Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

donna11
28. máj 2009

..a uz stresujeme......skusila som opat test, co mi ukazal tieniky a teraz je to este slabsie.......sice som uz vypila kavu a tekutiny, no ale pochybujem.. ☹ ..nevadiiiii, ved sme len teraz zacali... 😉

janurka
28. máj 2009

donna to absolutne nič neznamena, lebo ked si už pila a predsa to nebol ranny moč tak to neva... je jasne že je to slabšie skus testnuť zajtra rano... uvidiš bude to lepšie 😉

zusika
28. máj 2009

danna...jasne ze sa netreba vzdavat a upadat do depresii a beznadeje..presne, je to iba zaciatok.... 🙂 tak si budeme drzat palceky!!

donna11
28. máj 2009

...no radsej to beriem ako / a ut konecne naklusam tej obvodacke, ze preco ma stale napina.. 😝
..a dneska co mate v plane??

zusika
28. máj 2009

zeby pracovat, pracovat? ale iba tak zlahka.... 😉

donna11
28. máj 2009

...veru, zase netreba to nejak extra prehanat, ze??.. 😉 .....ja budem trosku rozlietana, musim ist na postu, do lekarne, na nakupy na cestu, pobalit sa, presunut sa z nr do ba, pripravit pokrm na zajtra, skoro rano startujeme..fuuu, ked si to predstavim!! 😝 ..kto chce ist za mna??

michalag
28. máj 2009

donna, este netreba byt smutna, ale ked to nevyslo teraz vyjde to dalsi mesiac 😉

lan, to ma mrzi ze mrcha nakoniec dorazila ☹

ja opat zacinam merat tak som zvedava ako to tento mesiac dopadne 😅

evulik6
28. máj 2009

zusi super ze si odolala...len tak dalej

zusika
28. máj 2009

donna a na ako dlho ides? tusim pracovne si hovorila....ty si z NR??

donna11
28. máj 2009

..som z ba a v nr mam prechodne byd...a odchadzam zajtra rano a v pon vecer som spat...

..ahoj misi, tak plnou parou vpred a dufam, ze sa teraz zadari... 😉

evulik6
28. máj 2009

ked sme uz pri tom merani... miska, ja som dnes namerala svoju prvu najvyssiu teplotu 37,5... skoro mi oci z jamiek vypadli 😀 😀 😀 ....no a z toho soku som merala este raz hned potom a uz nameralo iba 36,9... som z toho total zmatena

evulik6
28. máj 2009

aj ja drzim palce miska 😉

pata31
autor
28. máj 2009

Ahojte...bre ranko...ja som mala dnes vzruso, bo som nemohla nastartovat, nikoho doma, tak som skusila kus potlacit auto, ale nejako to neslo, tak som susedu poprosila, nech mi pomoze, tak prisla, potom jak sme tlacili, skoro som do bratovho odparkovaneho krasneho noveho auta buchla, ale nastatastie ltt som to obisla...no a potom uz som sla dole kopcom, takze som nastartovala...no ale potom ma tak pichalo v podbrusku...to asi jak som sa zlakla... 😕 😅

Donna, ty si este len 14dpo? 😕 som myslela, ze viac...ja som testovala tiez v ten den a to bol len slabucky tienik...no ale drzim palceky, aby ta mrchana nedosla...lebo to vyzera tak nadejne 😉

evulik6
28. máj 2009

no idem ja od vas..idem sa nachystat von... musim ist do mesta, do drogerie a potom idem k svokre na obed...na bryndzove halusky...mnaaam... vcera som na ne mala taku chut a ona mi zrazu povie ze zajtra pridte na obed, ze bryndziaky budu... 😝 😀

zusika
28. máj 2009

evi...aj mna moja svokricka v utorok chovala bryndovymi haluskami... 🙂
pati....ale ved to si musim datav pozor, nie sa natahovat s autom!!!! booooze!!! a co ze neslo, ved nie je zima a mraz... nebojis sa, ze nepojde znovu ked budes chciet ist domov?

evulik6
28. máj 2009

ano zusi? uz sa tesim na obed...hehe... ono to hned inak chuti ked nemusim varit , iba papat 😀

evulik6
28. máj 2009

no tak ja vas opustam zatial...majte sa pekne ..ajojte

pata31
autor
28. máj 2009

Zusika, my mame nejaku cudnu baterku, ona sa vybija sama od seba...uz sa ju chystame vymenit, ale to musi moj manzel ist za jednym panom a sa k tomu nemoze dostat...
sak si sama nadavam, ze co to ja vystrajam 😅 len keby nebolo 8:55 a o deviatej mam byt v praci, tak by som sla pesi, ale to by mi trvalo asi 25 minut...takze streka...
Evulik, halusky mnamky 😵

zusika
28. máj 2009

pati, ale ved baterka stoji okolo 1500 Sk...toto ti za to nestoji... viem, lebo sme menili v zime...na lyzovacke bolo auticku v -15 stuponov zima... 🙂 ale uz sme vymenili betarkua potom aj auto... kupili sme si uz take velke rodinne.... ze na kocik 😀 a teraz sa tam da postavir cely, ze nemusim sklapat ani rozoberat... pohodlne, ze?

pata31
autor
28. máj 2009

my mame tiez kombicko, takze pohoda, len ta baterka...musim mm nahnat, aby siel vymenit.. 😅

zusika
28. máj 2009

my nie kombi ale take male SUV... na sposob Opel Zafira...
pati no a ako v 11tt? ziadne zvracanie?

pata31
autor
28. máj 2009

🙂 ziadne grcanie, nastastie (klop,klop)...ale blbo mi byva, uz som to tu pisala, ze mi je hlavne vecer zle....rano pohodicka 😉 a aj v krizoch ma pichalo, ale vcera menej uz, tak som rada... 😵

zusika
28. máj 2009

viem ze si pisala....a vies nejako opisat ako blbo...? lebo mne sa posledny tyzden casto toci hlava...a potom mam taky divny pocit...ze sa mi zaludok zdviha az do krku.... uuplne otrasne.... a ani jest mi extremne nechuti... nieco taketo to moze byt? nehovorim ze som tehu...len by ma to upokojilo, ze toto sa da ocakavat...

pata31
autor
28. máj 2009

no Zusika, kazda baba to ma ine, ale v podstate take nieco...sice mne sa len par krat dvihal zaludok, skor mam taku hnusnu chut v ustach, a musim pit vodu v kuse...a aj taky cudny pocit v zaludku...a nechutenstvo...a potom zrazu strasny hlad, ktory musim rychlo zahnat, bo inaksie to prejde zase az do toho, ze mi je hnusne 😉

zusika
28. máj 2009

no super.... inak ..pozor na tlak a vodu.... lebo voda tlak zvysuje...a ak by si mala vysoky, treba menej pit... co samozrejme nie je moj problem...ja som vzdy skoro polomrtva ked idem darovat krv...takze tesim ked budem tehu a konecne budem mat tlak normalny.. 🙂

pata31
autor
28. máj 2009

ja mavam skor nizsi tlak...cize ked sa pije voda, tak stupa tlak, ci ako?
no idem pracovat...ale nakuknem tu... 😵

teuflerin
28. máj 2009

ahojte babulky..dnes mam zase volno tak som sa akurat teraz zobudila...ste tu toho zase popisali.....
lan to mi je lutk ze mrcha dorazila..donna z teba uz som mimo ajja....to som zvedava co z toho vznikne..a zusika na teba mylsim aby mrska nedosla.....

zusika
28. máj 2009

juj, teu vdaka!! 🙂
a ano pati.... cim viac vody pijes, tym sa ti zdviha tlak... ved ked ti je na odpadnutie, tak sa napijes nie? inak...ak ti je blbo . ze sa toci hlava...tak pi vodu iba tak po duskoch, pomalicky.... lebo aj to moze byt nie najlepsie sa napit hned ze cely pol litra vody...
kolegyna mala vysoky tlak a mohla vypit max 1,5 l tekutin za den.... takze u nas by to malo byt opacne...
teu a nedrazdi ze volno.... 😠 sa aspon tvar ze nieco robis.... potom budem zavidiet 😎

teuflerin
28. máj 2009

no ok ok...ale aj tak idem sa najest a zehlit....koooopu popraneho.....tak na dve hodky minimalne..ale tak co uz......

donna11
28. máj 2009

...som spat.. 😉 .....no pati to som sa trosku sekla....rano.. 😖 .stresy.....14 dni mi meska.... 😝 ..

...ahoj teu..tebe ale je..ja som dnes od 5h hore... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre