Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
10. jún 2009

jaaaj 😅 tak mozno cez net, ale to je zase lepsie vidiet, co kupujes...
tak papa

teuflerin
10. jún 2009

ahhojte babulky asi ste tu uz neni co?

januliatko1985
10. jún 2009

caute 🙂 uz si tu asi len ty teu nie?

teuflerin
10. jún 2009

no asi sme tu uz len my dve co mas nove hm?ako sa mas, jako to s tebou pokracuje????

januliatko1985
10. jún 2009

vsetky nas tu nehcali,ja som bola cely den v robote potom u svokrovcov....
no a teplotku meriam a uz 8 dni sa mi drzi rovnako na 36,9 🙂 ,dnes mam 36DC a asi tak 12-13DPO,ta uvidime,co z toho bude,ale uz druhy den ma tak pobolieva brusko,ta neviem,ale teplota nenasvedcuje tomu ,zeby mrcha mala dojst 😒

teuflerin
10. jún 2009

jaj, no ja momentalne trochu lutujem ze osm si ju nemerala, lebo tiez ma dnes pobolieva, ael tak mala by osm dostat az vp ondelok tka neivem co to ma znamenat.....no a aky mavas cyklus, uz ti mrcha meska ci ako?ked mas 36DC...hm?

januliatko1985
10. jún 2009

ja som vysadila HAk,uz 3 mesiace neberiem,prvy cyklus som mala 34,dalsi 49 a teraz to vyzera tak 36,neviem presna,ale som si merala teplotu,aj som sa viac sledovala...tak som zvedava,ci som to dobre vydedukovala,ze teraz niekdy by som ju nemala dufam dostat 😀

teuflerin
10. jún 2009

no tak to ja neviem..uvidim, ak sa nezadari tento mesiac tak mozno cosi poriesime..ja som urobial mensiu kravinu, ja osm v strede cyklu vysadila..tak ze osm ich nedobrala, lebo mi byvalo zle..tak som ich vysadila, pred velkou nocou, no a potom som trikrat dostala.....no a potom minuly mesiac normalka 15teho maja, a tak teraz cakam tak nejako, lbo posldne take normalne osm tiez dostala 15teho..takze uvidime..ale ja dufam....verim

deda
10. jún 2009

dakujem Vam baby,aj ja sa velmi tešim a je to super že sme so sestrou narovnako tehotné,ona už ma dcerku Lauriku 2 ročnú,držím palce všetkým ktorým sa zatial nedarí

januliatko1985
11. jún 2009

dobre ranko vsetkym🙂ako sa mate?

januliatko1985
11. jún 2009

...u nas je zamracene a prave zacalo prsat,najradsej by som ostala doma,lebo mam volno,ale sefka si nieco zmyslela urobit a pritom nema to kto spravit tak musim ist tak na 4hodky do roboty,jooooj,v tom dazdi,budem mat nadcas aspon 😉
a moja teplota trosku stupla 🙂

bibi24
11. jún 2009

Januliatko ahoj, aj ja som sem nakukla 🙂 U nas je zatial krasne, teplo a svieti slniecko 🙂

januliatko1985
11. jún 2009

ahoj bibi..joooj tu teraz straaasne rozprasalo a ja musim ist na mhd 😠

teuflerin
11. jún 2009

ahojte babulky..tak tu je krasne teplucko a slnecno....ja osm akurat vstala a idem sa dat dokopy....mam skusku..no akosi sa mi nechcelo tdo toho ucenia, tak sa este tam rozhodnem ci ide ci nie:D

reivka
11. jún 2009

ahojteeeee tu je slnečno a pekne (ťuk ťuk aby som to nezakríkla) 🙂
a zase tu nikto nie je ☹

januliatko1985
11. jún 2009

ahoj teu,zusika 🙂 aj ja som tu este,ale o chvilku padam do prace 😒

pata31
autor
11. jún 2009

Ahojte, ja som uz tiez tu...dnes sa vsak musim intenzivne venovat anglictine, bo vecer mam test...ale sa mi vobec nechceee 🙄

zusika
11. jún 2009

zusika je tu aaaaaz teraaaaz!! 🙂 ahojte kocky....
na otazku ako sa mam vam dnes asi iba zavrcim... je mi zle..lebo so hladne....mam sice ranajky pred sebou ale nejdu mi....a som aj sar....a..... a zistujem ze toto nie je dobra kombinacia..... pocasie....no slniecko sa snazi, ale mraciky su vacsie..... dnes to bude zrejme zly den..... 😠
teda uvidime do 10.0 ..potom idem volat kvoli vysledkom..... drzte palce.....

reivka
11. jún 2009

jeeee ozaj zusi ty máš dnes výsledky tak čakáme chvály 🙂

zusika
11. jún 2009

ano reivka..mam ale mam taku blbu naladu ze tam ani nemam chut volat.... ☹ dost zle, co???
pati drzim palce!!!

reivka
11. jún 2009

baby neviete, cez ovu je krčok hore a po ovu sa trochu spustí dolu?

zusika
11. jún 2009

u mna sladka nevedomost..... reivka, neporadim....

pata31
autor
11. jún 2009

Zusika, aj ja drzim palce... 😵
Reivka, ja len viem, ze krcok je po ovu tvrdsi a ked ma prist mrcha, tak zmakne...ale sama na sebe som to nevedela rozpoznat... 😅

zusika
11. jún 2009

reivka to bolo mile..dakujem...dnes by sa mi hodil.... 😅

pata31
autor
11. jún 2009

joj, baby, ja mam stale problem so zapchou 😢 nechapem, sak ovocie jem, vlakninu, lanove semiacka, aj to psylium som si dnes dala... 😠
inac skvele video, prefektna hracka 😀

reivka
11. jún 2009
michalag
11. jún 2009

Ahojte,
zusika drzim palce 😉 🙂

zusika
11. jún 2009

no tak uz mam vysledky.... je to pozitivne 😀 😀 😀 budem maminaaaa!!! 😀
ale nejaka auforia to nie je, lebo ved som to cakala....ale tesim sa HCG mam vraj vyse 10.tis...co je podla tabuliek 6-7 tt.... 🙂 no ale na utz. idem az 22.6. - sa mi to zda dost dlho cakat na to...ved to budem uz na konci 2mes..... neviem co som cakala, mozno ze to pojde rychlejsie.... ale maju tam asi dost pacientiek...
ked to takto pojde dalej tehu knizku dostanem pred porodom... 😎
a viete co je vtipne... 😀 ze v ten den 22.6. - kedy aj uvidim ze som mamina...tak idem na Depeche mode...takze tam pojdeme uz dva v jednom a mimi bude od bruska vediet ako znie dobra hudba 😀

zusika
11. jún 2009

inak kamaratka ma nazvala ze som chodiace akvarko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre