Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

angellinka
16. apr 2009

Bashka,to sa tusim davam vacsim detom.To je take ako ked sme mali raz zacs na zakladke fluorizaciu 😉
Ja tiez nad tym rozmyslam.A to uz terat ti Dr.ponuklla? 😕
My ideme poobede do hotela na terasu,my dame kavu a maly sa tam zahra trochu,aspon dufam 😀
a co za nehodu ste mali?co sa porobilo?Dufam ze vas neposlala k tejto neurologicke detskej...

evitkamalicka
16. apr 2009

heh no tak o tej detskej neurologicke aj ja pomlcim, tiez s nou mame skusenosti a pre istotu sme uz na tretiu kontrolu u nej ani nesli

sonenschein
16. apr 2009

Evit a aky mate problem? My chodime cvicit raz do tyzdna a dufam ze uz bude coskoro stvornoskovat zatial sa len plazi

bashka
16. apr 2009

sonen, angel, tie tablety su pre deti od pol roka. Mam to doma, citala som pribalov letak. U zubara som s nou nebola, zuby si "cisti" zatial sama, nechce si dat, ale vraj od roka uz je dobre aj s pastou, tak jej nejaku zadovazim a ideme na to

Noooo, stala sa nam taka vec, ze afektivny zachvat sa to vola...dam link, ked si chcete precitat, nikdy neviete...
Barbi spadla a tak zacala strasne plakat, ze odpadla 😨 brrrr, no horror,normalne mi odkvacla na rukach a bola mimo asi pol minuty, robila som s nou vsetko mozne...potom sa prebrala. V zivote som o tom nepocula a vraj je to dost caste...aj neurologicka mi dnes rozpravala...vcera som este bola dost v soku, ale co-to som si precitala a taci mi, ze to nie je nebezpecne a ze z toho vyrastie. Tak nech vas to obchadza, lebo neprajem nikomu 😉

bashka
16. apr 2009

sonen a diiiik

kisska
16. apr 2009

stani vsetko najlepsie k narodeninkaaaaam, cmucik 😉

kisska
16. apr 2009

jeeezis bash, normalne mi naskocila husia koza, ako som si precitala - nic moc... ale podme k veselsej teme - bola som straaaasne rada, ked som vas vcera stretla a 1.6. (myslis ako den deti?)sa k vam velmi rada pridam... Inak pracujem na tom, aby som urobila aspon ake take ihrisko u nas doma na zahrade, tak ked bude hotove, urobime piknik aj u nas - s pieskoviskom a bazenikom... a maminy si daju k obedu grilovaneho psa 😀 (ked bude moc stekat...)

csikike
16. apr 2009

kiss, grilovany pes, mnam 😝 😝 😝

sonenschein
16. apr 2009

bash boze to je hrozne ani ja som o tom v zivote nepocula, ako si to predychavala ja by som odkvecla asi tiez 😲 dik za info ale dufam ze to nezazijem.
dobru noc,

.. Lea dnes uz 4x cikala do nocnika 😵 skusame len druhy den
dobru noc

sonenschein
16. apr 2009

a tie tablety sa rozpustia vo vode ci ako? Lea si necha cistit zuby asi 10 sekund a potom chce sama 😝

evitkamalicka
17. apr 2009

sonen nemame ziaden problem, len Adamko ked mal asi mesiac mu z vecera do rana opuchlo kolienko a tak nas detska okrem chirurgie poslala aj k neurologicke a ta nas potom kazdy mesiac objednavala na kontrolu a miesto toho aby pozerala to co mala, tak robila UTZ hlavicky a to kazdy mesiac, tak sme tam potom uz viac nesli. Nasa dr. si o nej tiez mysli svoje, ale ina tu asi nie je

evitkamalicka
17. apr 2009

nas sa uz tiez plazi a co nevidiet bude stvornozkovat

bashka
17. apr 2009

sonen,
http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/detai...
tu je nejake info

ja som spoko s tou neurologickou, sestricka a moja svokra su velmi dobre kaaaamosky tak asi je to ine 😀 Aj nam robili UTZ , malá mala super frizuru z toho gelu jak ma dlhe vlasy, sa jej to dobre polepilo...

no a uz si ten zazitok ani moc dopodrobna nepamatam, nastastie...som si to chcela dnes rano vybavit, ale uz je to prec...dufam, ze nadlho...

angellinka
17. apr 2009

sestricka moze byt v pohode,ale lekarka ma take nazory.....radsej pomlcim!
Totalne sme sa pohadali,a som jej povedala ,ze v ziivote k nej nepridem.Podla mna nie je odbornicka,a nema o detoch ani sajnu.Dobra neurologicka je v Nitre a v Ga 😉

angellinka
17. apr 2009

Bashka-dobry clanok,som si precitala znovu nieco nove.Dobre vediet 🙂
Aj ked som robila na neurologii,som nepocula o takomto niecom 😕

csikike
17. apr 2009

kocky co robite dnes s drobcami, dajte navrh ako mu vystavit baterky, boli sme vonku ale len na chvilku lebo som uplne premokla 🤐

bashka
17. apr 2009

csiki, my mame dnes same navstevy...takze doma a na nervy 😝 Teraz idem vybehnut trosku...

kiss, aj tebe dik, skoro som zabudla

bashka
19. apr 2009

csiki, mame za sebou prve latkovanie 😀 Dostali sme sa nahodou do Ziharca, dietatko sa dosralo a plienka nebola...kiss, za to som ti volala, ale nebola si doma...takze co mama vymyslela, vystrihla zo starsej kamoskinej plachty stvorec a davaj 😀 Domov sa nam este nechcelo ist a zafungovalo, malá vydrzala az domov nepisat a to aj vyse hodky, keby aj, proces by sa zopakoval, nahradne oblecko bolo 😉

csikike
20. apr 2009

😀 bash, tak super, pockam kym dorazia prachy a idem objednavat 😀

bashka
20. apr 2009

toto je hrozneeeeee...esteze bol moj muz pri tom, ked sa malá narodila 😝 😝 😝

https://www.youtube.com/watch?v=5-XYnRP1dRY
sonenschein
20. apr 2009

ahoj kocky prve kupanie mame zasebou kuk do albumu 😀

bashka
21. apr 2009

peknucke ste, sonen...a kam chodite?

Kukli ste to video? Takto sa v nasich nemocniciach naraba s cloviecikmi...teda dufam, ze len v tej jednej...br

csikike
21. apr 2009

bash, tak to je ina sila 😲

sonenschein
21. apr 2009

Ahojte boli sme v Nitre, ..to bolo tocene v slovenskej nemocnici? narabaju stymi drobcami ako s handrami, ved co ked sa nemozu stazovat vsakze 😠

bashka
21. apr 2009

bolo to v banovciach nad bebravou, ale aj u nas som videla vselico 😝 Napr. ako jedna sestricka nahadzala (doslova) druhej 6 novorodencov na ruky na kopu jedo na druhe a podho na sono...sice boli v perinkach, ale nevyzeralo to ani nahodou dobre...a o dalsich praktikach ani nechcem rozmyslat 😨 To ja ani so spinavym pradlom tak nezaobchadzam

ria81
21. apr 2009

no brrrrr 😠
ja som si radsej malu zobrala na sono sama na rukach (chvalabohu), aj ked som mala rozrezane brucho

csikike
24. apr 2009

ahojte, tak opat sme boli az na tretej strane, ale chapem, je krasne tak sme vsetky vonku

evitkamalicka
24. apr 2009

dobre ranko

csiki kedy mas utz? to uz by si pomaly aj mohla vediet co cakate

csikike
24. apr 2009

evit, 13.5. ideme, beriem aj draheho a skrecka 😵 cize rodinny vylet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre