• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
kisska, csikike- pre " prominentky" :grinning: , ktoré rodili SC tu veru nič nemám, ale Klaudi a angelinka mi to vyplnia a možno aj ostatné baby , ktoré rodili spontánne. Ale ďakujme Vám za ochotu, ste zlaté! :slight_smile:
9. jan 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska - nieje to niekde na nete? ako sa da prihlasit terminy ceny a tak. Zatial to este nieje iste ividim ako sa to poriesi s kamoskou a odvozom, zial este stale nejazdim :angry: som hlupa
voda je tam slana ze?

gwen jasne ze pomozem :wink: jaj asi nie ak sa to netyka SC :sweat_smile:
9. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..vlastne mozes mi ho preposlat posuniem ho dalej :dizzy_face:
9. jan 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
son, nie si hlupa, len si viac uvedomujes, ze nie si zodpovedna iba za seba...
sa mi ale lahko keca, ked jazdim...
10. jan 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme boli ostrihat maleho, ten krik co spustil, no parada, este ho musim dostihat ked bude v polospanku, lebo inac by chcel vytrhnut noznice
10. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike-no na to som aj ja zvedava,ked budeme my strihat maleho!!!Asi na 5 krat minimalne :grinning:
Ja uz si neviem predstavit,ze by som nebola pojazdna.A tak som sa bala,ked som zacinala.
10. jan 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelina vazne aj ty si sa bala? Ako si sa nakoniec prinutila? :confused:
10. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skomolila som ti nik sorrac
10. jan 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ang. no musela som ho dostríhat pred kupanim a este aj pocas :confounded: , kuknite album
10. jan 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen - ja som si robila vodicak v BA, takze ak som tam urobila skusky, uz odjazdim vsetko, dufam :wink:
plavanie je na www.klubkvapka.sk, ceny su najnovsie cca 83,-€ za osem hodin a plava sa raz tyzdennne.

csiki - ja ked som maleho strihala prvy krat, tak sa mi stale obzeram, ze kam to s tymi noznicami idem a co tam chcem robit... ved podla toho aj vyzeral. Kto ti ho strihal?
10. jan 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki - kraaaaasne fotecky :wink: maly je straaaasne krasne ditko :wink:
10. jan 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavte gween ja ti mozem pomoct bolesti som mala cca 6 hodin potom to skoncilo cisarskym. A dokonca mam aj video ako sa tam mordujem na stole :grinning: ..ale videla som z toho zakazdym asi len 10 minut...

My sme malu ostrihali ked mala 2 meiace prvy krat ona mala strasne vela vlasov a huste no a islo leto tak co sa bude potit poleziacky, ze. Ale vlastne ostrihat by som asi nevedela, takze sup tatinov strojcek na vlasy a bolo. Pekne to vrcalo a ani sa nepohla. Vsak vyskusajte tak :slight_smile:
11. jan 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiss, boli sme u mojej kadernicky ale este som ho musela doma dostrihat, bo tam vrieskal... tak pred kupanim a aj po kupani som ho este dokmasala :grinning:
teraz mu to stoji vselijak... ale aspon mu neveju tie 8cm vlasky, ved bol ako plesun, mal par takych dlhych vlaskov, ze mu takmer obisli hlavu :grinning:
11. jan 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonnen.tak som sa prinutila,ze ma uz prestalo bavit stale prosit a cakat na manzela,aby ma niekam odviezol a hlavne,zacalo ma to bavit....ja jazdim strasne rada,a teraz s malym sa radi vozime :grinning: .V aute je ticho.
csiki.juuuuuj ale je zlaty Tomasko :wink:
aj my zaciname od 20teho plavat.Tak som zvedava.No a to tiez by sme nemohli,keby som nejazdila.Ma to svoje vyhody,len treba zacat hned jazdit,ako si urobis vodicak,lebo potom z toho vacsinou nic nie je.Aj moja segra tak dopadla,a zbytocne vyhodila 10 litrov,a ma len papier ze jazdi.Ale prax ziadna.Tot vsjo :grinning:
11. jan 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No s tym vodicakom som na to podobne, urobeny rychlovka za 3 tyzdne, s tym, ze 2-3 jazdy za den, potom skusky, odchod do UK, tam jedna jazda (horror), potom 3 roky nic no a teraz uz ani neviem kde je co v aute...myslim brzda a tie ostatne dost dolezite veci :fearful: Ale dala by som sa na to, len nemam chut kvoli takym magorom, co soferuju ozrati, alebo trielia ulicami jak nenormalni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ach...kvoli takym sa bojim dost, teda ani nie kvoli tomu, ze ja by som nieco sposobila. Lebo vacsinou na to doplatia ti vzorni :unamused:
11. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bashka- máš pravdu, ozaj si ty môžeš dávať pozor, keď ostatní jazdia ako blázni! :stuck_out_tongue_closed_eyes: keby si videla našu ulicu v Diakovciach- no horor, zrkadlo! ja síce musím šoférovať denne, ale vždy odchádzam z domu s malou dušičkou. Baby, ďakujem za mailové adresy- ten dotazník určite pošlem / ešte dorábam/.
12. jan 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csiki inšpirovala si ma, aj ja som včera večer ostrihala malého. :dizzy_face: Išlo to celkom dobre, až na to, že sa mi stále postavil vo vaničke, lebo sa tam už nudil. :grinning:
13. jan 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, a ako si ho strihala noznicami alebo strojcekom? nehodis foto?
13. jan 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. jan 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noznicami... vlastne malymi noznickami, ktorymi mu striham nechty, tie som mala po ruke... :grinning:
Foto zatial nemam, ale ked sme pri tom, kde sa vsetci tulate, ze vas nestretavame??? My sme vonku kazdy den a vas nikde! :sunglasses:
13. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, aj my sme vonku kazdy den 2x ale teraz je maly chory, tak sa snazim vyhybat vsetkym detickam, nechcem aby to niektore chytilo...
a ja som tiez noznickami na nechty dostrihavala, a dnes mu padli za obet nechty na nohat, ale to bol boj :pensive:
chuda, uz sa nas boji ked mu aj nieco davame jest lebo si mysli, ze su to lieky, tak vsetko musime najprv my ochutnat :grinning:
13. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, ked vyzdraviete tak sa stretneme a vyrovname sa, oki_? Uz som si dnes zriadila aj ja e=banking...konecne. Alebo cinkni ked budete v meste a dobehneme. U nas je to tak vselijak...kazdy den inac sme vonku. Ale tiez 2 krat. Dneska ideme do MC, aj vy klaudi, ze? Ak mam dobre info :wink:
14. jan 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moj maly spi uz pol hodinu :wink: takze my by sme vedeli byt na tretiu v MC,skocime este pre auto,lebo bolo v servise a prideme tam autom,lebo vonku je otrasne.
Bashka pocuj,na tej chate je ake kurenie?Teda cim sa tam kuri,tam bude asi dobra kosa,ked dojdeme?
Ozik,uz mate babysedacku?
14. jan 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, kurenie mozno aj ziadne...este uvidime ci bude plyn :grinning: Ale nie, v pohode...jaaaaj sakrish, dufam, ze to vyjde...
Sedacku nemame, lebo nemame kedy ist kupit. Ale rozmyslala som, ze fakt kupime az do 36kg. Alebo neviem, v baby shope som pozerala nejake, inde ani neviem kde maju, asi hore v hoteli, ze...ale tam zas ako s kocikom...
14. jan 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash, mas cas, my lietame kade tade, aj dnes sme boli v NR
ozi a co nekuknes cez MMB nove, podla mna ta vyjdu lacnejsie ako v obchode, teda, neviem ale ja som velmi spokojna, kupila som na aukcii novu maxi-cosi priori SPS a v neskutocne dobrej cene
14. jan 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozeram csiki, ale ja to musim vidiet najprv na vlastne oci a vyskusat v tom malu, potom jasne pozriem aj na nete...
15. jan 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki,maxi cosi su velmi dobre!!!Kolko ta vysla cez MMB?My sme mali(teda aj mame este) vajicko maxi cosi.
No neviem ci dnes stihneme fit lopty v MC,ten moj maly cert spava vselijak :grinning:
15. jan 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj a este aj Concord su dobre,ta nova kolekcia.Preto sa mi lubia,lebo maju umyvatelny potah,a maju aj v takych pestrych farbach.
15. jan 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, ak sa dobre pamatam tak 3650.- a som nadovsetko spokojna
baby, moj maly ma novu zabavu, vlezie do akejkolvek skrine a tam sa hra, momentalne s nivea sprejom do nosa
:pensive:
15. jan 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jan 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok