• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s Krupiny. Nájdu sa tu také?

2. novembra 2009 
supriš :slight_smile: . A ty si z Egypta alebo to je len tvoje rodisko? :grinning: :grinning: :grinning: pekný dnííííík. :wink: :wink: :wink:
8. júl 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marion, ani jedno, ani druhe ... len milovnicka tej krajiny :slight_smile:
8. júl 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach, tááák .... veď je krásna :wink:
8. júl 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky babenky davo som sem nekukla, ako sa mame....ja som v praci vonku prsi, a chce sa mi spat, uz sa tesim domkov na malu :slight_smile:
10. júl 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tete, no nič sa nezmenilo. Nik tu nie je :confounded: :frowning2: :grinning: Možno sem nik nestíha :slight_smile:
10. júl 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá :slight_smile: , tak žeby sa to tu predsa len rozbehlo ? :slight_smile:
10. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj elion :slight_smile: ťažko povedať. veď uvidíme, ale osôbky sa tu objavujú len veľmi zriedka :frowning2:
12. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky babenky pomaly by sme to tu mohli rozbehnut.....co tak zacat napr. kazda nieco o sebe????? :sweat_smile:
tak zacnem prva......mam 26rokov, som pomaly 2 roky vydata, mam dceru ma 6 a pol mesiaca, vola sa Rebeka,po polroku som nastupila do prace na 4 hodiny, pracujem ako uctovnicka,............ :slight_smile:
15. júl 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj :slight_smile: j...
náš anjelik (synček) má 14 mesicov, ja som pred pár dňami oslavovala 3 x :grinning: :grinning: :grinning: a vydatá som 2 roky. :wink:
inak som len doma MD

tete: super! aspoň si privyrobíš a aj sa odreaguješ.
pekný dníček všetkým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. júl 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj marion.....vies keby som nemam maminu tak si to nemozem dovolit.....velmi mi pomaha :slight_smile:
15. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tete,
ešte dobre, že sa jej dá. Veď taký malilinký chrobáčik Ťa potrebuje, no zrejme si dobre zvykla aj na starkú.
Náš drobec je teraz veľmi naviazaný, je väčšinou len so mnou, tak neviem ako by si zvykol on ... alebo ja? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj baby vam sa sem nejak nechce chodit, to v KA nemame ziadne maminy co vedia o tejto stranke??????????????halo kde ste!!!!!!! :angry:
24. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK tak sa pridavam. Mam 30, doma nam beha trojrocna skolkarka a s manzelom sme sa konecne rozhodli ze sa vratime spat do rodiska. Takze v buducnosti /dufam, ze blizkej/ sa stahujeme spat domov z BA.....
28. aug 2009 o 16:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj tete. nik sem nechodí. aj ty len občas :wink: si riadne zaneprázdnená? Stále pracuješ?
21. sep 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Tak ja sa k Vam tiež pripájam a priznam sa tiez som o tejto stranke nevedela. Mam 30 rokov a byvam priamo v Krupine. :sweat_smile:
15. okt 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj epril, :slight_smile: ja mám 33 a bývam neďaleko od Krupiny, máš aj nejaké deti ? prišla som nazrieť či sa to tu už rozbehlo :slight_smile:, baby kde ste ?
17. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj elion , :slight_smile: ano mam chlapec ma 12 a mala 6 rokov .Je to tu nejake mrtve. treba to destat medzi ostatne baby. A ty kde byvas ? mozno to poznam. :wink:
19. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halooo.. aj ja som Vašaaa.. len nejak nestíham chodiť na internet.. a viac-menej už nie som vaša, lebo sme sa práve presťahovali do BA.. ale ostávam vernááá.. :wink:
22. okt 2009 o 01:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ahoj ahoj, babenky musime to tu nejak rozbehnut....:slight_smile:
27. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky Krupinčanky, tak ako si tu nažívate? Nejak ticho tu je...

nema niekto o niečo záujem? :wink:
http://www.modrykonik.sk/bazar/myentries.php
2. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok