Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Snažilkujeme 4 mesiace

lenn1101
2. apr 2012

Kto sa pridá? Nejaké dobré rady aby sa "to" už podarilo?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

amexa
2. apr 2012

my zaciname stvrty 🙂

lenn1101
autor
2. apr 2012

aj my dnes 🙂 🙂 🙂

monika_35
4. apr 2012

ahojte baby aj my začíname 4.mesiac...držím palce

monika_35
4. apr 2012

no ono tých rád je veľmi veľa,záleží či chcete chlapca alebo dievčatko....človek si veľa toho prečíta aj na nete,no ja mám prvú dcéru a teraz by sme chceli chlapca...už som čítala aj to že ak chcete chlapca tak si máte spolu vypiť kávu s partnerom a ísť "nato" a hlavne milovanie odzadu,čo ja viem,ak to má prísť tak to príde,asi musia byť obidvaja partneri v pohode,a potom to asi všetko bude správne nastavené...ja mám doma aj výpočet od Dr.Jonáša no od januára tohoto roku sme na tom fičali no po 2 mes.ma to prestalo baviť,asi som čakala že to príde rýchlo....tak som ten rozvrh sexovania skovala a necháme to na prírodu....🙂

made
8. apr 2012

@monika_35
@amexa
@lenn1101
ahojte ak smiem pridam sa,az teraz som si uvedomila ze mi sa snazime od septembra a to je 7mesiacou pane boze je na case sa ist dat vysetrit ci sme v poriadku,keby som vedela ako mi uskodi antikoncepcia tak ju ani nebudem brat.

kostickabonnie
8. apr 2012

aj my stvrty, ale rok 😀 😀 😀 drzim palce, nech nie ste snazilky tak dlho

red_kika
8. apr 2012

ja akurat cakam ako dopadne 4. snazenie sa 🙂 o par dni budem vediet ci ideme do 5. alebo sa konecne podarilo

@kostickabonnie 4 roky sa snazite??? a ste obaja zdravy v tomto smere? alebo mate nejake tazkosti a viete ze to nejde tak lahko´?

kostickabonnie
8. apr 2012

@red_kika kompletne vysledky budem mat na konci mesiaca....a vieme, ze to nejde tak lahko, len nevieme prečo 🙂

red_kika
8. apr 2012

@kostickabonnie to by som asi nevydrzala, cakat 4 roky na vysetrenie

kostickabonnie
8. apr 2012

@red_kika tak, najprv sme skusali prirodzene, vzdy sme si nasli vyhovorku, preco to asi nevyslo a ked uz došli vyhovorky, tak sme si uvedomili, ze nieco asi nie je v poriadku, po lekaroch sme zacali chodit minuly rok, dokonca sme aj absolvovali IUI dvakrat, ale nevyslo....a v centre ta vacsinou hned poslu na IUI alebo IVF bez dokladneho zistovania alebo hladania pricin. Tak som si povedala, ze kym nebudeme mat za sebou vsetky vysetrenia, ake su len mozne, tak do dalsich drahych zakrokov nepojdeme. No a zdlhavost? Na vysetrenia som sa objednala este minuly rok, robili mi ich od januara do marca a na vysledky sa caka aj 8 tyzdnov, takze od prvotnej myslienky az po zaver prejdu aj 4 mesiace a treba mat trpezlivost 😒

adriana_13
8. apr 2012

my sa nažíme od decembra,,zajtra mam dostat M... cítim už tie píznaky ako vždy,takže sa ide na 5ty mesiac,,, ☹ už mám pocit ze sa to ani npodarí :(

monika_35
8. apr 2012

@red_kika @kostickabonnie tak držím palčeky nech všetko dopadne,len a len dobre....aby sme sa tu potom tešili z // na teste...🙂

monika_35
8. apr 2012

@adriana_13 hlavu hore...neboj príde to,ja som naposledy dostal mrchu po 7 dňoch meškania a myslela som si už že som v tom a nič,tá mrcha prišla,bola horšia ako tie predtým,držím aj tebe palčkeka nech to konečne vyjde....

monika_35
8. apr 2012

@made držím aj tebe palčeky nech to vyjde podľa tvojich očakávaní,ja som brala HAK veľa rokov,nakoľko mám 14r dcéru,nebolo času na druhé bábätko a budovala som si kariéru a teraz to akosi nejde tak rýchlo ako pred 14r,ale mám pocit niekdy že to silím ale po prečítaní pár príspevkov,si myslím ža som na tom ešte dobre 🙂

adriana_13
8. apr 2012

@monika_35 dakujem,,hlave dufam ze je vetko v poriadku,v maji ma caka preventivna pehliadka ale tak snad ano...lebo to je najdolezitejsie,,,

macka23
8. apr 2012

@red_kika teraz uz len zvoli tempo pri stavbe domu a snad to pojde

..my sme si povedali ze do noveho nove, byvame uz mesiac tak uvidime 🙂 prvy drobec sa nam podaril na prvy sup, teraz to uz asi nepojde len tak 🙂 drzim palce pri snazeni 🙂

made
9. apr 2012

@monika_35 ja som ju brala cca 7rokov ☹ ☹ ☹ ☹ ,boze ja krava ale couz.

pipatko
9. apr 2012

@made nezúfaj, ja som tiez brala HAK 7 rokov a syncek sa nam podaril na prvy krat 🙂 Je vedecky dokazane, aj moj gynekolog mi to potvrdil, ze vo vacsine pripadov je po vysadeni HAK omnoho vacsia pravdepodobnost otehotnenia 🙂

lenn1101
autor
10. apr 2012

držím pršteky babenky...dúfam, že tentokrát.... 🙂 🙂 mne podľa výpočtov včera skončili plodné dni.. praktizovali sme to každý 2 deň...
a asi budeme v tom pokračovať až kým nepríde mrcha (pevne dúfam, že tento mesiac už nepríde)
Myslíte, že to má zmysel sa "snažiť" aj mimo plodných dní?? Asi u každej ženy je to individuálne... 😒

monika_35
11. apr 2012

@pipatko ahoj,bodaj by to tak bolo,s tým rýchlym otehotnením po HAK...🙂 už sa teším nato 🙂
@lenn1101 ahoj,no zo začiatku sme to tiež praktizovali častejšie,no po 10týždňoch sme to vzdali,my sme pracovali aj pred plod. aj po pold.dňoch aj pred menzesom aj po....veru je to individuálne...lekár mi povedal že žena môže mať aj 2X do mesiaca ovulaciu,čo sa mi nechce veriť...ale čo už...treba len sa snažiť a snažiť a ešte raz snažiť a ono to príde 🙂

pipatko
13. apr 2012

@monika_35 držim palčeky,aby to vyšlo čo najskôr. Mne včera potvrdil gynekológ 9tt, takže čakáme druhé slniečko 🙂 A to som celý mesiac tvrdila, že "tento mesiac sa to určite nepodarilo!"(marec) Pokúšali sme sa v podstate dva mesiace a vyšlo to :o)) Tri mesiace pred snažilkovaním som začala brať femibion, vrelo ho odporúčam!

monika_35
13. apr 2012

@pipatko ahoj,ďakujem....potešila si ma,tak nech ti všetko dobre prebieha a slniečko nech pekne rastie...a mám prekvapenie,neviem či som urobila dobre,spravila som si tehu test,je na ňom jedna slabá a jedna silná čiarka,neviem či som tehu ale asi počkám pár dní a urobím si ho znovu...robila som si ho dnes večer a ja beriem od januára Calibrum baby plan....

lenka188
14. apr 2012

Ahojte, pridavam sa k vam. My mame 4 mesiac snazenia tiez za sebou. Zatial nic, zacinam byt z toho trosku nervozna. Rozmyslam, ze si tento mesiac asi zaobstaram ovulacne testy a uvidime 😀 Drzim vam palce nech sa vam ci skor podari mimi 🙂

lenn1101
autor
14. apr 2012

Ahojte babenky....už 2 deň mám bolesti v podbrušku...takmer celý deň....môže to byť tehu?? Mrcha by mala prísť až budúci víkend....pevne verím, že nepríde 😖 😖

monika_35
15. apr 2012

ahojte @lenka188
@lenn1101 vidím že nás je tu viac čo sa snažíme o baby,tak vám držím palčeky nech to dobre dopadne...netreba nervóznieť 🙂 chce to kľud,pohodu a žiadne silenie...

lenn1101
autor
15. apr 2012

@monika_35 Jasné, to je hlavné 🙂 🙂 Fakt sa snažím na to nemyslieť...ani počas ani po 🙂 Mám teraz dosť školských povinností - štátnice, čo mi behajú po mysli....
Ale tak obaja túžime po bábenku a nie a nie sa to podariť...je to síce len 4 mesiace..ale keď vidím všetky kámošky s bábenkami tak to na mňa dolieha ☹
Aj Vám držíme pršteky..nech sa to čo najskôr podarí...
Dúfam, že o chíľku tu budeme rozoberať už "tehotenské problémy" 😉

dadushka007
15. apr 2012

ak mozem poradit, tak si kupte ovulacne testy. my sme sa tiez snazili skoro rok a potom som si kupila ovulacny test a na prvy krat bolo mimino na ceste....tak dufam, ze to tak bude aj pri druhom....

pipatko
15. apr 2012

@monika_35 teším sa s tebou, držím palčeky, nech všetko dobre dopadne 🙂

monika_35
15. apr 2012

@pipatko ahoj,no včera urobený daľší test a negatívny,bolí ma vaječník jak šľak,asi ovu mám ale mala by som ju mať až 18.4 tak neviem,idem zajtra do lekárne pre ovu testy,nech viem čo sa deje....asi som prechladla... 😒

pipatko
16. apr 2012

@monika_35 Ja som otehotnela v den, ked ma priserne bolelo brucho. Mala som mat ovu, tak sme s mm skusili a vyslo to 🙂 Ale velmi som si to neuzila, lebo to brucho ma faaakt bolelo (este nikdy ma tak brucho nebolelo, a tiez som si myslela, ze som prechladla, vlastne teraz ked nad tym rozmyslam, tiez ma bolel vajecnik a nie brucho ako take) Takze hor sa do toho! 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli