Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

evitkamalicka
1. feb 2009

ahoj csiki...tak ako? my mame dnes 4 mesiaciky 😀

csikike
1. feb 2009

evit, ale to ide, vsak? sa aninenazdas a bude mat zubky

evitkamalicka
1. feb 2009

csiki no uz mam podozrenie ze sa mu zacinaju tlacit dolne, ma to tam cele zdurene

sonenschein
1. feb 2009

Ahoj kocky ako sa mate, aj vam sa zmensili tie pismenka ci to len mne ☹ ..mozno potrebujem brile.

Klaudi ta satka je super len sa neviem tolko omotat ako s elastickou 😅 este mi musis ukazat ako viazes na chrbat, sice odvahu na to nemam ale ktovie mozno niekedy..

bash ani mne ta stranka nesla ale potom neskor hej tiez som zvedava dufam ze mi do toho nic nepride.

uz mas autosedacku aku??

sonenschein
1. feb 2009

Evitka Adamko ze krasny rastie ako z vody 🙂 ..uz papate zeleninku?

sonenschein
1. feb 2009

Csiki ako dopadol test?

evitkamalicka
1. feb 2009

sonen papame a kasicky uz asi 2 tyzdne, museli sme zacat uz pred stvrtym mesiacom lebo Adamko je strasny hlados a pytal uz velmi casto papat a kedze nekojim, tak pri umelom mliecku musi byt urcity casovy interval

sonenschein
1. feb 2009

hlavne ze mu chuti, prides sa aj ty pozriet do MC na prednasku o znakovani batoliat?

evitkamalicka
1. feb 2009

sonen ja ani neviem kde to MC je, nikdy som tam nebola

sonenschein
1. feb 2009

bývalá MŠ Palárika (za Večierkou), ul. Družstevná, Šaľa ale to mas asi od ruky ze

evitkamalicka
1. feb 2009

sonen veru od ruky a neviem ci by mi Adamko tolko vydrzal, lebo on mi aj cez den dost spinka ale len v postielke alebo na prechadzke ked sa hybe s kocikom

bashka
1. feb 2009

csiki, gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Takze stihas 🙂

bashka
1. feb 2009

sonen, mame meggy sedacku

csikike
2. feb 2009

bash, dakujeme

klaudia74
2. feb 2009

Sonen, niekedy sa u nas zastavte a ukazeme, ako davam maleho na chrbat. Ja som to tiez skusila az neskor, asi ked mal 7-8 mesiacov, ale nenosila som ho tam casto - no teraz je to jeho oblubene miesto, dokonca ked je velmi unaveny, tak sa mu na chrbte najlepsie zaspi.

klaudia74
2. feb 2009

Csiki, ja som si uz minule vsimla, ze tam nemas pismenka "snz", tak som aj cakala kedy naskoci cislo + "tt". Gratulujeme! 🙂

csikike
2. feb 2009

klaudi, diky 😉 dufam, ze sa niektora pridate 😵

bashka
2. feb 2009

...no ale vies co csiki...hadam aj porozmyslam 😀 Nech netehulujem sama potom...
Ale nie, trosku neskor...a hlavne nie na zimu, lebo ked budem 2 takto musiet obliekat tak dakujem pekne...a este nechcem pachtit v tom najvacsom lete...a este...asi to necham na ten stary plan...

evitkamalicka
2. feb 2009

csiki gratulujem 😵

csikike
2. feb 2009

evit, diky
bash, si ma potesila 😀

bashka
2. feb 2009

...a myslis si, ze mi to vyjde csiki? No jasne. Aj tak to bude jak ma byt 😉
Inac my uz mame dnes tyzden, co sa Barbi zobudi v noci len 2 krat, ani neplacka, len tak pomrnkava, ze chce papat, urobim, spapa a spi dalej...takze tesi tes. Ale ze by som bola viac vyspata by som nepovedala...sa mi zdaju strasne kratke noci takto 😕

csikike
3. feb 2009

ahojte kocky, zase sme boli na 3 strane 🤐
co porabate v tomto krasnom pocasicku? 😀
y sme boli vonku ale taka kosa je, teda aspon mne, doteraz som milovala zima ale odkedy som tehula, tak mi je furt zima, len drkocem zubami a aj po byte beham v mikine 😔

kisska
3. feb 2009

csiki - no ja som tiez dnes konecne vytiahla svoj asi 100rocny vytahany sveter 😀 ale tehu mozem byt tak 24 hodin 😉

csikike
3. feb 2009

juuuuuuuuj, kiss, prajem ti nech si tehu co najrychlejsie, aj ked aj tu vyrobu je dobre si vychutnat 😀

sonenschein
3. feb 2009

csikike gratulujem 🙂 😵 😵 😵 😵

csikike
3. feb 2009

sonnen, dakujem 😵

kisska
4. feb 2009

sonen to bolo kraaaaasne, boli ste na prednaske? My nie ☹ , Adam je po vcerajsom ockovani mrzuty a ma aj trosku zvysenu teplotku, tak sme nesli nikam(hlavne,ze som ho tete dokine chvalila, ze on NIKDY nereaguje na ockovanie)... ale ak mate papiere, CD, rada si pozriem 😉

csikike
6. feb 2009

ahojte, dnes bolo fantasticky vonku, kde ste boli? Nikoho sme nestretli, co ste sa zasivali? 😀
inac nam tomik spi uz len 30 min. denne, tak mame radost, ved v 2 rokoch asi spanok nebude potrebovat 😅

kisska
6. feb 2009

boli sme asi hodinu na zahrade... takze sme sa asi nestretli 😉 Ozik babule, neviete, kde je v SA obchod so zdravou vyzivou? Teta pri kruhaci vo Fyto raji ma len caje a kavu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre