Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

teuflerin
25. jún 2009

ahojte tak som tu..uleitana a nic som nevybavila lebs om zistila ze lekar ma dovcu 😝 ale tak aspon som si na trhu kupila hjahodky...mnam tak si idem pekne spravit...no a inak zusi aj ja chodim pravidelne darovat krvcikuuuuu.....tak som na injekcie uz zvyknutaaaa

tatranka111
25. jún 2009

ahojte babuleee 🙂

andi20
25. jún 2009

Co budete robit cez vikend? Ja zajtra idem do Senca na Karneval. Uz sa tesiim

reivka
25. jún 2009

no doteraz mi blbol konik a k tomu čaju len tolko, že potom sa nemá piť, ked zistiš že si tehu, lebo spôsobuje stahy maternice alchemilka a môže spôsobiť predčasný pôrod alebo teda potrat

teuflerin
25. jún 2009

no inak celkom blbne aj mne ten konik..nchapem preco...styri hodiny to nacitava a podobne

zusika
25. jún 2009

nejako casto sa to deje, nemyslite?? je nas tu tak vela ci co?

andi20
25. jún 2009

No, aj mne blbol. Ale uz je to dobre. Asi je to pretazene, ked tak svorne tu pise tolko zien.

pata31
autor
25. jún 2009

Ahojte, baby, co robite? ja som docitala knizku, tak sa teraz kus nudim...ale uz len hodka a idem s kamoskou posediet 😵

reivka
25. jún 2009

miška ako, už sa chystáš snažilkovať???

michalag
25. jún 2009

reivka, este mame chvilku cas... ovu vychadza buduci vikend ak nepride skor alebo nebude meskat 😉 🙂

reivka
25. jún 2009

a od utorka su plodne dni 😉 ale ja neviem, či sa niečoho budem držať, prestáva ma to baviť príliš sa snažiť, chcem to nechať len tak na náhodu

michalag
25. jún 2009

reivka, ja som povedala ze este tento mesiac skusim a potom tomu davam volny priebeh, lebo uz tiez nejako nemam sil stale sledovat plodne, neplodne dni a neviem co este .....

reivka
25. jún 2009

ano je to už potom také nudné a človek stráca tú radosť z toho

michalag
25. jún 2009

no a mozno ked sa akurat prestaneme snazit tak nam to vyjde skor ako keby sme sa snazili a stale na to mysleli 🙂 😉

reivka
25. jún 2009

noo možno na tom volačo bude 😉

michalag
25. jún 2009

idem ja do hajan
bruuu nocku 😉 🙂 😔 😔 😔

reivka
25. jún 2009

bru nocku 😔

michalag
26. jún 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,,
........ prvaaaaaaa? 😲 😝 😀 .........

zusika
26. jún 2009

no dobre, ako to len robis miska??? si davas budik, aby si nas tu privitala? 🙂
ja som tu dnes trochu skor... a som smutna.... ved zomrel kral.... ☹

michalag
26. jún 2009

zusika, mas pravdu, zacala som si davat budik, ale koli malemu, lebo on ma rano nepride zobudit a potom robi v byte hovadiny, tak pre istotu, kedze v byte je dost nebezpecnych veci 🤐

andi20
26. jún 2009

Dobre ranko, dnes je konecne piatok. Takze dnes sa nemusi pracovat. 🙂

zusika
26. jún 2009

keby si mala pravdu andi 🙂

andi20
26. jún 2009

Ale predsa je to o nieco kludnejsie, ako cez tyzden. Zajtra môžem varit lekvar, ci sa mi nechce.

zusika
26. jún 2009

aj mna caka taky polo pracovny den zajtra...idem trochu pomoc nasim, mozno tiez aj s lekvarom, ak to dnes mami nestihne...visnovy ..taky lubime 😉

andi20
26. jún 2009

Aj my budeme robit visnovy. Ale my ho budeme robit bez cukru, bo môj je cukrovkar. Ale aj taky je chutny 😎

pata31
autor
26. jún 2009

Ahojte..ja sa uz tesim na svadbu zajtra 😵

zusika
26. jún 2009

to uz mas zajtra pati.... no a co si nakoniec oblecies, tu suknu ci biele gate?

pata31
autor
26. jún 2009

tie biele gate 😉 a k tomu taky pekny cierny top 😵 a vcera som si kupila este biele topanky, takze som komplet vybavena 😀
vcera dosla mamka domov z Belgicka, aj ked lietadlo meskalo dve hodky, potom nestihla vlak z BA, tak prisla az rano o piatej...ale si uzila dva tyzdne u segry 😵 segra mi tam kupila v sekaci take tricko, ci saty...take pre tehulky...a mamka mi doniesla take peknucke ponozticky pre male, ruzove 😀 tak som zvedava, ci to susede vyjde ten typ, ze dievcatko...

zusika
26. jún 2009

no baby kde ste.... piatok, co?

pata31
autor
26. jún 2009

ja som uz tu, akurat som prisla z obeda...bola som si kupit este vitaminky a nausnice...a chce sa mi spat teraz 🙄
a ty ako? dobre sa citis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre