Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

gween
9. jan 2009

kisska, csikike- pre " prominentky" 😀 , ktoré rodili SC tu veru nič nemám, ale Klaudi a angelinka mi to vyplnia a možno aj ostatné baby , ktoré rodili spontánne. Ale ďakujme Vám za ochotu, ste zlaté! 🙂

sonenschein
9. jan 2009

kisska - nieje to niekde na nete? ako sa da prihlasit terminy ceny a tak. Zatial to este nieje iste ividim ako sa to poriesi s kamoskou a odvozom, zial este stale nejazdim 😠 som hlupa
voda je tam slana ze?

gwen jasne ze pomozem 😉 jaj asi nie ak sa to netyka SC 😅

sonenschein
9. jan 2009

..vlastne mozes mi ho preposlat posuniem ho dalej 😵

csikike
10. jan 2009

son, nie si hlupa, len si viac uvedomujes, ze nie si zodpovedna iba za seba...
sa mi ale lahko keca, ked jazdim...

csikike
10. jan 2009

dnes sme boli ostrihat maleho, ten krik co spustil, no parada, este ho musim dostihat ked bude v polospanku, lebo inac by chcel vytrhnut noznice

angellinka
10. jan 2009

csikike-no na to som aj ja zvedava,ked budeme my strihat maleho!!!Asi na 5 krat minimalne 😀
Ja uz si neviem predstavit,ze by som nebola pojazdna.A tak som sa bala,ked som zacinala.

sonenschein
10. jan 2009

angelina vazne aj ty si sa bala? Ako si sa nakoniec prinutila? 😕

sonenschein
10. jan 2009

skomolila som ti nik sorrac

csikike
10. jan 2009

ang. no musela som ho dostríhat pred kupanim a este aj pocas 😖 , kuknite album

kisska
10. jan 2009

sonen - ja som si robila vodicak v BA, takze ak som tam urobila skusky, uz odjazdim vsetko, dufam 😉
plavanie je na www.klubkvapka.sk, ceny su najnovsie cca 83,-€ za osem hodin a plava sa raz tyzdennne.

csiki - ja ked som maleho strihala prvy krat, tak sa mi stale obzeram, ze kam to s tymi noznicami idem a co tam chcem robit... ved podla toho aj vyzeral. Kto ti ho strihal?

kisska
10. jan 2009

csiki - kraaaaasne fotecky 😉 maly je straaaasne krasne ditko 😉

bashka
11. jan 2009

Cavte gween ja ti mozem pomoct bolesti som mala cca 6 hodin potom to skoncilo cisarskym. A dokonca mam aj video ako sa tam mordujem na stole 😀 ..ale videla som z toho zakazdym asi len 10 minut...

My sme malu ostrihali ked mala 2 meiace prvy krat ona mala strasne vela vlasov a huste no a islo leto tak co sa bude potit poleziacky, ze. Ale vlastne ostrihat by som asi nevedela, takze sup tatinov strojcek na vlasy a bolo. Pekne to vrcalo a ani sa nepohla. Vsak vyskusajte tak 🙂

csikike
11. jan 2009

kiss, boli sme u mojej kadernicky ale este som ho musela doma dostrihat, bo tam vrieskal... tak pred kupanim a aj po kupani som ho este dokmasala 😀
teraz mu to stoji vselijak... ale aspon mu neveju tie 8cm vlasky, ved bol ako plesun, mal par takych dlhych vlaskov, ze mu takmer obisli hlavu 😀

angellinka
11. jan 2009

sonnen.tak som sa prinutila,ze ma uz prestalo bavit stale prosit a cakat na manzela,aby ma niekam odviezol a hlavne,zacalo ma to bavit....ja jazdim strasne rada,a teraz s malym sa radi vozime 😀 .V aute je ticho.
csiki.juuuuuj ale je zlaty Tomasko 😉
aj my zaciname od 20teho plavat.Tak som zvedava.No a to tiez by sme nemohli,keby som nejazdila.Ma to svoje vyhody,len treba zacat hned jazdit,ako si urobis vodicak,lebo potom z toho vacsinou nic nie je.Aj moja segra tak dopadla,a zbytocne vyhodila 10 litrov,a ma len papier ze jazdi.Ale prax ziadna.Tot vsjo 😀

bashka
11. jan 2009

No s tym vodicakom som na to podobne, urobeny rychlovka za 3 tyzdne, s tym, ze 2-3 jazdy za den, potom skusky, odchod do UK, tam jedna jazda (horror), potom 3 roky nic no a teraz uz ani neviem kde je co v aute...myslim brzda a tie ostatne dost dolezite veci 😨 Ale dala by som sa na to, len nemam chut kvoli takym magorom, co soferuju ozrati, alebo trielia ulicami jak nenormalni 😝 ...ach...kvoli takym sa bojim dost, teda ani nie kvoli tomu, ze ja by som nieco sposobila. Lebo vacsinou na to doplatia ti vzorni 😒

gween
12. jan 2009

Bashka- máš pravdu, ozaj si ty môžeš dávať pozor, keď ostatní jazdia ako blázni! 😝 keby si videla našu ulicu v Diakovciach- no horor, zrkadlo! ja síce musím šoférovať denne, ale vždy odchádzam z domu s malou dušičkou. Baby, ďakujem za mailové adresy- ten dotazník určite pošlem / ešte dorábam/.

klaudia74
13. jan 2009

Csiki inšpirovala si ma, aj ja som včera večer ostrihala malého. 😵 Išlo to celkom dobre, až na to, že sa mi stále postavil vo vaničke, lebo sa tam už nudil. 😀

csikike
13. jan 2009

klaudi, a ako si ho strihala noznicami alebo strojcekom? nehodis foto?

bobooo
13. jan 2009
klaudia74
13. jan 2009

Noznicami... vlastne malymi noznickami, ktorymi mu striham nechty, tie som mala po ruke... 😀
Foto zatial nemam, ale ked sme pri tom, kde sa vsetci tulate, ze vas nestretavame??? My sme vonku kazdy den a vas nikde! 😎

csikike
13. jan 2009

klaudi, aj my sme vonku kazdy den 2x ale teraz je maly chory, tak sa snazim vyhybat vsetkym detickam, nechcem aby to niektore chytilo...
a ja som tiez noznickami na nechty dostrihavala, a dnes mu padli za obet nechty na nohat, ale to bol boj 😔
chuda, uz sa nas boji ked mu aj nieco davame jest lebo si mysli, ze su to lieky, tak vsetko musime najprv my ochutnat 😀

bashka
14. jan 2009

csiki, ked vyzdraviete tak sa stretneme a vyrovname sa, oki_? Uz som si dnes zriadila aj ja e=banking...konecne. Alebo cinkni ked budete v meste a dobehneme. U nas je to tak vselijak...kazdy den inac sme vonku. Ale tiez 2 krat. Dneska ideme do MC, aj vy klaudi, ze? Ak mam dobre info 😉

angellinka
14. jan 2009

No moj maly spi uz pol hodinu 😉 takze my by sme vedeli byt na tretiu v MC,skocime este pre auto,lebo bolo v servise a prideme tam autom,lebo vonku je otrasne.
Bashka pocuj,na tej chate je ake kurenie?Teda cim sa tam kuri,tam bude asi dobra kosa,ked dojdeme?
Ozik,uz mate babysedacku?

bashka
14. jan 2009

angel, kurenie mozno aj ziadne...este uvidime ci bude plyn 😀 Ale nie, v pohode...jaaaaj sakrish, dufam, ze to vyjde...
Sedacku nemame, lebo nemame kedy ist kupit. Ale rozmyslala som, ze fakt kupime az do 36kg. Alebo neviem, v baby shope som pozerala nejake, inde ani neviem kde maju, asi hore v hoteli, ze...ale tam zas ako s kocikom...

csikike
14. jan 2009

bash, mas cas, my lietame kade tade, aj dnes sme boli v NR
ozi a co nekuknes cez MMB nove, podla mna ta vyjdu lacnejsie ako v obchode, teda, neviem ale ja som velmi spokojna, kupila som na aukcii novu maxi-cosi priori SPS a v neskutocne dobrej cene

bashka
15. jan 2009

Pozeram csiki, ale ja to musim vidiet najprv na vlastne oci a vyskusat v tom malu, potom jasne pozriem aj na nete...

angellinka
15. jan 2009

csiki,maxi cosi su velmi dobre!!!Kolko ta vysla cez MMB?My sme mali(teda aj mame este) vajicko maxi cosi.
No neviem ci dnes stihneme fit lopty v MC,ten moj maly cert spava vselijak 😀

angellinka
15. jan 2009

Jaaaj a este aj Concord su dobre,ta nova kolekcia.Preto sa mi lubia,lebo maju umyvatelny potah,a maju aj v takych pestrych farbach.

csikike
15. jan 2009

angel, ak sa dobre pamatam tak 3650.- a som nadovsetko spokojna
baby, moj maly ma novu zabavu, vlezie do akejkolvek skrine a tam sa hra, momentalne s nivea sprejom do nosa
😔

bashka
15. jan 2009

http://www.interstore.sk/e-shop/index.php?page=...

tuto ideme zajtra kupit, myslite, ze v poho?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre