Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
12. jún 2009

Ahojte...
no minix, tak ti to uznavam, ze nestihas...ale aspon obcas napis 😉 a ozaj nemysli na to, ze by nemalo byt vsetko ok, sak nemas zaidne problemy, nie? aj ked ja mam tiez trosku obavy, ale stale si hovorim, ze bude vsetko ok a v decembri budeme mat pekne babatko 😉
vcera som zmakla ako-tak pisomku, potom sme si este isli sadnut s babami z angliny, bo to bola posledna spolocna hodina...tak sme az do desiatej posedeli, uz mi mm volal, ze kde som 😀

januliatko1985
12. jún 2009

no ved baby,teste,ze ste v tom....a poslite aj nam take tehu virusiky,nech aj na nas sa nalepi....ja ked sa dozviem niekdy(dufam,ze coskoro) ,ze som tehu,tak si to budem uzviat plnymi duskamia nemysliet an take veci,zeby to nemalo dojst az do uplneho konca,to urcite nie,co bude ,to bude...

januliatko1985
12. jún 2009

cau pati....tak to je super ,ze si tu anglinu zvladla...very good 🙂

zusika
12. jún 2009

good job, pati!!! takze uz sa ucit nemusis??
a snazilkam..... tfuuuuuuuuuuuj....tfuuuuuuuuuuuj....tfuuuuuuuuuuuuuuj...... 😀

reivka
12. jún 2009

januliatko a kedy ti nema prist mrchoša?
zusi chytaaaaaaaaam (chytila som ? ) 😀

minix
12. jún 2009

v pondelok idem konecne na tu kontrolu, kde bude jasne, ci aj srdiecko bije, tak som zvedava, dufam, ze to dobre dopadne. povedal mi, ze mam prist okolo 17-eho, ale kto by na to dovtedy cakal? 😒

pata31
autor
12. jún 2009

joj, baby, este sa musim ucit, bo na tyzden vo stvrtok mam ustne skusky, takze si musim prejst vsetky temy...ale to by uz malo byt jednoduchsie ako gramatika, aspon dufam 😅

reivka
12. jún 2009

jasne pati congratulation, už im iba naspeakuješ niečo a ideš pa pa 😀 maš to vo vrecku

januliatko1985
12. jún 2009

chytaaaaaaaaaaaaaam 😀 tak podla grafu by som mala dostat dnes mrchu
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

pata31
autor
12. jún 2009

Minix, tak drzim palce, dufam, ze tu potom das aj fotecku... 😉
joj, baby, ja som sa dnes rano bez problemov vys... ja som taka happy 😅 😀 😀 bo vcera to bol horor pre mna...no a dnes rano preventivne som pila stavu zo slivkoveho kompotu, potom mlieko s musli, s lan.semiackami a aj s tou vlakninou...tak hadam dalsie dni uz nebudem mat problem, bo sa stale bojim, aby som nevytlacila baby na tom wecku 😔 😅

reivka
12. jún 2009

no ja to podla toho grafu neviem, ale chodím na tu stranku www.pregnology.com a tam mi to každý den ukazuje a je to super, a podla toho by si dnes už mohla na teste najst // ak si tehu

minix
12. jún 2009

no ak bude fotecka, tak dam, jasne. 🙂)

akurat neviem, ci mi ju doktor vytlaci, alebo si to musim odfotit. :(

reivka
12. jún 2009

no na tej stranke to ukazuje aj kolko dni po ovu môžeš už na teste najst vysledok 😉

januliatko1985
12. jún 2009

reivka,fiiha,tak teraz si mi dala chrobaka do hlavy 😅 jooooj

pata31
autor
12. jún 2009

jej, Reivka...ta stranka je super, som si dala vypocitat datum porodu a mi tam vyhodilo kazdy den, v ktorom som tyzdni a dni a kolko dni do porodu a aj obrazky, ako vyzera babanko...velmi pekne 😵

januliatko1985
12. jún 2009

hej ,je to velmi dobra stranka,skoda,ze po anglicky, su tam odborne vyrazy,a to uz si velmi neviem prelozit ...fakt to tam pise,ze uz dnes by som si mohla spravit test,hmmmmmm 😕

reivka
12. jún 2009

baby ja som včera bola 3 dni po ovu a mala som taky ružovkastý hlien, len chvilu ale hned som z toho bola na nervy

pata31
autor
12. jún 2009

Janka, este vydrz, aby si potom nahodou nebola sklamana...ale tak zajtra, ak bude teplotka stale hore...ja som tiez tak robila, ked mi den meskala... 😉
inac som si dala aj ticker z tej stranky...veelmi pekny...aj ked uz mam styri teraz 😀 😀 ale kazdy sa mi paci 😅

januliatko1985
12. jún 2009

hej pati,necham to na zajtra rano radsej,nech nie som sklamana(mozno)

zusika
12. jún 2009

ahaaaaaaa...... krasne nieco..... http://www.stambre.sk/?lg=1&cat=244

reivka
12. jún 2009

ježiiiiiiiiš jake male zlate pati, to je pekne na tom tickeri a ktory test je z toho prveho dna meškania??? hadam nie ten s tou neviditelnou čiarkou 😕

pata31
autor
12. jún 2009

hej, s tou neviditelnou ciarkou 😀 ale bola tam! 😉

reivka
12. jún 2009

a nestalo sa vam že ste mali po ovu taky ružový výtok??? čo to mohlo byť??? 😨 😕

zusika
12. jún 2009

reivka, ja veru neviem...nemala som

januliatko1985
12. jún 2009

ani ja reivka...ale jemozne , ze to len praskne nejaka malinka zilka vo vnutria preto je sfarbeny do ruzova,aj niekde som to citala,nic vazen toistenie je 🙂

pata31
autor
12. jún 2009

Reivka a ty si teraz po ovu?
dnes je nejake hnus pocasie...ma boli hlava...a aj sa ochladilo...asi bude aj tu prsat 🙄

januliatko1985
12. jún 2009

hej aj tu sa nam uz zamracilo,kazdu chvilku asi sprchne 😒

zusika
12. jún 2009

aj ja uz mam ticker... 😉 mile to je....

januliatko1985
12. jún 2009

zusika,jeej to je ale zlatuckeeee 😵

reivka
12. jún 2009

zusika je to milé 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre