Snažilky s Krupiny. Nájdu sa tu také?

tete
25. mar 2008

Ahojte babenky, najde sa tu niekto z okolia Krupiny, žienky, ktoré sa snažia otehotnieť?
Bola by som rada, keby sa niekto ozval.

marionn
8. júl 2009

supriš 🙂 . A ty si z Egypta alebo to je len tvoje rodisko? 😀 😀 😀 pekný dnííííík. 😉 😉 😉

egyptanka
8. júl 2009

marion, ani jedno, ani druhe ... len milovnicka tej krajiny 🙂

marionn
8. júl 2009

ach, tááák .... veď je krásna 😉

tete
autor
10. júl 2009

Ahojky babenky davo som sem nekukla, ako sa mame....ja som v praci vonku prsi, a chce sa mi spat, uz sa tesim domkov na malu 🙂

marionn
10. júl 2009

ahoj tete, no nič sa nezmenilo. Nik tu nie je 😖 ☹ 😀 Možno sem nik nestíha 🙂

elion
10. júl 2009

ahojte dievčatá 🙂 , tak žeby sa to tu predsa len rozbehlo ? 🙂

marionn
12. júl 2009

ahoj elion 🙂 ťažko povedať. veď uvidíme, ale osôbky sa tu objavujú len veľmi zriedka ☹

tete
autor
15. júl 2009

ahojky babenky pomaly by sme to tu mohli rozbehnut.....co tak zacat napr. kazda nieco o sebe????? 😅
tak zacnem prva......mam 26rokov, som pomaly 2 roky vydata, mam dceru ma 6 a pol mesiaca, vola sa Rebeka,po polroku som nastupila do prace na 4 hodiny, pracujem ako uctovnicka,............ 🙂

marionn
15. júl 2009

aj 🙂 j...
náš anjelik (synček) má 14 mesicov, ja som pred pár dňami oslavovala 3 x 😀 😀 😀 a vydatá som 2 roky. 😉
inak som len doma MD

tete: super! aspoň si privyrobíš a aj sa odreaguješ.
pekný dníček všetkým 😵 😵 😵

tete
autor
15. júl 2009

ahoj marion.....vies keby som nemam maminu tak si to nemozem dovolit.....velmi mi pomaha 🙂

marionn
15. júl 2009

ahoj tete,
ešte dobre, že sa jej dá. Veď taký malilinký chrobáčik Ťa potrebuje, no zrejme si dobre zvykla aj na starkú.
Náš drobec je teraz veľmi naviazaný, je väčšinou len so mnou, tak neviem ako by si zvykol on ... alebo ja? 😕 😅 😀 😀 😀

tete
autor
24. aug 2009

Joj baby vam sa sem nejak nechce chodit, to v KA nemame ziadne maminy co vedia o tejto stranke??????????????halo kde ste!!!!!!! 😠

kyska
28. aug 2009

OK tak sa pridavam. Mam 30, doma nam beha trojrocna skolkarka a s manzelom sme sa konecne rozhodli ze sa vratime spat do rodiska. Takze v buducnosti /dufam, ze blizkej/ sa stahujeme spat domov z BA.....

marionn
21. sep 2009

Ahoooj tete. nik sem nechodí. aj ty len občas 😉 si riadne zaneprázdnená? Stále pracuješ?

epril
15. okt 2009

Ahojte baby.Tak ja sa k Vam tiež pripájam a priznam sa tiez som o tejto stranke nevedela. Mam 30 rokov a byvam priamo v Krupine. 😅

elion
17. okt 2009

Ahoj epril, 🙂 ja mám 33 a bývam neďaleko od Krupiny, máš aj nejaké deti ? prišla som nazrieť či sa to tu už rozbehlo 🙂, baby kde ste ?

epril
19. okt 2009

Ahoj elion , 🙂 ano mam chlapec ma 12 a mala 6 rokov .Je to tu nejake mrtve. treba to destat medzi ostatne baby. A ty kde byvas ? mozno to poznam. 😉

denculik
21. okt 2009

halo halooo.. aj ja som Vašaaa.. len nejak nestíham chodiť na internet.. a viac-menej už nie som vaša, lebo sme sa práve presťahovali do BA.. ale ostávam vernááá.. 😉

tete
autor
27. okt 2009

no ahoj ahoj, babenky musime to tu nejak rozbehnut....🙂

laurajana
2. nov 2009

ahojte babulky Krupinčanky, tak ako si tu nažívate? Nejak ticho tu je...

nema niekto o niečo záujem? 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/myentries.php

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre