Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

bibi24
5. jún 2009

Patkaaa, ty vies po taliansky? jeeeej, teraz zas zavidim ja 😵 a tam musi byt krasne, ja som na tej strane nebola...ja som bola skor na vychodnej strane - niekolkokrat benatky (tie naozaj odporucam), gargano, rim a tak...
desmodka - je dost mozne, ze ta budem cakat este v auguste...ved ktovie, kedy sa zadari... 😉

desmodka
5. jún 2009

patka no ako sa asi plodi v egypte, tak isto ako na slovensku 😀 😀 😀 😀 ci ako si to myslela???
zusika ked si tehu tak moc slniecka eeeeee

pata31
autor
5. jún 2009

Zusika, ale davaj pozor na opalovanie...tehulky by sa nemali...
Bibi, tam v Alpach je ozaj krasne...bola som tam v lete, aj v zime lyzovat, ozaj krasa...a taliancina je celkom jednoducha rec..a v Taliansku sa najlepsie uci medzi "domorodcami" 😀 😀

zusika
5. jún 2009

ale baby..ved mi nekazte vsetku radost... 😠 a to co uz ja budem robit v lete, ked sa kupat nemozem, slnit nemozem.... ze dooost zle..akoby som bola chora nie tehu... no zistim si to u lekarky, nebudem sediet doma cele leto... to uurcite....nebyvam choda ani nie sopm nachylna na ziadne zenske problemy..tak preco teraz mam zit inak? ano, budem opatrnejsia, este vacsia hygiena...ale nie izolacia....toto naozaj odmietam... 😎

pata31
autor
5. jún 2009

Zusika opalovat nie kvoli tomu, ze sa moze brusko prilis nahriat a potom by babatko rastlo rychlejsie ako by malo...a s tym kupanim to aj mna stve 😠

zusika
5. jún 2009

no peeeekne.... ☹ toto je ako diagnoza...inak viete mi povedat ako to je, ked sa date skor vypisat ..ze akoze PN este predtym ako nastupite na MD....to aj vtedy chodia kontroly zo SP?? lebo ja nechcem sediet doma a zvazujem ze teda ak...by som si mesiac pridala takto... dovod mam...ved denne soferujem do tejto divociny a to nie je prave naidealnejsie...ani ta poloha pre babo nie... inak kamaratka bola na PN uz od 4.mesiaca.lebo babo bolo nizko a vobec nevedela sediet v aute...tiez to mala asi 50km do prace + spat.... takze ako to je?? viete?

flyangel
5. jún 2009

cauko

bibi24
5. jún 2009

zusika, ja s tebou uplne suhlasim...tehotenstvo nie je choroba a nic netreba prehanat 😉 treba si samozrejme davat pozor, ale nie sa zase strasne sledovat...A ja si myslim, ze na slniecko mozes, len tym opalovanim sa rozumie, ze sa nevycapis na cely den na slnko 😀 A myslim, ze na jazerach, prip. v mori sa kupat moze 😉

Patka, ano ano, v alpach som tiez bola...proste naaadhera 😵 Ja som sa ucila spanielcinu, lebo taliancina nebola na vyber, ale uz si z nej vela nepamatam... 😖

zusika
5. jún 2009

ahoj Fly! aky je tvoj nazor na tehulky a leto..v zdravej forme sa moze, nie???
a co ta PN?

evulik6
5. jún 2009

ahojte 🙂
kde je ta donna? zacinam sa normalne o nu bat 😒

suzi81
5. jún 2009

Ja som pocula ze opalovanie nie je dobre preto, ze na kozi mozu zostat pigmentove skvrny a preto sa neodporuca

evulik6
5. jún 2009

suzi, drzim palce aby ti teplota neklesla a aby ti vysli tie carovne //....

mne tiez hovorili ze opalovat sa nemam, aj dr. ale ja som sa opalovala...sice len trosicku na zaciatku...to som este ani brusko poriadne nemala... mne vyhuplo az v piatom mesiaci tak poriadne a to som si zo uz zakryvala uterakom ked som bola na kupalisku... ani sa mi to nezdalo vhodne uz s tym bruskom ....
ja opalovanie milujem, ale veru vtedy som nejako ani chut nemala byt vycapena na slnku s bruskom... na zaciatku este ano, to nebolo ani vidiet, ale len na chvilu...a nespravili sa mi ziadne skvrny ani nic podobne... 😉

flyangel
5. jún 2009

Nuž tehotné a slnko?no v zdravej miere to neškodí lebo aj tehulka potrebuje D vitamín a taktiez sa vravi ze zeny kt.v tehu boli casto na slnku tak maju veselé deti 😉 myslím ze v horucavach urcite sa netreba zas zdrziavat na slnku a vypekat sa ale prejst sa a chránit sa ochrannym kremom a slamenym klobucikom...

flyangel
5. jún 2009

.mam zápal maternice 😢 ☹ to bude bud bakterialny zapal,alebo som dakde nachladla ale ved jedine na opekacke ale to som bola taka naobliekana ze až ...tomu neverim že mám také nešťastie...niektore maju vzdy hole kríže a bruchá a ja co stale davam na seba pozor mam taky zápal hnusný 😖 😠 😠 mám 18mm dominantny folik a som 13DC takze ovulku ocakavam okolo 16dc...a mám myom ktorý od min roka a posl.mesiacov narástol o 40mm takze teraz ma skoro 2cm.. ☹ 😖

evulik6
5. jún 2009

fly, tak to mi je luto ze mas taketo zdravotne problemy... och... veru ja tiez nechapem ako tak niektore baby mozu chodit... jooj a dokonca aj v zime, ja by som uz lezala so zapalom v horuckach ...

suhlasim s tvojim nazorom na slniecko v tehotenstve... urcite chvila nezaskodi ale lezat dlhe hodiny na slnku s odkrytym bruskom to urcite nie...

vesele deti zo slniecka? to som ani netusila...tak asi preto je moj maly taky smejko 😀 😀 😀

flyangel
5. jún 2009

Evulik no vidíš si zistila prečo máš takého veselého synčeka 😉 no a ináč sa máš ako ?

evulik6
5. jún 2009

nooo 😀
inac sa mam celkom fajn, aj ked mrchujem 😝 ale este dnesok pretrpiet a bude lepsie....

suzi81
5. jún 2009

Dakujem evulik 🙂 , keby nieco hned sa pridem pochvalit. Tak to som este nepocula s tymi veselymi detmi a slnkom. Ale moze byt.

pata31
autor
5. jún 2009

Ahojte, uz som tu tiez po obede...ale idu na mna mrakoty, najradsej by som spala 🙄
no ale bola som si kupit lanove semiacka, aj psyllium - to je vlastne vlaknina - takze budem pravidelne uzivat auz hadam nebudem mat take problemy, ako vcera 😅
Zusika, myslim, ze ked pojdes na PN este pred materskou, tak asi budes mat len vychadzky povolene...ale neviem ti to na sto percent povedat...

evulik6
5. jún 2009

zusik treba si vychadzky pytat... v pohode by ti mali dat, ved tehosky potrebuju prechadzky na cerstvom vzduchu... 😉 ale treba im povedat dopredu ze ich chces, lebo ti musia napisat taku diagnozu pri ktorej su vychadzky povolene 😉

flyangel
5. jún 2009

mas mrchu?hmm ja mam pekny folik ale teraz kvoli zapalu nic z toho nebude

zusika
5. jún 2009

dakujem za rady....
a vesele deti.... 🙂 tak moja svokra musela byt s mm cele leto asi vonku...lebo to je vesela kopa.. 🙂 a vlastne mne to vychadza presne rovnako ako jej....a este aj datum porodu...boooze...no takto som sa na to este nepozrela...

evulik6
5. jún 2009

no mam svina jedna prisla...co uz s nou, vzdy sa mi votrie 😀

fly, neboj, das sa dokopy a potom budete snazit o sto sest... hlavne nech si v poriadku...

bibi24
5. jún 2009

ahojte babulky, lusim sa s vami, idem domov oddychovat a cez vikend som na svadbe, takze tu nebudem...ale prajem vsetkym krasny vikend a v nedelu vecer, alebo v pondelok sa na vas tesim...papa kocky 🙂

evulik6
5. jún 2009

ahoj bibi a uzi si to... 🙂

zusika
5. jún 2009

ahoj bibi....ja este 1,5h ..to zvladnem... 😉
fly, no urcite to nie je prijemne, ale pominie to a potom budete pekne snazilkovat.... ale ja tiez zasnem ze tie mlade pipky vobec neriesie hole krize...ale pride na psa mraz.... neboj!

michalag
5. jún 2009

Aaaahoooojteeeee 😀 😀 😀 ,

michalag
5. jún 2009

fly, to mi je luto ☹ ☹ ☹ , tak nech sa das rychlo dokopy 🙂 😉

donna, kde siiiiiiii??????

zusika
5. jún 2009

babulky a este otazocka...co tehulky a sauna...to ma asi uplne zrusite, co?? no a whirpool / perlickovy kupel??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre