Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

klaudia74
17. dec 2008

Ahojte, dnes sme boli u našich, preto som tu nebola.
Ale Bashka vás informovala o situácii na plavárni, tak už všetko viete. 😅
Angel, našla som niečo, o čom sme sa rozprávali, na stranách 22-24: http://www.materskecentra.sk/umc/casopis/vnutro...

nicky77
17. dec 2008

bashka, no ja si to isté myslím o predavačke v Ga v Dráčiku. 🙂 Ale no čo už. Bola som tam dávno, možno tam už tá dotyčná ani nerobí.

bashka
18. dec 2008

Jessssismaria, ale tam zakazdym, uz som sa snazila vojst, vybrat si, zaplatit a odist, ale furt narazim na nejaku blbanu. No ale vsak nemusim tam chodit, ze...tak isto ako nechodim do obchodov, ktore maju zakaz vstupu s kocikom...a nejdem tam ani ked kocik nemam 😝
Dneska som chcela ist cvicit s malou na tie fit-lopty (vo stvrtok to byva, ze?), ale skoro sme vstavali a nevydrzi...inac takto mi to vyhovuje celkom, moze aj skoro vstavat, len nech spi v noci...no nie ze by prespala, ale uz je to dobreeee, par krat bola hore, uz ani nevypije cele mliecko, tak jej zacnem davat menej a menej...

klaudia74
18. dec 2008

Bashka, tu sú autosedačky, kde sme aj my kúpili:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/browser.asp...
Kurz je teraz cca. 8,5, takže tá naša je teraz zlacnená na 3410 Sk.

angellinka
18. dec 2008

Klaudi,diky,precitala som 😉
kuknem tie autosedacky,ked dojde domov mangel....aj my uz chceme kupit...ste s nou spokojni?
Bashka,diky za rozpis....v pondelok mozme ist baby plavat 😉

bashka
18. dec 2008

klaudi, dik, tak to je super, ze za tolko sa da, ja som fakt myslela, ze okolo 5-6 tis. Pozrieme s Dudom, nech mi popreklada 🙂
V pondelok mozeme, vlastne do utorku sa daju kupit tie permanentky, ja som uz chcela vianocovat od pondelka 😀 Takze potom si kupim...
To moje babo uz spinka 2 hodky, ale vsak co bude v takomto pocasi, ze. Mohla som si aj ja, ale akurat mi odisla navsteva...

nicky77
18. dec 2008

bashka, ako Ti je dobre. Môj malý čert spí málokedy dlhšie ako pol hodinku. 😖 Ale čo už. Je to slabí spáč.

angellinka
19. dec 2008

jaaaaj tak ideme na buduci tyzden do Gyoru,a kupime tu cervenu Ferrari....klaudi diky za tip 😉

bashka
19. dec 2008

aj my ju chceme 😀 ...no nic, kamarati budu mat rovnake sedatka 🙂
Otrasna noc- hlasim 😝 ...este stale ani poriadne nepapa, som chcela ist s nou k Dr., ale zaspala...poobede asi tam uz nikto nebude...no dufam, ze mi nezahynie od hladu cez weekend a v pondelok nabehnem...

nicky77
19. dec 2008

Bashka, neboj, nezahynie. Aj my sme pár krát tak boli. Keď nie je vo svojej koži ani jesť ho nebaví. Ale to prejde. Len to musíš vydržať Ty s nervami. Aj mňa to tak hnevalo.

csikike
19. dec 2008

baby, taku ferari maju aj v metre teraz tusim

csikike
21. dec 2008

kokso, to tu nik nebol, uz sme boli na 3 strane, ved som nic take zle nenapisala 😔

angellinka
21. dec 2008

tu som 😉
Juuuj perny vikend sme mali.Vcera sme mali v Ba stretavku byvalych kolegov z Fakultnej!!!Super bolo.Boli sme v starom meste v takych dvoch podnikoch,Zislo sa nas asi 12,no parada 😵
A dnes sme boli na Vianocnych trhoch v Nitre,dali sme si lokse,maly pospal v kociku.Aj zivy betlehem tam robil Betak,super atmoska.
A vy co baby,aky bol vikend???

nicky77
22. dec 2008

Ty kokso, tu je ako pusto. To všetky vypekáte a zhánate darčeky? 😀

bashka
22. dec 2008

ajojte, dala som do albumu vianocny pozrav od nas pre vas 🙂 Tak stastne a veseleeeee...o chvilu je to tu 😵 😵 😵

angellinka
22. dec 2008

Klaudi,nesli by sme zajtra na plavaren?Este neviem kedy mi pride mangel z roboty,ale isla by som.Ty si ako na tom?
Bashka,diky za pozdrav.....

bashka
23. dec 2008

No baby, asi budem mat super vianoce...akurat som dosla od zubara, chcela som i dat vytrhnut zub, ale nedalo sa, dal mi 4 njekcie a mne to nezabera...musim ist na chirurgiu do BA, vyrezat...normalne operacia, uspat a tak 😝 😝 😝

nicky77
23. dec 2008

Preboha Bashka! To vážne? Až ma striaslo. ☹

klaudia74
23. dec 2008

Angellik, nebola som tu včera ani dnes, preto neodpovedám... ale v plavárni majú tento týždeň zavreté.
Ja som bola dnes vypomáhať v Kreativity obchode, malý bol s tatinom. Videli sme aj Tomáška s tatinom, mrzli vonku kým Csiki asi nakupovala. 🙂
Bashka, to vážne?! 😕 Nič sa s tým nedá robiť? 😨

bashka
23. dec 2008

Babulky, uz som doma...tak nakoniec sa to podarilo. Ale poviem vam, to bol horor den. Moj zubar mi dal 4 injekcie, ale neviem ake a kam, ked som citila este aj to, ako sa mi zuba dotkol a to mi ho chcel trhat. Tak mi nakoniec povedal, ze nic sa neda robit, narkoza, blava...hospitalizacia 😝 😝 😝 Volali sme tam a chirurg poveda, ze este skusi s jednou injekciou ( viac by mi uz dat nemohli, moj zubar mi vlastne dal davku co je na 400 kg 😕 , jedna davka je na 100), no a tento vravi, ze teda este jednu vyskusaa ked nic, tak 29.12 nastup na operaciu. Ale chvalabozku zabrala uuuuplne super, total nic som necitila, uplne inde mi to pichal ako tento tu v SA. A ten pristup...no ja som normalne rozcarovana, keby nebol v Blave tak k nemu chodim. Fakt vsetko mi vysvetloval dopredu co bude robit, precizna robota...Jaj, aka som stastna, ze to mam vonku, krater jak svina, zajtra budem urcite vyzerat ako vianocna gula, ale nevadiiiiiiiiiiiiii. Majte pekne vianocky, neviem ci sa tu zajtra stavim, mame bordel jak v tanku a stromcek este v spajzi...ajojte

csikike
23. dec 2008

ahojte, no klaudi, boli sme zhnat homeopatika a konecne tam ich mali 😉 dnes sme sa od rana nezastavili, bola som u dokiny kvoli tomu mojmu zapalu moc. ciest a vysledky boli negativne a je este stale v bolestiach 😔 , tak mi aspon homeo dala kedze este maly cucka
bash, ja mam zubarku v GA a drahy v NR a oplati sa, radsej si 1x rocne pocestujem a viem ze sa mozem spolahnut
inac ak vas to potesi, tak nas stromcek je este v skrini 😀 a kapustnica sa len zacala varit

kisska
24. dec 2008

ahojte babulky, hlasim nastup do sluzby 😎 😎 😎 . Bola som tyzdne v NR, drahy brigadoval v Metre, tak som mu robila komparz, nech nemusi chodit denne SA-NR. Prisli sme v pondelok a odvtedy som sa nezastavila, ale prave sme dozdobili stromcek, linecke srdiecka, salat hotovy, akurat zajtra este polievky, povysavat, nastriekat snehuliakov na okna a podobne kravinky.... No najviac sa tesim, ako bude maly bulit oci, ked uvidi stromcek. Dnes ho videl neozdobeny a 5 minut nevedel prist k slovu 😀 😀 😀 Jaaaaj a v nitre sa naucil stvornozkovat, tak lieta po byte jak ohniva gula, len hladam prepalene parkety po nom 😕 😕 😕
Bashka no rdost s tym zubom, ja som bola tiez minuly tyzden na preventyvke v BA a milujem doktora, ktory mi kazdy rok povie, ze mam zdrave zubky... draheho objednal na januar s 3mi zubami, tak sa tesi 😒

kisska
24. dec 2008

dievcata nebudte labute, dajte vediet ked sa pojdete cvachtat, isla by som s vami... Robim aj zavoznika komu treba 😉 😉 😉

bashka
24. dec 2008

csiki, tak ak by som mohla, tak poprosim cisielko na tu tvoju zubarku...bo moj zubar nadobro so mnou skoncil...ziapal na mna jak nenormalny...akoze za vlasnu neschopnost a ze mi vylomil zub a koren nechal 😝 No obre, uz je OK. Mam antibiotika, noc som zvladla so 4 novalginmi, uz bude len lepsie 🙂

bashka
24. dec 2008

my uz sme hore od 6, to aby sme postihali...povedala Babula

angellinka
24. dec 2008

zelame kraaasne sviatky 😵
bashka,tak mas to za sebou!!!smola,no...ale ten zubar,no nemam slov.V ktorej nemocke v BA ti to robili?
Takze po sviatkoch ideme plavat,Klaudi o pol 8.Uz sa tak tesim.A sobotu ideme na nakupy do Madarska,tak dufam ze dostaneme sedacku.
Idem dovarit veceru,manzel je s malym vonku.Lebo ten jeho spanok 😠
Uzite si to dnes baby.....pekny vecer

sonenschein
26. dec 2008

Ahoj kocky trosku oneskorene ale stastne a vesele 😅 ..

bashka teda odzila sisi svoje boze ja by som asi umrela mne staci ked pocujem vrtacku a je mi zle 😕

..pekny vecer papa

bashka
26. dec 2008

Cafte baby, no co, bol Jezko? Aj u nas sa stavil 🙂 Malej sa samoska najviac pacili papiere 😀
Jaaaaaaaaj, desne ma to cele furt boli, uz ani nie ten byvaly zub, ale ucho a cela polka hlavy...v kuse sa ladujem liekmi...neda sa inac...to bol inac posledny zub vpravo dole, kto zazil isto vie 😝 ☹ ☹ 😢
Sonen, uz mas net? No super
Angel, v ruzinove na tej tvarovej a celustnej chirurgii mi to robili
Po sviatkoch chcem ist aj ja plavotat
Dnes hra Dudu v metre s kapelkou, isla by som
Csiki, uz mas mechur v poraaaaaaadku?
A Kisske gratulujeme k Adamkovmu stvornohovaniu, to je radost, uz je vsade, co?

evitkamalicka
26. dec 2008

ahojte maminky...tak ake ste mali Vianoce?

angellinka
26. dec 2008

tak u nas najviac ficali baliace papiere.Nestiham maeho sledovat,lozi vsade ☹
ale co sa dalo cakat 😀 Nase noci klasika,nic sa nezmenilo 4-5 krat hore.Zajtra ideme do Gyoru na nakupy,uz sa tesim.Dufam,ze aj tam zacali vypredaje ako v rakusku,lebo si planujem nakupit.A planujeme kupit aj tu babysedacku.
Bashka,to mi je luto,ze sa musis takto dopovat s pilulami 😖 skore uzdravenie
V nedelu idem plavat,tak kto chce nech sa prida 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre