Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

bashka
7. dec 2008

angel, no vidis, tak raz za cas sa zadariiiiiiii 🙂
klaudi, zajtra dojdem pre ten nutrilon, vykalkuluj to zatim, jo?

csikike
7. dec 2008

Klaudi, tiez sa pripajame ku gratulantom a zelame Matyimu len to najlepsie 😉 , nech je nadalej taky kludnucky, dobrucky a usmievavy 😵
inac esta stale nemam normalny net, zase tu mam brachov notas, ale zajtra si ho berie, snad koncom tydna sa nam podari zostavit nove vnutornosti a dat to akceptovat salamonu

kisska
8. dec 2008

klaudi pripajam sa ku gratulantom 😉
Babule zajtra idete cvicit? Chcela by som ist, tak sa na vas tesiiiiiiiim 😀 Ozaj, predavam orbitrek od olpranu, neviete o niekom, komu taky stroj doma chyba? 😉

angellinka
8. dec 2008

ja idem urcite cvicit,Bashka ty tiez?Uz sa neviem dockat,v sobotu som bola aj plaaavat konecne!!!A chcem nabehnut na pravidelnost,aspon 1 krat tyzdenne plavat plus Pilates.
Zajtra sa chystam aj na nakupy do BA,ta dufam ze aj cvicenie stihnem....

klaudia74
8. dec 2008

Ďakujeme ešte raz baby! 🙂
Angellinka, a ako chodíš plávať, sama s autom? Aj ja chceeeem!

kisska
8. dec 2008

babule, plavat chodite do Dusla? aj tam mam nejake permanentky, ked ma prinutite, aby som prinutila svoj zadok, aby sa zacal hybat, budem velmi rada... klaudi, kludne vas vyzdvihnem a odveziem 😉

klaudia74
8. dec 2008

To je lákavá ponuka! 🙂 Tebe by to vyhovovalo aj cez víkend (v sobotu)?

bashka
8. dec 2008

baby, aj ja chcem radsej plavat,mne sa asi nechce ist zajtra cvicit...akoze pilates bol v poho, ale AZ tak strasne ma to neoslovilo...ale vlastne rozmyslam, ze nebudem robit nic, lebo chcem pribrat aspon 5-6-7 kil, nejak sa mi nedari, tak budem kvasit doma a zrat a zrat...ale vsak to som robila aj doteraz 😒 Ale vazne, plavat by som chodila ak bude odvoz 🙂

angellinka
9. dec 2008

klaudi-plavat chodim sama s autom,vecer,ked maleho ulozim...ja sa pri tom vrmo odreagujem
bashka-ale ja nechodim preto cvicit aby som schudla 🙂 ,ale nech si trochu vyvetram hlavu a pridem na ine myslienky,a nech sa mi povylucuju hormony stastia 😀 ....ale ved jak stes,ja idem urcite,zmena neuskodi...
klaudi kludne mozme chodit,aj ostatne baby,dajte vediet zvezieme sa!!!

bashka
9. dec 2008

ale ved ja viem, ze pilatesom neschudnem, aj ja rada vypadnem z domu, ale plavanie by ma viac bavilo...ty ale chodis tak, ze k mame das maleho a potom tam spis, ze. Ja by som aj busom chodila. Musim pozistovat. Dnes vecer este uvidim

klaudia74
9. dec 2008

Angellinka, super, určite sa dohodneme! Dnes sa stretnime poobede a pokecáme, dobre?
Už sa tešííííím!!! 🙂

kisska
9. dec 2008

kludne moze byt aj vikend, to je este lepsie. Lebo doteraz som bola tak, ze som vzala draheho a ten na brehu strazil maleho. A ak by to bolo vecer po siestej, tak mozem ist aj bez neho. Okrem stvrtku, vtedy plava maly. Dohodnite sa a dajte vediet... Ozaj a nieje to tam take, ze mozeme zobrat v sobotu aj krpcov? Vraj tam nejaka skupina chodi plavat aj napriek studenej vode. Ak je to dost ciste, nemuseli by sme riesit strazenie. Ja zatial aj tak nevydrzim plavat dlhsie ako 20 minut vkuse 😒

angellinka
9. dec 2008

bashka.ale kde,ja idem ked pride Norbi z roboty,aj zajtra idem.Dnes mi to nevyslo,prisli sme neskoro z Ba.
kisska-tak maleho by som tam urcite neokupala,neverim im.Ja budem chodit,len vecer ked maleho ulozim,alebo aj manzel ho moze ulozit.Ale urcite az po 19 hod,to ta nie je tolko ludi(som chodila v tom case cele tehotenstvo)
klaudia-dnes sme neboli v Sali,ale zajtra sa mozme stretnut a dohodnut sa,budem len rada!!!

bashka
9. dec 2008

jak sa mi nechcelo ist cvicit tak som aj zabudla. FAKT, naozaj 😀 Aj som rozmyslala, ze no doooooobre, pojdem, budete tam obideve ( kiss aj angeliiiina baleriiiina ), ale nejako sme sa zamotali v tescu vo vianocnych ozdobach a bolo. Dostali sme velky strom a nemame co nanho dat. Tak aspon gule sme nakupili, svetla nic moc nemali. Juuuuuu a ake kraasne fotecky sme porobili barbi, asi dvestotisic, ked povyberame, dam do albumu...

ozaj, zajtra je streda, to znamena, ze stretko u nas. Mozeme ist poobede von, ale v takej kose davam tomu max. hodinu

angel, tak teraz nas mas v aute vsetky 😀

klaudia74
9. dec 2008

My sme dnes tiez neboli dlho vonku, v takej kose...
A nas maly uz druhy den spal iba jedenkrat cez den - asi si to presne vypocital, ze po dovrseni 1 roku mu to uz staci. 😀 Takze uz aj on bude chodit skor spavat vecer, doteraz som ho davala okolo osmej, ale takto je uz o siedmej poriadne unaveny.
A potom mozem ist plavat. 😵

nicky77
9. dec 2008

Ahoooj!!!!!!!! Šaľa, ja odpadnem! Ja som tieť Šaľanka, teda Večanka. Aj keď už pár rôčkov bývam mimo. Ale vždy budem. 😀 Takže Vás všetky zdravím!

bashka
10. dec 2008

ahoj nicky, zlate deticky mas...a Risko aky vlasacik 🙂 No jo, Sala je Sala, ja som tiez byvala par rockov inde, nejak ma dostiahal naspat 🙂

angellinka
10. dec 2008

Ok,dnes stretko u vas!!som zvedava ako bude nas maly huncut spat,lebo este okolo 17 hod si zvykne chrupnut pol hodku,kedze sa rozhodol spavat 3 krat denne po pol hodine.A zajtra poobede z prechadzky sa ide teda k nam,u nas ste este neboli 😉
a ozaj,nemam nabijacku na telefon(zabudla som ju u nasich) takze neviem dokedy mi vydrzi aparat,tak kdyby neco,napisem sem ,ok Bashka?

nicky77
10. dec 2008

bashka - díky. No, aj starší mal také vlásky, len bledšie. Bývam mimo , ale robím stále v Šali. Teda keď nie som na materskej. 😎 . angellinka - to je u nás normálne. Malý spáva dvakrát za deň pol hodinku.

evitkamalicka
10. dec 2008

ahoj baby...my sme mali v nedelu krstiny a teraz som s Adamkom u nasich doma na vychode a muza som nechala sameho doma 😅

nicky77
10. dec 2008

Čauko evitka, a odkiaľ z východu presne si? Ja mám švagrinú z Medzilaboriec.

klaudia74
10. dec 2008

Angel, kedy ides dnes na plavaren a kde sa stretneme? Zavolajte mi, ked budete s Bashkou, lebo ona mi neberie telefon, asi spinkaju s Barborkou. 🙂

angellinka
10. dec 2008

klaudia-ano,spinkaju.Aj mne spinka maly,ked sa zobudi ,ideme k nim.
No ja by som chcela okolo pol 8.Zavolame ti ked budeme u nich.

bashka
10. dec 2008

No co ryby? Ako sa plavalo? Aj csikikovci boli...v Salibach tusim...juuuuu, tam som sa tiez isla vybublat 🙂

csikike
10. dec 2008

bash, bolo paradne, dosli sme az o 19tej domov, uplne supersky bolo, vo velkom sme boli asi 30 min. iba my, a potom aj v perlicke a to sme isli 2x kazdy bazen, teda, okrem toho najteplejsieho, idem k drahemu, kukame rozpravky na dvd 😀

bashka
10. dec 2008

nam tatino doniesol teletubbies, zajtra budeme s babulou kukat, dufam, ze ju to chyti aspon tak ako mna 😀 a bude aspon chvilku ticho a pokoj 🙂 Ked bola malinka nevedela sa od telky odtrhnut, teraz, ked by sa mi zislo par minut tak ani za svet. Jedine reklamy 😀

angellinka
11. dec 2008

super bolo!!!Aj do sauny sa chystame s mangelom cez vikend.Ale plavaren sme sa s Klaudi dohodli ze aspon raz do tyzdna,a ja aj Pilates alebo posilovna.Musim sa niecomu venovat,lebo mi zacne hrabat zachvilu 😀
My zasa uplne hroznu noc,uz nad ranom som bola uplne zla 😒 ,ale to uz bolo z nervov.Potom mi to bolo aj luto,ale kurnik ani cez den ani v noci nespavat....Potom len mrnci,nic ho nebavi.Jaaaj no dobre,dost bolo stazovania..

nicky77
11. dec 2008

angellinka - to bolo asi niečo vo vzduchu alebo čo, lebo my sme boli tiež celú noc hore. Muž išiel do roboty nevyspatý. A dneska zatiaľ spal len pol hodinku. Pred chvíľou asi pol hodinu v kuse plakal, čo je unavený a spať ani za svet.

csikike
11. dec 2008

baby, ked uz je takto zima, mohli by sme sa striedat a hravat sa kazdy den inde... co vy nato?

bashka
11. dec 2008

jasne, v stredu u mna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre