• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s Krupiny. Nájdu sa tu také?

2. novembra 2009 
Ahojte babenky, najde sa tu niekto z okolia Krupiny, žienky, ktoré sa snažia otehotnieť?
Bola by som rada, keby sa niekto ozval.
25. mar 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi sem nechodia baby z okresu Krupina, nevadi, ak náhodou niekedy ano najdete ma tu!!!!!!!!!!!!!!!!
25. mar 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky .......tak ako vidim, Krupincanky to tu nepoznaju.....skoda :slight_smile:
10. jún 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: este stale nas tu nikto neobjavil?????? :slight_smile:
4. sep 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tete,aspon ja sa ti ozvem aby si tu nebola sama.....skoda,ze sa nikto viac neozval,pokecali by sme a mozno dali nejake stretko.Hoci ja uz mam 15-mesacneho certika Tobiaska mozme to tu rozbehnut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dufam,ze sa niekto prida
21. nov 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute cicky... ja som aj Vasa... ale uz tam nebyvam...
21. nov 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenok,som rada ze sa niekto pridal aj ked si uz o par okresov dalej....odkial pochadzas presne ak sa smiem opytat?
21. nov 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taaakze....
v KA som byvala 14 rokov (dievca zo stanice :grinning: ), potom sme sa prestahovali do Dudiniec, na SS som chodila do LV, na VS do NR, potom som 3 roky robila v KA a teraz byvam a pracujem v NR - konecna.... Tot moja historia :grinning:
22. nov 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj suseda majka...no tu je to hrozne vsak tolko deti v krupine a mamina tu ziadna :slight_smile:
1. apr 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, a ja som vás len teraz zbadala
a odkiaľ ste baby ? priamo z KA ? teda okrem lenok, čítam že teraz býva v NR :slight_smile:
4. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu ani dnes nikoho niet ?
5. apr 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. apr 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, ja som síce zo Šale, ale moj muz pochádza z Krupiny a sem-tam sa tam objavíme - ked prideme navstivit babkovcov :wink:
5. apr 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ria, ako pekne si to napísala....babkovcov :slight_smile:
a ostatné baby kde ste ?
6. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,ja som tiez rodena Krupincianka ale zakotvila som vo Zv predtym Anglicko,Cechy a este raz Anglicko
a pak este rok ka a od januara Zv dufam ze bude uz koneccna :slight_smile: :wink: Krupincanky drzte sa :slight_smile:
6. apr 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apolis tak si toho pekne veľa pochodila :slight_smile:
6. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá nejako sa to tu nechce rozbehnúť :frowning2:
7. apr 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.co nove v KA? :sunglasses:
9. apr 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste všetky???
14. apr 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babenky, no som rada ze konecne si nas tu niekto vsimol, vitajte maminy!!!!! No v Ka neviem co je nove asi nic, ja nie som priamo z KA 12km od tial.... :slight_smile:
apilis kde byvas v ZV, ja som tam tiez byvala 2 roky na zapade, a na podpborke mi byva segra, casto tam chodime :slight_smile:
23. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. baby. tak hlási sa vám Krupinčanka :wink:
27. apr 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja aj ja som z Krupiny :grinning: cez ZV som zakotvila v BA ale s mangelikom sa stale pohravame z myslienkov ze sa vratime spat. Musime to stihnut pokial krpcek zacne chodit do skoly :unamused:
27. apr 2009 o 16:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja sa k vam pridavam :slight_smile:
29. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikuska ahooooooooooooooj veď mi sa poznáme!!! ...jeeeeeeeej to je super...napísala som Ti IP
30. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyyyyyyy kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeee?
30. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"všelikde", no aj tu :grinning: :grinning: :grinning: Ked ka je dosť malá, tak asi nepotrebujú tak kecať cez net ... môžu sa stretnúť. Myslím .... :wink: Aspoň nesedia doma. Aj báby sa musia vyblázniť vonku :slight_smile: :slight_smile: pekný dník všetkým
5. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marionn presne tak, ak sa poznajú tak "flámujú" žiaľ niekto má len okres Krupina,takže priamo napr. HN a má smolu na stretká s maminami...ale neva, nájdu sa aj iné, čo majú čas a stih...pekný deň všetkým
7. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurajana, no veď jasnačka. :slight_smile: ako sa máš? kukla som...si v očakávaní druhej báby-čoskoro...
7. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano kukla aj ja by som si kukla, keby bolo čo, čo tak pridať fotky? Áno onedlho by sa mala pýtať na svet...uvidíme ako sa rozhodne... :wink:
8. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no....ja som prepáč.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...budem sa snažiť napraviť. :wink: xi
8. júl 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... jeeeee moja svagrina je z Krupiny :slight_smile:
8. júl 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok