Snažilky s Krupiny. Nájdu sa tu také?

Ahojte babenky, najde sa tu niekto z okolia Krupiny, žienky, ktoré sa snažia otehotnieť?
Bola by som rada, keby sa niekto ozval.
teteautor
25. mar 2008
asi sem nechodia baby z okresu Krupina, nevadi, ak náhodou niekedy ano najdete ma tu!!!!!!!!!!!!!!!!
teteautor
10. jún 2008
ahojky .......tak ako vidim, Krupincanky to tu nepoznaju.....skoda 🙂
teteautor
4. sep 2008
🙂 🙂 este stale nas tu nikto neobjavil?????? 🙂
majka24
21. nov 2008
Ahoj tete,aspon ja sa ti ozvem aby si tu nebola sama.....skoda,ze sa nikto viac neozval,pokecali by sme a mozno dali nejake stretko.Hoci ja uz mam 15-mesacneho certika Tobiaska mozme to tu rozbehnut 😃 😃 😃 😃 dufam,ze sa niekto prida
lenok
21. nov 2008
caute cicky... ja som aj Vasa... ale uz tam nebyvam...
majka24
21. nov 2008
ahoj lenok,som rada ze sa niekto pridal aj ked si uz o par okresov dalej....odkial pochadzas presne ak sa smiem opytat?
lenok
22. nov 2008
Taaakze....
v KA som byvala 14 rokov (dievca zo stanice 😃 ), potom sme sa prestahovali do Dudiniec, na SS som chodila do LV, na VS do NR, potom som 3 roky robila v KA a teraz byvam a pracujem v NR - konecna.... Tot moja historia 😃
teteautor
1. apr 2009
ahoj suseda majka...no tu je to hrozne vsak tolko deti v krupine a mamina tu ziadna 🙂
elion
4. apr 2009
ahojte, a ja som vás len teraz zbadala
a odkiaľ ste baby ? priamo z KA ? teda okrem lenok, čítam že teraz býva v NR 🙂
elion
5. apr 2009
a tu ani dnes nikoho niet ?
elion
5. apr 2009
🙂 🙂 🙂
ria81
5. apr 2009
Caute baby, ja som síce zo Šale, ale moj muz pochádza z Krupiny a sem-tam sa tam objavíme - ked prideme navstivit babkovcov 😉
elion
6. apr 2009
ahoj ria, ako pekne si to napísala....babkovcov 🙂
a ostatné baby kde ste ?
apolis
6. apr 2009
ahojte baby,ja som tiez rodena Krupincianka ale zakotvila som vo Zv predtym Anglicko,Cechy a este raz Anglicko
a pak este rok ka a od januara Zv dufam ze bude uz koneccna 🙂 😉 Krupincanky drzte sa 🙂
elion
6. apr 2009
apolis tak si toho pekne veľa pochodila 🙂
elion
7. apr 2009
dievčatá nejako sa to tu nechce rozbehnúť 😞
lenka176
9. apr 2009
ahojte baby.co nove v KA? 😎
ria81
14. apr 2009
Kde ste všetky???
teteautor
23. apr 2009
ahojte babenky, no som rada ze konecne si nas tu niekto vsimol, vitajte maminy!!!!! No v Ka neviem co je nove asi nic, ja nie som priamo z KA 12km od tial.... 🙂
apilis kde byvas v ZV, ja som tam tiez byvala 2 roky na zapade, a na podpborke mi byva segra, casto tam chodime 🙂
ajko
27. apr 2009
ahojte. baby. tak hlási sa vám Krupinčanka 😉
kyska
27. apr 2009
Aj ja aj ja som z Krupiny 😃 cez ZV som zakotvila v BA ale s mangelikom sa stale pohravame z myslienkov ze sa vratime spat. Musime to stihnut pokial krpcek zacne chodit do skoly :-|
nikuska0106
29. jún 2009
ahojte aj ja sa k vam pridavam 🙂
laurajana
30. jún 2009
nikuska ahooooooooooooooj veď mi sa poznáme!!! ...jeeeeeeeej to je super...napísala som Ti IP
laurajana
30. jún 2009
babyyyyyyyyyyyyyyy kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeee?
marionn
5. júl 2009
"všelikde", no aj tu 😃 😃 😃 Ked ka je dosť malá, tak asi nepotrebujú tak kecať cez net ... môžu sa stretnúť. Myslím .... 😉 Aspoň nesedia doma. Aj báby sa musia vyblázniť vonku 🙂 🙂 pekný dník všetkým
laurajana
7. júl 2009
marionn presne tak, ak sa poznajú tak "flámujú" žiaľ niekto má len okres Krupina,takže priamo napr. HN a má smolu na stretká s maminami...ale neva, nájdu sa aj iné, čo majú čas a stih...pekný deň všetkým
marionn
7. júl 2009
laurajana, no veď jasnačka. 🙂 ako sa máš? kukla som...si v očakávaní druhej báby-čoskoro...
laurajana
8. júl 2009
ano kukla aj ja by som si kukla, keby bolo čo, čo tak pridať fotky? Áno onedlho by sa mala pýtať na svet...uvidíme ako sa rozhodne... 😉
marionn
8. júl 2009
no....ja som prepáč.... :-N :-N :-N ...budem sa snažiť napraviť. 😉 xi
egyptanka
8. júl 2009
... jeeeee moja svagrina je z Krupiny 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli