Snažilky od septembra 2012

leila13
2. júl 2012

V septembri začíname snažilkovať 😀
Ako sa pripravujete?
Držím palce 😉

babulatko
4. júl 2012

@cammille asi by som si to pri kojení nedávala...keď to nemôže tehotná žena

leila13
autor
17. júl 2012

Maca tabletky aj alchemilkový čajík objednané 🙂 Manžela som už pripravila, že bude papať vitamínky 😀 a súhlasil 😵

gabikatn
31. júl 2012

Ahojte, tiez sa k vam pridavam. Mame 3 deti (15r,11r), nase tretie dietatko Dianka je anjelik, mala by 3 rôcky, ale narodila sa s chorymi oblickami a bohuzial do roka zomrela. Aj ked mame este dve deti v srdci zostalo prazdno, neviem ci mi niekto bude rozumiet......Dlho som bojovala s myslienkou mat dalsie babatko, pretoze vraj ochorenie je dedicne a moze sa zopakovat......(uz 2 roky cakame na genet. vysledky) a ked sme sa rozhodli ze do toho ideme, tak to akosi nejde. Snazime sa uz 4 mesiace.....Nerozumiem tomu, vzdy som otehotnela "ani neviem ako"......mozno to robi psychyka.......

leila13
autor
6. aug 2012

@gabikatn Ahoj, vítam ťa madzi nami. 🙂 Je mi veľmi ľúto vašej Dianky 😢 . Verím, že vám bude dodávať silu a vymodlí vám krásne a zdravé bábätko 😉.
Psychika robí veľmi veľa... Treba veriť a dúfať, že sa to podarí a všetko bude ok. 😀

andrejocka5
21. aug 2012

ahojte dievcata, nejako tuto diskusiu zanedbavate 🙂 . Chcem sa k Vam pridat. Aj my s manzelom planujeme druhu dietko a chceme sa do toho pustit v septembri. nasa mala bude mat o 6 dni rocik a povedali sme si, ze je vhodny cas na druhe, kedze sme chceli co mozno najmensi vekovy rozdiel. Stale kojim, takze uvidime ci to pojde hladko. Prvykrat som otehotnela neplanovane, ale velmi sme sa tesili... Ja som kyselinu listovu pocas prveho tehotenstva nebrala, MUDr mi povedal, ze pokial sa stravujem zdravo a papam pekne vsetko, tak nemusim

ddanuskaa
21. aug 2012

@andrejocka5 vitaj medzi nami 🙂 počkaj ešte nebudeme stíhať písať, toľko budeme diskutovať.... 😀 veď september je už za dverami! 😉

cammille
28. aug 2012

Ahojte kocky 😉

Tak ako, od sepetmbra nas deli uz len zopar dni, tesiiiite sa ? 😅 😅 😅 😀 😀
Jaaj, ja som taka nedockava na tie pozitivne tehu testy, ktore tu urcite coskoro zacnu pribudat !! 😵 😵

Ja cakam poslednu mrsku 9.9. a potom horsa na vec !!! 😀

lubenka96
29. aug 2012

Ahojte dievcence,zeny🙂mi sa z manzelom snazime dva roky,no zatial bezuspesne,deticky nemame zatial ziadne,stale som mala nepravidelnu ms,a pred nedavnom mi nasli pod pravym vajecnikom cystu a kedze tam uz bola rok mozno aj ona robila ms nepravidelnou,no bolo lepsie ju odstranit,takze som isla a teraz som 5 dni po laparoskopii,cystu mi odstranili a vraj nevidia problem aby som mala deti,ze mam cistu maternicu aj zdrave vajecniky a vsetko mam v poriadku,tak nechapem preco som doteraz neotehotnela,a vraj dokonca sa mame teraz najviac snazit lebo som cerstvo po laparke a ze vtedy je vacsia sanca ....neviem preco,no teraz sa este nemozme milovat musim este pockat a uvidim,manzela by som chcela poslat na spermiogram a ja este skusim alchemilku a femibion,a tu alchemilku kupim v lekarni ?dakujem baby:-*

mahulenka87
30. aug 2012

@lubenka96 - ja som si alchemilkový čaj objednala z internetu... Mali by ju ale predávať aj v lekárni alebo v predajniach s čajíkmi 😉
Takže držím palce

mahulenka87
30. aug 2012

@andrejocka5 - ano, zanedbávame 😅
Takže vitaj medzi nami. 😉
Nie, tú kyslelinu listovú netreba, lenže ja moc tej zelenine a ovociu nedám... takže ako doplnok ju beriem.

lubenka96
30. aug 2012

@mahulenka87 Dakujem dam kupit manzelovi dnes,kedze este lezim a som cerstvo po laparoskopi...,a spytam sa je lepsi sypany alebo porciovany?dakujem pekne🙂

cammille
30. aug 2012

@lubenka96 vitaj medzi nami 🙂 Ja som si alchemilku kupila v lekarni....ale este ju aj tak nemozem pit kedze stale kojim, tak dufam, ze aj bez toho sa podari...
2 roky je naozaj dlha doba, uz to musi vyjst !!!! Drzim palceky 😵

mahulenka87
30. aug 2012

Baby, no my sme sa už začali snažiť o týždeň skôr 😀 Tak mi to vyšlo. Tak uvidííííme čo sa ukáže o 2 týždne

mahulenka87
30. aug 2012

@lubenka96 ja mám porciovaný v sáčkoch. Je to jednoduchšie a praktickejšie. No a taktiež je už predná dávka

cammille
30. aug 2012

@mahulenka87 jeej, takze mozno prva tehulka 😅 no o 2 tyzdne tu chcem mat tvoj pozitivny testik 😉 😵 😀

mahulenka87
30. aug 2012

@cammille 😀 ok. platí

lubenka96
30. aug 2012

@cammille ahoj🙂 dakujem velmi pekne no dufam ze sa podari a snazim sa verit ze sa podari otehotniet do konca tohto roka budem preto robit co bude v mojich silach🙂a asi ju mozem dufam pit ked som po LSK a aj po ms,tiez prajem vela stasticka 🙂

lubenka96
30. aug 2012

@mahulenka87 dakujem ti🙂

andrejocka5
30. aug 2012

dievcata, ja zacinam byt trocha zufala...poslednu M pred otehotnenim som mala 20.11.2010 a dalsiu som dostala az teraz v juli 2012, ked mala dcerenka 11 mesiacov, mam pocit ze dalsiu tak skoro nedostanem, lebo stale kojim, cez den nie vela, ale v noci to dobiehame 🙂 ... mala som zavedene vnutromaternicove teliesko a MUDr mi ho vybral v juli a povedal, ze mame pocakt este jeden cyklus, aby som sa precistila a az potom sa mame do toho pustit...

cammille
30. aug 2012

@lubenka96 urcite sa podari, ved uz to mas aj od dr potvrdene, ze je vsetko ok, takze uz len trpezlivost a v ten spravny cas to pride 😉

@andrejocka5 no mozno veru uz dalsiu tak skoro nedostanes, lebo budes tehulka 😅 a ak aj nahodou nie, tak ona sa urcite skor ci neskor objavi 😉 vela bab otehotnelo popri kojeni, a ja sama tiez este stale kojim, akurat ze chodi uz vyse polroka pravidelne, tak tiez dufam, ze to otehotneniu branit nebude 😉

lubenka96
30. aug 2012

Ahojte baby🙂cammille a andrejocka5 ...no potvrdene tak hej skôr od lekárky čo ma operovala,tak asi vie🙂no bojím sa že manžel nebude v poriadku nejako,že bude mat zlý spermiogram alebo čo,už prehánam,a odkedy som veruže prišla z nemocnice nič iné nerobím len nato myslím že čo ak....sa nepodarí.Mala by som prestat viem🙂))no a najprv musím počkať kým sa mi rany zhojia potom sa môžem pokúšať a dúfať že nepríde mrcha🙂ako to tu nazývate 🙂a zajtra idem ráno do TT gynekologovi nech mi vyberie štichy a neviem či sa mám opýtat na ten duphaston,,,,či mi ho nepredpíše,mali ste ho alebo načo je teda najlepší či ako to je s ním?🙂dík kočky

ddanuskaa
1. sep 2012

Poslušne hlásim, že dnes je 1. september 2012 !!!! Ako prvosnažilka sa z toho veľmi tešííííím. Tak uvidíme čo bude ďalej.... 😉

gabikatn
1. sep 2012

@leila13 dakujem za privitanie. My sme tomu dali volny priebeh uz od aprila a zatial akosi nic...Asi by bolo nacase zacat sa troska snazit🙂

kikuska9981
1. sep 2012

ahojte.....volám sa kika a s priatelom sa snažíme o bábätko,ale akosi sa nedarí,prosím možte mi nejako pomoct........dakujem za každú radu

cammille
2. sep 2012

Caute kocky 🙂
Tak nam teda vsetkym prajem uspesny a plodny september !!! 😅 😉

@kikuska9981 aj si sledujes cyklus, ovulku a tak ? a ako dlho sa snazite ?

mahulenka87
3. sep 2012

manžel sa ma každý deň pýta, či my nie je zle 😀 zlatík... 🙂

mahulenka87
4. sep 2012

No ako kočky? Zarábame? 😀

diane87
5. sep 2012

@mahulenka87 my sme tomu nechali volny priebeh uz v auguste....a uz rastie fazulka v brusku 🙂

voskovka
5. sep 2012

@cammille
@leila13
@diane87
@ddanuskaa ahojte koceny.takze sa pridavam k vam a cakam na vyvolany menzes koli cyste naplnenej krvou zajtra idem na vcelicku a potom sa hrnieme do toho.nakolko nam to teraz nevyslo.pridavam sa sem lebo je to aktualna tema pre nas...

cammille
5. sep 2012

@diane87 Jeej, gratulujem !!! 😵 😵 To je super, takze hned sa podarilo, tesim sa a prajem bezproblemove tehu a krasne a zdrave babatko 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre