Snažilky s Krupiny. Nájdu sa tu také?

tete
25. mar 2008

Ahojte babenky, najde sa tu niekto z okolia Krupiny, žienky, ktoré sa snažia otehotnieť?
Bola by som rada, keby sa niekto ozval.

tete
autor
25. mar 2008

asi sem nechodia baby z okresu Krupina, nevadi, ak náhodou niekedy ano najdete ma tu!!!!!!!!!!!!!!!!

tete
autor
10. jún 2008

ahojky .......tak ako vidim, Krupincanky to tu nepoznaju.....skoda 🙂

tete
autor
4. sep 2008

🙂 🙂 este stale nas tu nikto neobjavil?????? 🙂

majka24
21. nov 2008

Ahoj tete,aspon ja sa ti ozvem aby si tu nebola sama.....skoda,ze sa nikto viac neozval,pokecali by sme a mozno dali nejake stretko.Hoci ja uz mam 15-mesacneho certika Tobiaska mozme to tu rozbehnut 😀 😀 😀 😀 dufam,ze sa niekto prida

lenok
21. nov 2008

caute cicky... ja som aj Vasa... ale uz tam nebyvam...

majka24
21. nov 2008

ahoj lenok,som rada ze sa niekto pridal aj ked si uz o par okresov dalej....odkial pochadzas presne ak sa smiem opytat?

lenok
22. nov 2008

Taaakze....
v KA som byvala 14 rokov (dievca zo stanice 😀 ), potom sme sa prestahovali do Dudiniec, na SS som chodila do LV, na VS do NR, potom som 3 roky robila v KA a teraz byvam a pracujem v NR - konecna.... Tot moja historia 😀

tete
autor
1. apr 2009

ahoj suseda majka...no tu je to hrozne vsak tolko deti v krupine a mamina tu ziadna 🙂

elion
4. apr 2009

ahojte, a ja som vás len teraz zbadala
a odkiaľ ste baby ? priamo z KA ? teda okrem lenok, čítam že teraz býva v NR 🙂

elion
5. apr 2009

a tu ani dnes nikoho niet ?

elion
5. apr 2009

🙂 🙂 🙂

ria81
5. apr 2009

Caute baby, ja som síce zo Šale, ale moj muz pochádza z Krupiny a sem-tam sa tam objavíme - ked prideme navstivit babkovcov 😉

elion
6. apr 2009

ahoj ria, ako pekne si to napísala....babkovcov 🙂
a ostatné baby kde ste ?

apolis
6. apr 2009

ahojte baby,ja som tiez rodena Krupincianka ale zakotvila som vo Zv predtym Anglicko,Cechy a este raz Anglicko
a pak este rok ka a od januara Zv dufam ze bude uz koneccna 🙂 😉 Krupincanky drzte sa 🙂

elion
6. apr 2009

apolis tak si toho pekne veľa pochodila 🙂

elion
7. apr 2009

dievčatá nejako sa to tu nechce rozbehnúť ☹

lenka176
9. apr 2009

ahojte baby.co nove v KA? 😎

ria81
14. apr 2009

Kde ste všetky???

tete
autor
23. apr 2009

ahojte babenky, no som rada ze konecne si nas tu niekto vsimol, vitajte maminy!!!!! No v Ka neviem co je nove asi nic, ja nie som priamo z KA 12km od tial.... 🙂
apilis kde byvas v ZV, ja som tam tiez byvala 2 roky na zapade, a na podpborke mi byva segra, casto tam chodime 🙂

ajko
27. apr 2009

ahojte. baby. tak hlási sa vám Krupinčanka 😉

kyska
27. apr 2009

Aj ja aj ja som z Krupiny 😀 cez ZV som zakotvila v BA ale s mangelikom sa stale pohravame z myslienkov ze sa vratime spat. Musime to stihnut pokial krpcek zacne chodit do skoly 😒

nikuska0106
29. jún 2009

ahojte aj ja sa k vam pridavam 🙂

laurajana
30. jún 2009

nikuska ahooooooooooooooj veď mi sa poznáme!!! ...jeeeeeeeej to je super...napísala som Ti IP

laurajana
30. jún 2009

babyyyyyyyyyyyyyyy kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

marionn
5. júl 2009

"všelikde", no aj tu 😀 😀 😀 Ked ka je dosť malá, tak asi nepotrebujú tak kecať cez net ... môžu sa stretnúť. Myslím .... 😉 Aspoň nesedia doma. Aj báby sa musia vyblázniť vonku 🙂 🙂 pekný dník všetkým

laurajana
7. júl 2009

marionn presne tak, ak sa poznajú tak "flámujú" žiaľ niekto má len okres Krupina,takže priamo napr. HN a má smolu na stretká s maminami...ale neva, nájdu sa aj iné, čo majú čas a stih...pekný deň všetkým

marionn
7. júl 2009

laurajana, no veď jasnačka. 🙂 ako sa máš? kukla som...si v očakávaní druhej báby-čoskoro...

laurajana
8. júl 2009

ano kukla aj ja by som si kukla, keby bolo čo, čo tak pridať fotky? Áno onedlho by sa mala pýtať na svet...uvidíme ako sa rozhodne... 😉

marionn
8. júl 2009

no....ja som prepáč.... 😅 😅 😅 ...budem sa snažiť napraviť. 😉 xi

egyptanka
8. júl 2009

... jeeeee moja svagrina je z Krupiny 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre