Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

klaudia74
12. feb 2009

Csiki, jasné, to poznám... 🙂

bashka
13. feb 2009
https://www.youtube.com/watch?v=fxv6R9fUO74

Angel, pre teba, co sme sa bavili 😉

klaudia74
13. feb 2009

Tak to je sila!!! 😕

bashka
13. feb 2009

tak to je, sme sa s angel bavili o kojeni 2 rocnych deti, ale totoooooooo 😕

bashka
13. feb 2009

Barbi je chorucka ☹ Soplisko jak svet atd...ach jaj
csiki, tomik ako po vcerajsku?
ostatni zdravi?

angellinka
13. feb 2009

ja kojim rada,ale co je moc,to je moc!!!!vyslovene toto je uz nechutne,ale zato dieta nemoze,len ta matka...
tot moj nazor,nech to neberie nikto osobne 😉

my sme akurat dopozerali gumimaciho,to musi byt kazde rano 😀
Ozaj Bashka,vcera som piekla kolac,a fajinovy je 😅
Uz som aj porozdavala...

bashka
13. feb 2009

Aha, tak uz presiel tyzden? A chutny je, ze? Tak aj Klaudi uz asi piekla.

angellinka
13. feb 2009

Ano,uz presiel tyzden.Vcera som podelila cesto a porozdavala 😉
Moj mangel sa smial,lebo ja vooobec nevypekam,nemam k tomu nejak vztah.A ze ja peciem,a to som este cesto opatrovala tyzden 😀 😀 😀

Dnes som pridala Norbimu do zelen.rizota -proso.No som zvedava,ako mu to bude chutit,celkom je to chutne.
Bashka,zajtra si uziite kino,a daj vediet ako sa ti pacil film.Mne velmi!!A inac uz sme videli aj ten dalsi slovensky novy film"Tango s komarmi".Aj s tym som bola spokojna...
Ja dnes idem na damsku jazdu,,,,,jaaaj sa tesim,stare casy 😉

sonenschein
13. feb 2009

ahoj kocky csiki je vraj v GA v nemocnici krvacala ale mimco sa zatial drzi ☹

..drzime palce nech je vsetko o.k. a skoro sa vrat domov

bashka
13. feb 2009

juuuuuuuuj, silno drzime palce, urcite bude OK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bashka
13. feb 2009

budu som chcela napisat 😉

sonenschein
13. feb 2009

pripajam sa k vasim nazorom o tom kojeni ..je to nechutne brr

aky kolacik to peciete? Raz davno asi ked som chodila na zakladnu sme mali nejake cesto z ktoreho sa robil kalac a rozdavalo sa dalej je to ono ? 😀

pekny vecer 🙂

kisska
13. feb 2009

ahojte, drzim csiki palce, velmi, velmi 😉

aj ja chcem recept na kolacik 😀 Dnes som dala Adamovi prvy krat pomelo, v Kauflande som vcera kupila skveleeee 😝 😝 😝 , tak som zvedava na osyp 😀

bashka
14. feb 2009

ano sonen, to bude asi to...my sme dostali, tyzden sme sa o to starali a pridavali ingrediencie a nakoniec sa to rozdelilo na 4 casti, 3 sa rozdali a do jedneho este co to pridalo a pieklo. Vatikansky chlieb stastia sa to vola. Ja som porozdavala babam a oni uz tiez, takze ktovie kde teraz cesto bludi...
kisska keby si velmi chcela zisti od angel a klaudii kam sa podelo, mozno sa ti podari ziskat kus
Fiha, pomelo? Ja este nedavam citrusy, ale kamoska dava malej uz asi hadam aj od pol roka mandarinky, pomarance a cojaviemcoeste...

klaudia74
14. feb 2009

Sonen, keď chceš, ja ešte mám z toho cesta, lebo jedna kamoška nechcela - keby sme sa dnes poobede stretli v meste, môžem ti ho dať... alebo kisska? 😀 Rýchlo, rýchlo, hláste sa, lebo ak nie, budem ho musieť upiecť... 😀

bashka
14. feb 2009

klaudi, keby ho nikto nechcel, tak zober Lucke z vasho vchodu, co jej rodicia byvaju oproti vam...im sa stastie zide, taka dost zadepkovana rodina...mozes povedat, ze ja posielam ked chces 🙂 To len keby si nikoho nenasla. A aby si nemusela daleko hladat 🙂

kisska
14. feb 2009

ja budem k dispozicii az v nedelu.... tak ak ostane, som tuuuuu

angellinka
14. feb 2009

JA uz som tiez vsetko cesto porozdavala,keby so vedela sonen dam aj tebe.
Ale velice je chutny,my uz nic nemame 😉
Klaudi,je mi luto ale asi dnes mi ta plavaren nevyjde,kedze je Valentina chceme si vecer otvorit sampus,a nejake pistacie a pozriet vecer dobry film.Ale zajtra,ak mozes,hm?

klaudia74
15. feb 2009

Angel, mne zas dnes nevyhovuje... tak to nechajme na buduci tyzden, ale uz urcite chodme!!! 🙂
Ja som vcera piekla na veceru pizzu v tvare srdiecka. 😵

angellinka
15. feb 2009

Klaudi-ok,mimo dni utorok a stvrtok.Takze sme dohodnute na stredu,dufam ze ti to vyhovuje 😉
Jeeej Valentinsku pizzu?No pekne,tak ste sa dobre napapali 😅

Bashka,aky bol film?Dufam ,ze sa vam pacil

bashka
15. feb 2009

film super,sedeli sme vedla Ivany a Tlamu 🙂
Ja robim kazdy rok co sme spolu puding a na vrch z mandariniek srdiecka takze aj tento rok...moj muz sa zakazdym veeelmi potesi 🙂
No a zas idete v stredu 😒 Som aj rozmyslala ze pojdem tento tyzden, ale neva, tak nabuduce

kvetina05
16. feb 2009

Ahojte maminy. Konečne som našla tému Šaľa. chcem sa opýtať, ktorá z vás chodí to toho MC? a čo sa tam zvykne robiť? možno tam niekedy zavítame aj my, ale až keď bude lepšie počasie, lebo toto je hrúúúúza.....

angellinka
16. feb 2009

Chodime do MC,ale praveze ked je taketo zle pocasie.Lebo vonku sa neda byt.
Deti sa hraju,lezia kade tade 😀
Chdia tam vacsinou deti,ktore sa uz vedia zahrat,ale ved ked chces pridi sa pozriet,vsetci su tam vitani 😉

csikike
17. feb 2009

ahojte kocky, tak dnes som dosla domov, len sa odlupuje placenta, takze mam kludovy rezim, ale drobcek je OK

bashka
17. feb 2009

no csiki tak super, uz som ti chcela dnes napisat...alebo cinknut, tesim sa, ze ste OK...ale oddychuj. Ved aj mangel ti moze pomoct kym je doma, a zamestnat treba aj babky, dedkov atd 😀 Aj ti dali nejaku medicinku?

bashka
17. feb 2009

Inac Barbi uz spava len 1x denne pol hodinku. Uz 3 den za sebou. Som si na teba spomenula cski ked si hovorila, ze Tomik tak zacal spavat...no a uz to mame aj my. Ale vcera som ju zato supla spat o 17.45 a spala az do 7.15...tak aspon noc bola v poho. Teraz ale v tomto pocku nic moc...nudime sa ja svine. Je jedna hodina a do 6 ma poraziiiiiiiiiiiii

ria81
17. feb 2009

Cau Bashka a uz ste zdrave?

sonenschein
17. feb 2009

ahoj csiki tiez som na teba myslela, davaj na seba pozor a drobec posluchaj 😉
Lenka je este stale tehu 🙂 cely Siemens je v strehu aspom kolegyne z tymu 😵

Ria ako sa mate davno som vas nevidela

Kisska plavanie v Trnave je podla netu za 2500sk ale nieje tam pocet hodin ako to je, kolko uz chodis? Adamko sa uz potapa? Vraj su kurzy aj v sobotu 😵

sonenschein
17. feb 2009

Tento stvrtok cvicenie v MC odpada vraj su prazdniny

angellinka
18. feb 2009

csiki,tak sa drzte!!!A oddychovat,samozrejme v ramci moznosti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre