Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
7. jún 2009

ahoj reivka...zle hovoris....ty ju pradsa necakas....!!! 😅

reivka
7. jún 2009

ved nie, ☹ ale musim čakať či nepride a ona sviňa doteraz neposlúcha a hrnie sa kde nemá 😀

zusika
7. jún 2009

zabudni na nuuuu!!! 😀
inak ja to považujem za dost cudne,ze teraz ju takmer rok mat nebudem... ze fiiiiha....zvyk je zelezna kosela
aj ked som vysadila HAK,tak som bola este taka neista...a stale som si na nu spomenula...a potom ze blik..ved ja uz nechcem... 😀

reivka
7. jún 2009

dobre sa to všetko hovorí ked si tehu, čooooo?! 😉

reivka
7. jún 2009

a čo sme tu len my dve ? no teda

zusika
7. jún 2009

ja viem... ☹ uz nebudem...
no vyzera to tak, ze ostatne si uzivaju nedelu inak..ja sa idem konecne najest....uuuz zomieram

reivka
7. jún 2009

ale chápem že sa tešíš, ved všetky sa budeme takto tešiť ked budeme tehu, práve som bola pozrieť malého ako spinká, to je úžasné aké sú detičky najkrajšie ked spinkajú, prajem ti to - ten pohlad na vlastné dietatko ked spinká, som rada že to zažiješ

zusika
7. jún 2009

dakujem! a kolko maju rokov tie tvoje deturence?

deda
7. jún 2009

Ahoj zusika tak ešte neprišla a je mi divne,bolia ma križe,,som strašne unavena ale ked chcem spat tak to nejde lebo mi je divno od žaludka,tak asi dnes behnem kupiť test alebo zajtra

deda
7. jún 2009

a našla som dobru stranku,www.pregnology .com tam si napišeš do tabulky kedy si mala poslednu ms a kedy asi ovulaciu a vypiše ti v ktorom si tyždni a kedy maš termin.....

zusika
7. jún 2009

ahoj deda...noooo vyborne...teda viem ze to je nanic stav, ale nadejneee... nezabudni sa potom pochvalit!!!

reivka
7. jún 2009

zusika pozri mi profil 😉

reivka
7. jún 2009

deda to je super stranka, teda ak to aj funguje.......dobre to tam ukaže že čo a kedy 😉

reivka
7. jún 2009

inak ked som si tam zadala ten svoj datum, tak mi vyšlo že mam najplodnejšie dni od dnes, tak som hned mm poslala nech si da macu aj ženšenové cukríky 😀 nech snažilkujeme (som šiši čo?!)

zusika
7. jún 2009

mile to je!!! tak si to uzite!!

reivka
7. jún 2009

už cmúľa 😀

zusika
7. jún 2009

jow!jow!
ja uz len par minut...este dokoncim cosi..a idem OFF... rozhybat sa upratovanim....vcera som bola dost nepouzitelna

zusika
7. jún 2009

tak ja sa lucim....rano idem v Dr...tak som zvedava aky bude priebeh....
pekny vecer vsetkym!!

donna11
7. jún 2009

..ahojte, opat som tu len na skok......len som vam chcela oznamit, ze opat vysla moja "predpoved"!!!...rano letim do toho finska a dnes som konecne dostala mrchu??....idem umret od bolesti, to je hroza!!!!!..aaaaaaaau..

michalag
7. jún 2009

Ahojte 🙂
donna, tak dlho ta natahuje a pride akurat vtedy ked nema 😅 😒 , to uz mohla chvilku vydrzat, nie?

deda, potom sa pochval 😉 , drzim palce 🙂

teuflerin
7. jún 2009

no ahojte babulky..tak som tu aj ja, akurat sme s drahym dorazili, boli sme sa kuknut do rajeckych teplic, neviem ci to tam niektora dobre poznate, je tam basta, pod vodou trochu, a je tam velike jazero s labutami a kackami dookola krasns dzungla alebo zahradja neivem ako to nazvat urobena....tak sme neskutocne vela foto urobili, zmrzlinku si dali a na pivko sme boli, a konecne sme doma...a idem si dat svieckovu z obeda 😉 mnam...

januliatko1985
8. jún 2009

Breee raaankoooo 🙂

januliatko1985
8. jún 2009

kde ste vsetky?ako ste sa vyspali?ja vyborne,uz som sa tesila na ranne meranie bt a stale sa drzi hore uz piaty den rovnako na 36,9 😉

zusika
8. jún 2009

ahojte.. januliatko..vidim ze srsis stastim...ale zelam ti to!!!!! kedy by si mala testovat, resp. dokedy cakas??
teu..ano v Rajeckych je to kraaasne, ja som tam sice bola v zime, ale aj tak bol ten park krasny... a zelam vam aj to spolocne byvanie..nie je nad to... ja som tiez uz cez vysku byvala s drahym... a ani po svadbe sa nixc nezmenilo...iba ak k lepsiemu... ale som presvedcena, ze to treba vyskusat... aj take realne veci riesit... tam uz nema ten druhy co a ako skryvat... ste v tom proste spolu... Tak nech sa vam dari a pekny den zelam!!
ja som bola rano na tu krv..a vysledky budu az vo STVRTOOOOK.... juuj..sa to natahuje, ale oni robia prvy ultrazvuk az v 10tt..takze to si aj tak este mesiac pockam....

zusika
8. jún 2009

jani...krasne videjko!!! aaaach....mne sa to uz zda tak davno (a je to rok + skoro 2 mesice)

pata31
autor
8. jún 2009

Ahojte...bre ranko....hlasi sa hypochonder 😀 aspon si tak pripadam po tomto vikende, bo stale ma nieco trapi...alergia, bolest hlavy, bolest v krizoch, zlata zila, nevolnosti, pichanie v podbrusku...no nadhera, ze? 😅 😀 😀

januliatko1985
8. jún 2009

ahojte pati a zusika......

pati,nejako to musis vydrzat nie...pre miminko vsetko 🙂

michalag
8. jún 2009

Ahoooojteeeeee 🙂 🙂 🙂 😉

januliatko1985
8. jún 2009

zusika,ak to dobre ratam tak by mala nedostat mrchu o dva dni 🙂 ,tak ak to tak nebude tak budem testovat asi tak v piatok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre