zdrhli... aspon ma tu nezabavate a ja mozem makat naplno.. 🙂

pata31
autor
21. máj 2009

ja tu som, stale tu kukam, bo sa mi nechce ucit 😅

reivka
21. máj 2009

aj ja sem pokukávam 🙂 dala som si čínu mňam

bibi24
21. máj 2009

Aj ja som priebezne tu 🙂 ale prave som bola v meste na zmrzlinku a jahodky ma cakaju doma 🙂 a po ceste som si kupila krasnu slnecnicu, ktora vraj bude kvitnut az do jesene a dala som si ju v praci na okno 🙂 aspon sa z nej budem cele leto tesit 🙂
Zusi - no, na mna je 18-20 este troska kosa, lebo ja mam rada, ked mozem nosit letne veci, ale zas uz takych 30 je dost, mas pravdu jedine na plazi pri vode sa to da vydrzat 🙂

michalag
21. máj 2009

tak ja som uz doodychovala, ako som si lahla tak maly bol za 5 minut hore a to mu stacilo len 45 minut 😝

pata31
autor
21. máj 2009

Miska, tak si si moc neoddychla 😅
inac ja nemam rada horucavy, jedine keby som bola pri mori...ale takto v praci, uz zacinam fucat, ked idem do kopca v tom teple...

bibi24
21. máj 2009

Reivka, cina mnaaam 😉

pata31
autor
21. máj 2009

baby, no kde ste? ja sa aj ucim, aj kukam na nejaku vybavicku, aj citam konika... 😝

bibi24
21. máj 2009

Ja uz pomaly odchadzam z prace, idem zhanat tie saty na svadbu...uvidim, ci sa mi nieco podari pozriet...papa a este pekny dnik 🙂

pata31
autor
21. máj 2009

papa, vela stastia pri hladani 😵

teuflerin
21. máj 2009

ojojoj baby tu nikde nikoho tka idem do postele..zajtra ma caka skuska tak drzte palceky..pekne snicky..pa

evulik6
21. máj 2009

dobru nocku zelam 😉

donna11
21. máj 2009

..teu drzim vsetko co sa da... 😉 ..ale ty si sikulka, to zvladnes lavou zadnou..... 😀

.....dobruuuuu evulik, teu, pati, misi, reivka, bibi, zusika... 🙂

janurka
22. máj 2009

ahojte baby ta dnes tu nikto nezavita?... Dobré ranko vam prajem babulky 😉

zusika
22. máj 2009

hola! Dobre ranko sa zela!! som mala rano sokovu terapiu - nefungoval novy system v praci .... takze som v strese uz o 6.0 ..ale myslim ze uz to bude fungovat.... takze ma tu mate .... dnes mam ten homeworking... takze si idem urobit ranajocky vo vlastnej kuchyni, a este stale pobehujem v pyzame 😉 este ze nemam webkameru a videotelefon 😀

evulik6
22. máj 2009

dobre ranko... prisla som vas len pozdravit... budem sem moct prist az pobede, tak vam zelam krasny dnik, a nepopiste toho velmi vela, lebo kym to precitam 😝 😀

donna11
22. máj 2009

..dobre raaaanko..aj ja stale lenosim, sice som uz mala byt 20 min v praci.. 😀 ..ale co, dnes je uz v podstate volny den, nikoho tam niet, tak parada....ako sme sa vyspinkali??........ja som sa v noci zobudila nato, ze ma priserne boli hlava, no hroza!!...a najlepsie na to je to, ze asi teno mesiac ani nedostanem, som si teraz merala teplotu a 37,05.. 😀 ....ale ake by to bolo bezz bolesti, nervov, mmmmmmm...

evulik6
22. máj 2009

fuuu donna, to mas nejaku vysokansku teplotu... 😕

donna11
22. máj 2009

..no a mrcha nikde!!......ja to uz radsej riesit nebudem...ja som pripad sam o sebe.. 😎

evulik6
22. máj 2009

no je to nejake divne... ale mozno ze si mala aj predovulacne teploty vyssie, tak takato moze byt normalna... ale sila ze ti este ta svinucha cervena nedorazila... sa jej riadne nechce 😝

evulik6
22. máj 2009

no idem od vas.... ranajocky pripravit a tak...ahojte

donna11
22. máj 2009

..evulik no vcera poobede som mala ozaj pocit, ze uz sa blizi a opat nic!!....a predovulacne tep som mala okolo 37,3 - 0,4

donna11
22. máj 2009

.pa evulik..a pekny dnik ti prajem 😉

reivka
22. máj 2009

ahojteee

michalag
22. máj 2009

Ahooojteeee 🙂 🙂 🙂 ,,

zusika
22. máj 2009

jeeeezis baby mna asi dr.....ne........ sorry za vyraz....ved som sa aj vypipala....ale ma seru neschopni ludia.... mozem zacat den porarikom bejlisu (neviem ako sa to pise).. namiesto ranajok?? som uplne ze nasrata.....poraza ma...prepacte...ale musim sa niekomu postazovat.......

reivka
22. máj 2009

Baileys tuším a daj si aj ja lúbim mňam také kakauko 🙂

bibi24
22. máj 2009

ahojte baby 🙂

pata31
autor
22. máj 2009

Ahojteee...ja mam tehu knizku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre