Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

sonenschein
1. jan 2009

aj ja som mala vraj skoro zubky asi zato sa tak kazia 😀
a to ich uz ma od 3.12

ako sa mate?

csikike
1. jan 2009

son a vies co znamena ak ma dieta skoro zubky? ze si pyta surodenca 😵 nepridas sa k nam s kiss sme sa dohodli, ze rodime buduci rok

sonenschein
1. jan 2009

ja by som nebola proti 😀 ale rok musim cakat koli sekcii ci nie?

sonenschein
1. jan 2009

so Zuzkou si nebola davno som ju nevidela

csikike
1. jan 2009

hej, bola tu 27. ale len na skok, sa ponahlali dmov do BA a najblizsie by mala prist fuu.. neviem kedy
son, mne doki vravel, ze staci 6 mesiacov, takze si vyber, jedny hovoria rok, druhy dva a mne sa najviac pozdavala ta jeho verzia 😀

bashka
1. jan 2009

a to vy az na buduci rok chcete rodit? Ja ze uz tento. Ten buduci uz aj ja 🙂
Sonen, blbost, nemusis, keby si otehotnela tak co? No nic. Moj gyn mi hovoril,ze v poho, tak po 2-3 cisarskom uz treba pockat 😉

sonenschein
1. jan 2009

tak ideme nato?? 😵

csikike
1. jan 2009

bash, no este, ze si ma uviedla na spravnu mieru, tento rok, ved uz je 2009 😲 som aj zabudla 😀 inac tomik vsetko prespal, teda no miesto o 20tej zaspl az o 22.30 lebo nam predtym vylial obsah bruska do celej izby 😔

sonenschein
1. jan 2009

dobru noc baby ochvilku sa Lea zobudi papat 🙂

bashka
2. jan 2009

Csiki, ved som si aj myslela, ze tento rok myslis...a verim, ze tak bude...Sonen aj ty kludne...my planujeme zase v lete, niekde na dovci 😀 Potom si poskladame z deti cely svet 🙂 ( Barbi je Bulharka mimochodom 😵 )

ria81
2. jan 2009

Ahojte babule, aj my vám prajeme vsetko dobre do noveho roku!!!!!!

Sviatkovali sme celkom fajn, ale 26. 12. sme museli utekat na pohotovost - vecer o pol 8, lebo Sonicka zacala

hrooooozne vracat ☹ . Chvalabohu jej nic nebolo, asi jej nieco nesadlo, ale hrozne som sa zlakla. No a na tej

pohotovosti som sa rozzúrila az do nepricetnosti - pribehli sme tam a vravim, ze nam vracia dieta(aj cestou tam)

sestricka ze "posadte sa do cakarne, my sa musime najest"!!!!!!! Skoro ma porazilo, narobila som tam cirkus,

tak nas potom laskavo vysetrili. To je to nase zdravotnictvo 😠 😠 😠 😠

Sonen, aj Sonicke vysiel prvy zub 3. 12. a vcera druhy 😀 😀

Este sme u svokrovcov, domov prideme buduci tyzden, tak sa tesime, ze vas stretneme. 😉

sonenschein
2. jan 2009

Ahoj ria ani som ta nespoznala na tej malej fotke 😵 som rada ze ta tu vidim. 😎
do materskeho centra nechodis? niekedy dame stretko papa
blahozelam k zubkom 😀

csikike
3. jan 2009

baby, nemate niekto znameho na wmisnej, skoncila nam platnost a teraz sme to zistili a zajtra vyrazame 😔

kisska
3. jan 2009

csiki mame, potrebujem len doklady, ale nebude to skor ako 7. po sviatkoch. A stara cena bola 800,-Teraz neviem, ci zaokruhli na 27 alebo 30eur. Vie to byt hotove potom do 48hod. Ozvi sa, ked nezozenies nikoho dovtedy a ja skusim zistit, ci staci aj kopia dokladov 😉

bashka
3. jan 2009

csiki, moj muz tam robi, ale tiez az 7.1. Tak sa pripadne ozvi. Rano prides a do 4 to mas hotove.

csikike
3. jan 2009

no, to uz nestihame, zostava mi iba dufat, ze nas zeleny nechytia

bashka
3. jan 2009

...tak drzime palce a dobre sa vylyzujte...do sytosti 🙂

bashka
5. jan 2009

Caaaavte, uz ste nakupovali po novom? No mne lezu na nervy tie predavacky, co nevedia ako sa spaja EURO s cislovkami...ze klune mi povedia ze 2 euro, 8 euro aj 22 euro, ma ide rozhodit 🤐 ...ziadne ze 1 euro, 2,3,4 eurá a od 5 vyssie eur...vsak nacooooooooooooo...a este su urazene, z ich opravim 🤐

gween
5. jan 2009

bashka - a čo si čakala, že ešte aj gramatiku poznajú? Júúúj, ty si ale náročná! Ako sa má malá Cica? Príďte ma pozrieť a dohodneme sa, kedy spravíme to novoročné stretnutie. Paaa.

angellinka
5. jan 2009

bashka podme kuknut gween...
a ake novorocne stretnutie?Co sa tu planuje? 🙂

bashka
5. jan 2009

Caaaavte...no dufam, ze sa to vsetci naucia, dokonca aj moja mama mi vcera zahlasila, ze v Tescu maju korcule za 30 euro...no nic, mne to vadi proste, ked niekto robi take chyby, ale chapem, ze v zahranici sa slovo euro nesklonuje, je to ale tym, ze tam sa nesklonuje nic...ale v slovencine sa podstatne mena sklonuju a slovo euro bolo prijate do slovenskeho jazyka a normalne sa sklonuje podla vzoru mesto.Tak. Prva lekcia za nami. 😀

Kedy ta mozeme prist pozriet gweendulka nasa milovana? Angel, dohodneme sa, hned ako Babula vyzdravie 😉 A aj novorocne stretko mozeme spraskat...tesim sa 🙂

kisska
5. jan 2009

pridaaavaaaam saaaaaaa, len musim zohant kona alebo snezne psy, aby som sa dostala odtialto na sankach 😉

sonenschein
7. jan 2009

ahoj kocky ako sa mate, kisska daavno som ta nevidela plavanie Adamkovi prospieva. Chodis este do Trnavy? Ake to tam je myslim prezliekarne a bazen aj sauna? V Nitre to bolo dost male a iba jeden prebalovaci pult + zinenka na zemi 😖

angellinka
8. jan 2009

Caaaute!!!!Bashka mala je uz zdrava?
Sonnen a kam do Nitry si chodila?My budeme do Relax centra,dufam ze uz od buduceho tyzdna,sa tesim aj ja ,aj maly 😉
Vcera sme boli na nakupoch vo Viedni v SCS,malemu uz pomaly kupujem-jar,leto.Mali fajn zlavy,nie ako u nas v Ba,a v Sali nemam ani sajnu.Vsetko sa mi to tu zda zybtocne predrazene....

csikike
8. jan 2009

ahojte, tak my uz sme doma, hodila som foto do albumu, bolo fantasticky, zostala by som kludne dlhsie 😵

sonenschein
8. jan 2009

ahojte
angelinka ani neviem ako sa to vola ale je to pri Fakulte SPU.

csiki tomik je zlaty a aky je uz velky uz si vykracuje ako dospelak 😎

dnes sme boli cvicit a dostali sme velmi milu sestricku, Leuska skoro ani neplakala iba trosku sposobom mamama 😨 moje krasne zlaticko zvladla to na jednotku 🙂

kisska
8. jan 2009

ahoooj sonen - jasne, malemu sa veeelmi paci, dnes sme dokonca dostali prvy diplom - Zubrienka 😀 . V kurze nas byva maximalne 7, z bazena ideme do satne, tiez je tam len jeden pult, ale este tri dlhe lavice s penami, kde sa da prezliekat a nemusis sediet na zemi. Maju na vyhrievanie skvelu saunu, tiez sice malu, ale vzdy sa pomestime 😉 Potom maju este aklimatizacnu meistnost, ta je este o trosku chladnejsia s kobercom a hrackami pre deti. Tam vacsinou papame, hrame sa, chladneme a dalej sa obliekame, je tu fen a mikrovlnka. A nakoniec je este jedna vstupna satna, kde nechavame bundy a topanky. Inak kludne ta nabuduce zoberiem na prehliadku 😉 Tiez je to tu male, ale tych 7 je tak akurat dost, obcas sa stane, ze niekto vypadne, tak je aj viac miesta 😉 . Voda je super - okolo 31, ked vchadzas, tak trosku chladnejsia, ale instruktorka nas vzdy poriadne zahreje 😉

gween
9. jan 2009

Caute baby moje! Potrebujem Vašu pomoc!!!!!! 😎 Píšem mgr. prácu o pôrodnej bolesti a potrebovala by som vyplniť niekoľko dotazníkov. 😝 Že mi s tým pomôžete ? 😖 Ja by som Vám ich poslala na mail, ak mi pošlete mailové adresy do IP. Ďakujeeeeem! 😀 😀 😀

kisska
9. jan 2009

gween- velmi rada, ale s tymto ti neviem pomoct, nepoznam... nemas tam nejake otazky aj pre nas - primarny SC? 😉

csikike
9. jan 2009

gween, ja som na tom tie ako kiss, neviem co su to porodne bolesti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre