• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
michaelamaranesi-tak dufam,ze nebude velmi prsat,lebo auto nebudeme mat :frowning2:
tato ide do prace autom,musi ist nieco este vybavit,tak ho potrebuje.Tak prideme peso.
Ale v centre sa urcite vidime :wink: krpaty uz spi,idem hodit sprchu a kuknut ordinaciu :dizzy_face:
26. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To moj krpček zaspal teraz o 22,30 :frowning2: ale to ešte vo veľmi dobrom čase :grinning: niekedy zaspáva i o polnoci až jednej :unamused:
26. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie ktoré neviete tak pondelky od 15 - 18 otváram ja materské centrum. Okrem pondelkov čo som v Taliansku. Najbližšie otváram 1.6. na deň detí tak by ste mohli dobehnúť s deťúrencami. :wink:
26. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi gratulujem k internetovému obchodíku. Nech sa ti darí. :wink: Máš fakt tovar čo inde asi ani nenajdeš tu na Slovensku.
26. máj 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej Klaudi,ja som az teraz zistila,ze to je tvoj obchod.Graulujem!!Dobry napad!
baby tak dnes poobede v MC?
Ideme sa obliect a na trh pre zeleninu.
michaelamamaranesi-tvoj Fabio este urcite spi :wink:
27. máj 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tomu ver, teray je pol desiatej ešte chrápe. Má prísť ochvíľu kamoška s malým tak ho zobudím. :grinning: .
27. máj 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem. :dizzy_face:
Dnes sa aj my chystáme do MC... len asi trošku neskôr, podľa toho dokedy bude malý spať, včera sa zobudil pred štvrtou...
27. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michaelamaranesi.... o akom obchodiku internetovom tu hovoria tvoje kamosky??? mohla by som vediet???
27. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi-super!Tak sa vidime v MC aj s vami.Uvidime kedy mlady muz vstane :wink:
maminecka-www.liliputi.sk
27. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminecka26- už ma predbehla v odpovedi angellinka. Tešíííím sa , že sa stretneme v MC. :slight_smile:
27. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,
jeej klaudi, to je super napad. Presla som si tvoju stranku a velmi sa tesim na hracky. Inak som sa normalne namotala na makke topanocky. Maly by nieco podobne potreboval na doma. Lebo v klasickych clenkovych mu je teraz teplo a sandalky mame hlavne na von... toto je skvela alternativa. Urcite pridem na nakup :wink:

michaela - pozeram ze mas poriadneho spachtoska. Kedy ti chodi vecer spavat? Adam maval velmi podobne ranne vstavanie, ale uz to pomalicky skracuje... asi sa mu uz nechce spinkat, ked je vonku svetlo. Ale aj tak sa nebudi pred osmou a spavat chodi medzi deviatou a desiatou.
27. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska- no Fabio včera zaspal o pol jedenastej, ale ťaháme niekedy aj do polnoci. Skúšala som robiť aj režim, že som ho ráno budila a spinkal cez obed nepomohlo. Tak som prešla na to, že som ho cez deň nedala spinkať aj tak ponocoval. Tak som to vzdala a prispôsobila mu. Jednoducho je to nočný vtáčik. Aj teraz pozrel so mnou panelák a to sme sa dnes boli hrať v materskom centre 3 hodiny domov sme išli unavený s plačom . Okúpala som ho to plakal od únavy keď išiel do vaničky, dostal večeru a teraz tu zoskakuje z gauču a vymýšľa :frowning2: ale má to aj výhody ráno ma nebudí ......
27. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kisska, jasné dôjdi. :slight_smile:
27. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz som pozerala ten letáčik čo sme dostali v MC vo štvrtok je prednáška o detskom vzdore. Ten mám na dennom poriadku tak sa asi dobehnem poradiť. :wink: Zajtra ide Fabio prvý krát do jasličiek do Srdiečka musím ich upozorniť , že ten vzdor má ale riadny :grinning: . Ináč konečne zaspal o 23,00 vykúpenie pre mňa, ale už aj ja som hotová idem si radšej ľahnúť ráno skorej vstávam ako som zvyknutá.
27. máj 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vReferer=/&vAlbumID=211965

na konci je pár fotiek zo včera z MC. Neviem spať už som zvyknutá ponocovať tak som ich tam hodila. :wink:
27. máj 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzime palce Fabiovi,nech sa mu paci v skolke :wink: myslim,ze sa mu urcite bude
a pekne foto :dizzy_face: bolo super,Norbi spal celu noc az do 5.45 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teraz uz zaspinkal zasa,uz mame jednu prechadzku za sebou :slight_smile:
28. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak m ozem povedat, ze MC bolo prospesne aj tomikovi, tiez spal celu noc, aj ked zaspal az okolo 22, lebo bol taky rozjaseny, ze sme ho nevedeli udrzat v postielke, lietal ako blazon a rehotal sa... a rano by vyspaval, ale teplosi zacali vrtat, tak ho zobudili
28. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fabia v jasličkách pochválili, že bol fantastický, len na prechádzke to s ním bolo horši :grinning: poznám. Bol tam o 9 do 12. Zaspal o pol druhej dobre unavený. :slight_smile: A ja som si bola urobiť vlasy konečne :slight_smile: Ozaj v utorok ideme na dovolenku do 12.6. tak tu nebudem :wink:
28. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela, super, Fabio je spolocensky typ, takze sa medzi detickami citil urcite fajn :wink:
tak asi zmeskas tu prednasku o vzdore... ale dovca je dovca :dizzy_face:
28. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tak som chcela ist na tu prednasku o vzdore a aj na koncert Podhradska :frowning2: ale ako hovoris dovca je dovca
28. máj 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misel a kam ste sa vybrali? Ja by som inac tiez isla radsej teraz, alebo az v septembri, take moc velke teplo nemusim...a urcite ani deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oplati sa este last minute?
A na tu prednasku dufam, ze budem vediet niekoho doniest k malej, nech si aj vypocujem, lebo niekedy uz som sedivaaaaaa, to len dufam, ze my toto obdobie uz mame, lebo ked ma prist este nieco horsie tak dakujem pekne. Inac som citala, ze to kludne aj skor ako v roku a pol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2009 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nepiju vam deti nutrilon HA 3? lebo ho mame na predpis, ale malemu vobec nechuti, ani sa ho nedotkne, tak by som vam postupila recepty a mali by ste lacnejsie
29. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki nepije,my pijeme obycajny nutrilon,cez vikend chcem uz odstavit uplne :wink:
maly zaspal,a potom ideme k nasim...
29. máj 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi-IP :wink:
29. máj 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky kedy je ten vzdor? na stranke MCcka som nasla len tu Podhradsku, ale vzdor budem asi potrebovt riesit urgentnejsie :unamused:
29. máj 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiss, vo stvrtok, uz latkujes? nas ma dnes 1x po tyzdni normalnu, nestihli uschnut
29. máj 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám niekomu preposlať program nabudúci týždeň čo bude v MC? napíšte e-mail :wink: mám to naskenované v pošte od Mirky z MC
29. máj 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka na dovolenku ideme do Grécka na Rodos :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. máj 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, že má byť niaky program na námestí v sobotu i nedeľu. Mamina vravela, že videla leták v meste. Hádam sa počasie umúdri. Nechce sa nám trčať doma :frowning2:
29. máj 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi - topánočky s futbalovou loptou sú fakt super ani si ich malý nevyzúva. Pochválil aj Franci. :slight_smile: :wink:
29. máj 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok