Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

januliatko1985
4. aug 2009

cute kocky,tak som tu...bola som u dokyho a samozrejme ma dovolenku az do 17teho,do riti, taka som nasrata,lebo som sla k tomu zastupujucemu lekarovi a ani ten dnes neordinuje , tak som sa na to vysrala , aj tak chcem brat od neho kartu, lebo sa mi moc nepaci u neho....tak mi jeden znamy odporucil velmi dobreho dr tu v kosiciach tak uz ma aj objednal ale az na 10.8. to je pondelok,no neviem ako to dovtedy vydrzim ak ms nepride 😠

januliatko1985
4. aug 2009

inac, jemi tak blbo od rana, len som jeden croisant zjedla a pijem kavicku, ale na prd mi je, tak bude asi tou zmenou pocasia, lebo sa tu dost pokazilo pocasie.....baby, keby ste vedeli ake som mala nervy, ze som dnes nic nevybavila, uz som mala slzy na krajicku, aj teraz mam, sa bojim uz ci mi nieco nie je a do pondelka tak daleko 😢 ☹

reivka
4. aug 2009

ahojte baby, no januliatko ved odfoť testy a hod sem 😉

januliatko1985
4. aug 2009

reivka, som skusala, ale v pc nic nevidno aj ked v skutocnosti ano

reivka
4. aug 2009

nevadí, daj, my posúdime, ved aj paťka dávala také neviditelné a niektoré tiež také slabé, ale ked vidno, tak uvidíme aj my 😉

reivka
4. aug 2009

baby, čo budete mať?? chlapec alebo dievča? 🙂 http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm

pata31
autor
4. aug 2009

Reivka, no mne podla toho vychadza dievca, ked dam april a chlapec, ked dam marec a ono sa to stalo tak na prelome marec/april, takze to stale nie je jasneeeeeeeeeeeeeeeee 🙄
ale o tyzden mam ist na utz, tak uz dufam, ze sa ukaze, co to budeeee a potom idem aj na 3D na tyzden v piatok 🙂

januliatko1985
4. aug 2009

tak som pridala ti dva posledne testy,ale aj tak tam nic v pc nevidno , skoro nic, sak posudte 😒 ale jak ked na to pozriem volnym okom tak su tam, nechapem preco mi to tak odfotilo 😠

pata31
autor
4. aug 2009

Janka na tej druhej fotke trosku vidim...inac tie testiky sa velmi zle fotia zo zaciatku...
a dnes si neskusala este testik?

januliatko1985
4. aug 2009

pati,neskusala som a tak skoro nebudem, mozno az v sobotu alebo v nedelu, tesne pred tym nez pojdem v pondelok k dr, ak samozrejme ta mrcha nepride, som z toho totalne na nervy a chce sa mi plakat

pata31
autor
4. aug 2009

Janka, verim ti, ze mas nervy 😔 ale verim, ze bude vsetko ok...mozno len bola ovulka neskor...drzim ti palceky!

reivka
4. aug 2009

janka už máš dosť vysoké číslo dc, tak mám aj trochu strach že čo, ale nechcem ta strašiť, ved niektorým vraj testy neukazovali pozit. až do 3. mesiaca

januliatko1985
4. aug 2009

ved to reivka, ze uz vysoky dc, ale najdlhsi som mala pred dvoma mesiacmi pred svadbou 49dni, takze da sa povedat, ze som v "norme" 😝 uz som aj mala asi pred tyzdnom a aj predvcerom spinenie slabe a to len raz za den a potom uz nic.....aj ja hladam teraz na nete rozne diskusie, ze su take pripady ze zena bola tehu a testy negativne, takze vselico je mozne

reivka
4. aug 2009

netráp sa, nevadí, ved už čoskoro u dr. zistíš čo je vo veci

januliatko1985
4. aug 2009

tak, tak reivka, coskoro....idem ja baby varit segedinsky, lebo od vcera vecera ma nan taku chut, tak idem na to, uz som veeelmi hladna....poobede pridem .....a dakujem za podporu 😉

pata31
autor
4. aug 2009

mnam, segedinsky! mi posles jeden tanier??? 😉 😎

jejda, baby, mna teraz tak pichlo v bedrovom klbe, ze som myslela, ze spadnem z noh...nechapem...aj ked v poslednej dobe ma bolia bedrove klby a picha ma v krizoch, ze mam problem vecer sa na posteli hybat, ale takto ma este nepichlo 😒

januliatko1985
4. aug 2009

pati, s radostou,pozyvam, tolko som navarila, ze az-az,mam na dva dni pokoj s jedlom, uz som ho akurat dokoncila,este je taky horuuci , ze musim chvilocku pockat, uz sa mi tak zbiehaju slinky,mnnaaaaam 😝 😅

zusika
4. aug 2009

ahojte...
reivka, podla toho linku... it´s a girl!!! 😀

januliatko1985
4. aug 2009

ahoj zusika....pozeram , ze uz mas krasne brusko v albume 🙂

reivka
4. aug 2009

zusika supeeeer 😀 a hned to vieš čo to bude 😀

zusika
5. aug 2009

jani, vdaka... pomalicky rastieme... 😉
reivka, ja si radsej pockam na realny dokaz a nebudem sa spoliehat na taketo vypocty, aby som nebola sklamana.... 🙂
pekny den vam zelam!

reivka
5. aug 2009

ahojte
zusi, ved to len tak asi viac zo srandy ten výpočet 😀 ale niekedy poteší aj maličkosť 😀

baby chcela som dať fotky z dovči ale dalo mi že sú veľké 😖

zusika
5. aug 2009

skus si zmenit velkost/rozmery.... neviem aky mas program... ale urcite to zvladnes...
ked rozkliknes fotku, tak tam mas urcite nejake moznosti uprav

bibi24
5. aug 2009

Ahojte baby 🙂 dobre ranko
Ano, aj podla mna su taketo vypocty blbost...ale pre srandu 😉 je to dobre.

zusika
5. aug 2009

ahoj bibi!
ano, je to sranda, ale ked ti raz vide chlapac, raz dievca tak je to na nervy 😀

bibi24
5. aug 2009

mne sa nechce pracovat...som nejak mimo...
Dnes vecer idem do kina na 32 a stale slobodna - videl niekto?

Zusi a ty sa ako mas? Ako zvladas tehu? Ziadne tehu nevolnosti?

zusika
5. aug 2009

Bibi, keby som nevidela usg. ani neviem ze som tehula 😀 som pod stastnou hviezdou!! tak si drzim palec aby mi to vydrzalo do konca....len ta unava je strasna vec, len by som spala - co je v praci dost tazke 😔
ja sa dnes (estelen) chystam na Ice age 3..... no co uz som pozadu, ale nebol cas

pata31
autor
5. aug 2009

cafte, ja dnes vobec nestiham 😅
Zusika, ta unava ta onedlho prejde...ja som tiez mavala take stavy 😉

bibi24
5. aug 2009

Zusi, tak to je dobre, ze ta nevolnosti obchadzaju...klop klop, bodaj by ti to aj vydrzalo 😉 Mozno je na tom naozaj nieco pravdy, ze ked clovek veci berie s nadhladom a s optimizmom, tak sa mu aj vela veci podari a vsetko ma lahsi priebeh. A ty si tak na mna posobila 😉
Pati, ja som nestihala vcera, dnes sa to zatial da🙂

januliatko1985
5. aug 2009

caute baby 🙂 ako sa mate?
ja som dnes doma aj ked som mala ist do prace, ale rano mi bolo tak blbo, ze som sa rozhodla, ze si dnes vezmem volno, som strasne unavena a az teraz som sa sem prinutila prist...a ms este nikde 😅
zusika, ja som bola na Ice age 3-3D a bola to pecka,sa nasmejes a tak sa to pekne skonci ved uvidis,taka mila rozpravocka.
baby tu cely den od noci prsi,otrasne pocasie,ale idem sa vonku vyvetrat,musim ist do potravin, takze tak asi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre