• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
Bashka,to sa tusim davam vacsim detom.To je take ako ked sme mali raz zacs na zakladke fluorizaciu :wink:
Ja tiez nad tym rozmyslam.A to uz terat ti Dr.ponuklla? :confused:
My ideme poobede do hotela na terasu,my dame kavu a maly sa tam zahra trochu,aspon dufam :grinning:
a co za nehodu ste mali?co sa porobilo?Dufam ze vas neposlala k tejto neurologicke detskej...
16. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh no tak o tej detskej neurologicke aj ja pomlcim, tiez s nou mame skusenosti a pre istotu sme uz na tretiu kontrolu u nej ani nesli
16. apr 2009 o 15:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evit a aky mate problem? My chodime cvicit raz do tyzdna a dufam ze uz bude coskoro stvornoskovat zatial sa len plazi
16. apr 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen, angel, tie tablety su pre deti od pol roka. Mam to doma, citala som pribalov letak. U zubara som s nou nebola, zuby si "cisti" zatial sama, nechce si dat, ale vraj od roka uz je dobre aj s pastou, tak jej nejaku zadovazim a ideme na to

Noooo, stala sa nam taka vec, ze afektivny zachvat sa to vola...dam link, ked si chcete precitat, nikdy neviete...
Barbi spadla a tak zacala strasne plakat, ze odpadla :fearful: brrrr, no horror,normalne mi odkvacla na rukach a bola mimo asi pol minuty, robila som s nou vsetko mozne...potom sa prebrala. V zivote som o tom nepocula a vraj je to dost caste...aj neurologicka mi dnes rozpravala...vcera som este bola dost v soku, ale co-to som si precitala a taci mi, ze to nie je nebezpecne a ze z toho vyrastie. Tak nech vas to obchadza, lebo neprajem nikomu :wink:
16. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen a diiiik
16. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani vsetko najlepsie k narodeninkaaaaam, cmucik :wink:
16. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeezis bash, normalne mi naskocila husia koza, ako som si precitala - nic moc... ale podme k veselsej teme - bola som straaaasne rada, ked som vas vcera stretla a 1.6. (myslis ako den deti?)sa k vam velmi rada pridam... Inak pracujem na tom, aby som urobila aspon ake take ihrisko u nas doma na zahrade, tak ked bude hotove, urobime piknik aj u nas - s pieskoviskom a bazenikom... a maminy si daju k obedu grilovaneho psa :grinning: (ked bude moc stekat...)
16. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiss, grilovany pes, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash boze to je hrozne ani ja som o tom v zivote nepocula, ako si to predychavala ja by som odkvecla asi tiez :astonished: dik za info ale dufam ze to nezazijem.
dobru noc,

.. Lea dnes uz 4x cikala do nocnika :dizzy_face: skusame len druhy den
dobru noc
16. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie tablety sa rozpustia vo vode ci ako? Lea si necha cistit zuby asi 10 sekund a potom chce sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen nemame ziaden problem, len Adamko ked mal asi mesiac mu z vecera do rana opuchlo kolienko a tak nas detska okrem chirurgie poslala aj k neurologicke a ta nas potom kazdy mesiac objednavala na kontrolu a miesto toho aby pozerala to co mala, tak robila UTZ hlavicky a to kazdy mesiac, tak sme tam potom uz viac nesli. Nasa dr. si o nej tiez mysli svoje, ale ina tu asi nie je
17. apr 2009 o 07:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas sa uz tiez plazi a co nevidiet bude stvornozkovat
17. apr 2009 o 07:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen,
http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/detail/natrium-fluoratum-slovakofarma-17115.html
tu je nejake info

ja som spoko s tou neurologickou, sestricka a moja svokra su velmi dobre kaaaamosky tak asi je to ine :grinning: Aj nam robili UTZ , malá mala super frizuru z toho gelu jak ma dlhe vlasy, sa jej to dobre polepilo...

no a uz si ten zazitok ani moc dopodrobna nepamatam, nastastie...som si to chcela dnes rano vybavit, ale uz je to prec...dufam, ze nadlho...
17. apr 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestricka moze byt v pohode,ale lekarka ma take nazory.....radsej pomlcim!
Totalne sme sa pohadali,a som jej povedala ,ze v ziivote k nej nepridem.Podla mna nie je odbornicka,a nema o detoch ani sajnu.Dobra neurologicka je v Nitre a v Ga :wink:
17. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bashka-dobry clanok,som si precitala znovu nieco nove.Dobre vediet :slight_smile:
Aj ked som robila na neurologii,som nepocula o takomto niecom :confused:
17. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky co robite dnes s drobcami, dajte navrh ako mu vystavit baterky, boli sme vonku ale len na chvilku lebo som uplne premokla :zipper_mouth:
17. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, my mame dnes same navstevy...takze doma a na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teraz idem vybehnut trosku...

kiss, aj tebe dik, skoro som zabudla
17. apr 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, mame za sebou prve latkovanie :grinning: Dostali sme sa nahodou do Ziharca, dietatko sa dosralo a plienka nebola...kiss, za to som ti volala, ale nebola si doma...takze co mama vymyslela, vystrihla zo starsej kamoskinej plachty stvorec a davaj :grinning: Domov sa nam este nechcelo ist a zafungovalo, malá vydrzala az domov nepisat a to aj vyse hodky, keby aj, proces by sa zopakoval, nahradne oblecko bolo :wink:
19. apr 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: bash, tak super, pockam kym dorazia prachy a idem objednavat :grinning:
20. apr 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je hrozneeeeee...esteze bol moj muz pri tom, ked sa malá narodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.youtube.com/watch?v=5-XYnRP1dRY
20. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky prve kupanie mame zasebou kuk do albumu :grinning:
20. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknucke ste, sonen...a kam chodite?

Kukli ste to video? Takto sa v nasich nemocniciach naraba s cloviecikmi...teda dufam, ze len v tej jednej...br
21. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash, tak to je ina sila :astonished:
21. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte boli sme v Nitre, ..to bolo tocene v slovenskej nemocnici? narabaju stymi drobcami ako s handrami, ved co ked sa nemozu stazovat vsakze :angry:
21. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo to v banovciach nad bebravou, ale aj u nas som videla vselico :stuck_out_tongue_closed_eyes: Napr. ako jedna sestricka nahadzala (doslova) druhej 6 novorodencov na ruky na kopu jedo na druhe a podho na sono...sice boli v perinkach, ale nevyzeralo to ani nahodou dobre...a o dalsich praktikach ani nechcem rozmyslat :fearful: To ja ani so spinavym pradlom tak nezaobchadzam
21. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no brrrrr :angry:
ja som si radsej malu zobrala na sono sama na rukach (chvalabohu), aj ked som mala rozrezane brucho
21. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak opat sme boli az na tretej strane, ale chapem, je krasne tak sme vsetky vonku
24. apr 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

csiki kedy mas utz? to uz by si pomaly aj mohla vediet co cakate
24. apr 2009 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, 13.5. ideme, beriem aj draheho a skrecka :dizzy_face: cize rodinny vylet
24. apr 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok