Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
31. aug 2006

teda ty si ale utekala 🙂 a co ta nova kolegyna? v pohode?

csikike
31. aug 2006

co ja viem, zatial sa da...zdrha so mnou ked sa da 😀

zab_ka
autor
31. aug 2006

😀 partacka, aspon ze to
ja uz idem robit mesacne uzavierky papa, som rada, ze si sem nakukla v takuto hodinu 😉

csikike
31. aug 2006

uz aj padas? 😒 , ale aspon pojdes k manzelikovi 😉 , takze najblizsie ked budes v SA tak sa zastav 😉 dobru noc

csikike
4. sep 2006

No ahojte, uz to tu celkom vymiera, alebo kazda ste tak zaneprazdnena? hm?

kaprik
4. sep 2006

AHOJ!
Aby som ta ukludnila - ja zijem. Ale mam toho strasne vela, takze sa snazim vyhnut sa tejto stranke.

csikike
4. sep 2006

teda, uz to budem musiet zaviest aj ja, lebo tu nemam s kym kecat, ty furt robis a zabka uz asi tiez abstinuje, alebo jej manzel priviazal ruky k stolicke aby tu nemohla vykecavat 😀
ako si vikendovala?

kaprik
4. sep 2006

Ja v pohode, ale preslo to strasne rychlo.

evatu
4. sep 2006

Ahojte.
Csikike a na mna si zabudla??? Ja som tu tiez,ale som na tom podobne ako kaprik,snazim sa tejto stranke vyhybat..,lebo potom nic nestiham 🙂

csikike
4. sep 2006

Jeeej, evky, tak ste tu pekne po kope 😀
tiez som si nestihla vsimnut, ze bol daky vikend 😅
kaprik, kedy idete do tatrov?
evi, a vy ste ako vikendovali?

evatu
4. sep 2006

my sme mali bohaty spolocensky vikend 😀 😀 😀 same narodky a meniny v rodine..

csikike
4. sep 2006

a boli ste aj u vasich?

evatu
4. sep 2006

Teraz sa pytas asi mna,ze? 🙂 Ano,boli..aj u nasich aj u draheho rodicov.

csikike
4. sep 2006

teda, to ste toho stihli dost...kedy spravime nase dlho odkladane stretko?

evatu
4. sep 2006

Neviem... 😒 ved sa snad uz dohodneme..

kaprik
4. sep 2006

Do Tatier ideme buduse stredu alebo stvrtok. Uz sa tesim. 🙂

csikike
4. sep 2006

kaprik, tisko zavidime, ale doprajeme 😀 si to uzite, potom ta caka narocny mesiac-dva, uz sa budes ucit... 😔

evatu
4. sep 2006

Tak my by sme mali ist do Madarska ,asi o dva tyzdne na hokejovy turnaj 🙂 ale iba na vikend.Drahy slubil,ze ma zoberie so sebou,lebo tento vikend maju turnaj v Budapesti a tam pojde sam..
No ale ja si teda vobec neviem predstavit,co tam budem robit medzi chlapmi 😀 😀 😀 kedze nikto tam svoju manzelku neberie..

csikike
4. sep 2006

evi, snad nebus musiet varit 😲

evatu
4. sep 2006

Nie 😀 to urcite nie.len som zvedava na to,co tam ja budem robit cely den,ked budu stale hrat.. 🙂 ,pravdaze chcem aj nieco nafotit,ale urcite tam nechcem sediet cele dni.. Bude to prvy raz,co pojdem na nieco take..

csikike
4. sep 2006

neboj, budu ta obsakakovat, ak budu mat cas, povodia ta po baroch...budapest je krasna, tak sa mozes poprechadzat, aj ked asi s manzelom by to bolo lepsie ako samej

evatu
4. sep 2006

Ale ja nejdem do Budapesti.Tam pojde on tento vikend sam,s chalanmi.Tam ma nechce zobrat,ze tam na okolo nic nie je..,kde budu ubytovani.Ale na dalsi vikend maju zas dalsi turnaj v nejakom madarskom mestecku a tam je vraj velmi pekne a hned vedla stadionu je aj nakupne stredisko a aj hotel je pekny utulny..takz eaz tam pojdem s nimi.. 🙂 To aby ma tu nenechal dva vikendy po sebe samu.. 😀

csikike
4. sep 2006

aha, ja ze opat pojde do Budapesti, len 1x sam a na 2x uz aj s tebou...nevadi, aspon trocha si oddychnete od kazdodennych starosti

kaprik
4. sep 2006

Snad sa nam aj pocasi vydari buduci tyzden. Mali sme ist vo strtok, ale ked sa tam dovolam a nahlasim aj stredu, tak pojdeme radsej v stredu po praci.

Csikike, to ucenie mi ani nepripominaj. 😀

csikike
4. sep 2006

kaprik, hlasia na buduci vikend az 31 stupnov, takze tam bude tiez krasne...a ked sa bude dat tak jasne, chodte skor 😉 , naberies nove sily a potom hura do statnic...a ani nezbadas a budes to mat za sebou 😉

zab_ka
autor
7. sep 2006

Ahojte, hlasim sa 😀 po tyzdni abstinencie 😵

zab_ka
autor
7. sep 2006

moje druhe haloooo, kto tu 😀

csikike
7. sep 2006

ahoj, uz som aj ja tu a som straaaaaaaaaaaaaaasne rada, ze ta tu vidim...odpovies mi na otazky z IP?

zab_ka
autor
7. sep 2006

jo vsetko ale poporiadku 🙂
kuchynu este nedoniesli lebo neprisiel matrac 😖 , ale uz sme si vyhliadli cca obklad na stenu a dres a dosku, vsetko v baumaxe, dokonca som vcera ratala, kolko toho obkladu treba, len neviem ako vysoko je horna polica, teda ako vysoky bude pas obkladu a to ma limituje, aby sme sli kupit

zab_ka
autor
7. sep 2006

a vcera sme boli na nakupe spotrebicov 😵 , kupili sme sporak a skoro aj pracku ☹ a dnes sme opat prepadli EM a kupili komodu a veliku kniznicu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre