Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

bibi24
30. jún 2009

Reivka ahoj, nezlosti sa, ved to je normalne...toto je tema pre snazilky 😉

bibi24
30. jún 2009

Ako sa inak mas? Ja dobre, len mam toho vela teraz, ale dobre, aspon nestiham mysliet na blbosti...tento mesiac to nechavam volne plynut...ani ziadne testovanie a podobne 😉

zusika
30. jún 2009

ale noooo....ved som tu....!!!! len mam trosku pracu....a co sa ja budem zapajat do temy plodnych dni, nechcem drazdit....
inak tie tabletky by som ani ja nebrala Reivka - na oddialenie mrchy...to je strasna chemia a by ti to iba zle urobilo...

reivka
30. jún 2009

no ja sa mam ako-tak, práve ma v robote naštvali, ale poobede ideme s kamoškou do obchodu mrknuť plavky 😉

zusika
30. jún 2009

vidis reivka, tak teraz mas zabavku, priprava na dovolenku...ja budem teraz vsetym iba zavidiet, lebo ja dovolenkujem az na konci augusta a potom zaciatkom septembra...

reivka
30. jún 2009

no zusika ani tak ani tak - teším sa na dovolenku ved kto by sa netešil, ale že mi akurát tá mrcha vyšla na prvý deň dovolenky aby som ju dostala 😠 no hrozné ved ja ju mám 7 dní no horor ved dlhšie ju už nikto nemá 😒 ale takých tabletiek sa trochu bojím, kvôli tomu že sú to hormony a silný zásah do organizmu

bibi ake testy si myslela tehu alebo ovulačné?? ja by som si inak zbytočne robila nejaké ovulačné, lebo keby mi aj vyšiel pozit. tak mm je stále unavený a nepomôžem si ☹

zusika
30. jún 2009

a ake si to chcela brat tabletky...ja som raz mala noretisteron....neviem ako sa to pise...no a to som potom mala cely cyklus posramiteny a ako ta dalsia mrcha strasne bolela.....neskor som to oddalovala antikou....no ale v tvojom pripade ani toto neprichadza do uvahy....no ale mozno zmena prostredia a skonci skor, alebo pride neskor.... Drzim ti palce!! ved troska optimizmu 🙂

reivka
30. jún 2009

no ved o tých mi tu evulik pisala že norethisteron, dakujem za optimizmus 😉

bibi24
30. jún 2009

Reivka, myslela som ovulacne...ziadne testy uz 😉 No a tehu...ten jedine, ked mi bude min. 2 dni meskat...ale to je este dalekoooo...Mne len teraz konci. A Reivka, aj ja mavam dost dlho mrchu - 6, 7 dni kludne. Akurat, ze posledne dni je to len take spinenie, ale tak mam.
Vidim, ze ty si hrozny pesimista, este vacsi ako ja 😀 Neboooj, podari sa raz....nikto sice nevie kedy, ale podari. Dajme si termin, ze do decembra, ok 😉 A ked ani dobvtedy nie, tak to zacne riesit lekar, no nie?

reivka
30. jún 2009

čoooooo? až do decembra??? tak to už budem na psychiatriii 😒 😖 tak to si inak trpezlivá......už sa len ukludňovať že čas rýchlo beží (ako jelen do riti strelen 😉)

ja to mavam tiež tak ako ty že prvy den take nič a posledné dva tiež ale je to

reivka
30. jún 2009

viete je to ťažko popísať, ale ja cítim také pohľady ľudí, že oni majú bábo a ja nie, ked som už mala mať......

ale viem sa aj usmievať aha 😀 😀 😀 🙂 😀 😀

andi20
30. jún 2009

Ahojte babenky,
tento tyzden mam dost vela na praci, tak nemam cas ist na konika. 😠
Ale dufam, uz to bude lepsie.
Bibi, ten termin do decembra sa mi paci, ale to je este hodne daleko. No dufam, ze dovtedy sa nam to podari.

reivka
30. jún 2009

termin do dec. sa ti pači? aj ja chcem byt optimistaaaaaaaaaaaaa 🙂

andi20
30. jún 2009

A ty nie si optimista? Ved to je zaklad vsetkeho. Keby nie som optimista, uz by som sa davno zrutila 😀

reivka
30. jún 2009

a možno som, len mam chvilky 😀

andi20
30. jún 2009

To mam aj ja. Ved sa na to neda nemysliet. Hlavne ked to tak velmi chcem ☹

evulik6
30. jún 2009

cafte...
hej hej, reivka citala som tam aj ja potom ze v teho nie tie tbl... ale inak ja som ich uzivala a vobec nic mi to neurobilo... ked som vysadila dosla mrcha a choidla mi normalne pravidlne aj potom... a co sa tyka toho ze je to zasah do organizmu, jasne, a ktore hormonalne lieky nie? ved aj HAK je cista chemia...
Reivka, tych 7 dni vydrzis, ved vravis ze idete na dva tyzdne, tak potom tam budes aj bez mrchy...a co ty vies, mozno ani nepride 😉

evulik6
30. jún 2009

bibi, kedy ides na dovcu?

evulik6
30. jún 2009

co tu nik nie je? ☹

janurka
30. jún 2009

ahojte žienky. Pati tak to je smutne ako ta odbili rano. Inač skus zavolať pred tym ako pojdeš k dr. na krv či nemôžeš pred tým aspon roštek suchý spapať s čajom, ja som chodila darovať krv a tam mi vraveli že človek nemusí ist celkom na lačno len min. 12 hod pred tym nesmie jesť nič mastne a pod. a tak isto rano sa môže naranajkovať lnapriklad suchý roštek s čajom alebo nejake čajové sušienky a pod. lebo že niekomu je zle ked príde na lačno a potom aj odpadavajú a tak. ...a čo to my tehule hladošky 😀 Tak neviem skus si tam zavolat ked chceš ja sa na to určite budem svojej pytat ked budem mat isť na tie testy

evulik6
30. jún 2009

ahoj janurka, ako sa mas? nebyva ti zle?

pata31
autor
30. jún 2009

Janurka, mne to az tak nevadi, ked mam ist nalacno, popijam vodu v kuse..ale potom mi pride blbo, ked mam nieco zjest... 😝 ale skusim sa spytat najblizsie...
baby, ja som sa zacitala do knihy...od Vasilkovej Ja a on..takze aj menej pisem 😉

evulik6
30. jún 2009

a aka je ta kniha Patka? dobra?

zusika
30. jún 2009

pati, lovestory???? sorry ale ze bleeee.... 😀 to ja take nemozem....ani citat, ani vidiet...lubi/nelubi....
ja milujem lacisu...teraz citam bodku... a mam rozcitaneho aj Banasa - Idioti v politiky, toto mi pride take realne a sucasne....

pata31
autor
30. jún 2009

no je to taky pribeh z reality..mlady sa zoberu, lebo cakaju baby...a ich bezne trampoty...som asi v 1/3..som sa vcera tak zacitala, ze som zabudla, ze som tehu 😀 😀

bibi24
30. jún 2009

Reivka...a tak mam radsej dufat, ze uz to bude a potom byt sklamana? Radsej si dam taky vzdialenejsi termin a nebudem to ockavat a bude mi lepsie. A jasne, ze ked sa podari budem najstastnejsia, ale co ine mi ostava, povedz?
Evi, no na tu sardiniu ideme 7.7....vies, sme si o tom nedavno pisali 😉

janurka
30. jún 2009

Evulik mne je fajn, zle mi nie je vôbec, len ked sa nenajem tak sa až trasiem 😀 . ale inak dobre, len v podbrušku ma dosť popichava už taky cca tyžden ale inak dobre

andi20
30. jún 2009

Nas zoberu z prace na 2 dni do Benatok v septembri. Ej, ale sa tesiiim. A este zadara. No nekup to.

bibi24
30. jún 2009

Som mala toho vela a bola som na obede, tak som nemohla pisat. Som dostala taku mylnu infosku, ze kvoli summitu G8 vyzaduju pri ceste do talianska aj pas, tak ma skoro o zem hodilo, lebo ja nemam platny pas. A za 4 pracovne dni letime, este k tomu zajtra idem na sluzobku a zrychlene vydanie pasu stoji 4 000,-sk. Ale chvalabohu to nie je pravda. uuuf

evulik6
30. jún 2009

ano viem ze idete nejako pred nami Bibi, len som zabudla datum 😅 ...aky pekny...symbolicky 😀

andi to by bol hriech nekupit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre