Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

klaudia74
4. jún 2009

Csiki, máte aj takéto? http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...
Sú nááádhernééé! 😵

csikike
5. jún 2009

klaudi, nie, tieto nema, uz som chcela nech je to aj pre druhe, tak som objednavala z kapsovych a 2v1 iba take co su jednovelkostne 😅

bashka
6. jún 2009

gween, gratulujem...takze uz budes mat viac casu nas sem chodit kuki

a Norbi ma dnes meninky takze vsio najlepsie od Barbi a maminy 😵

dnes rano sa Bambula sama zamkla v aute, trvalo 45 minut kym sme ju vyslobodili, cely ten cas vrieskala o dusu, chuda malinkeeeee☹

angellinka
6. jún 2009

Dakujeme Bashke aj Barborke 😉
Inac cely cas nad tym rozmyslam,ked si mi zavolala...ty kokos,brutaaaL 😢
a moj maly dnes spal 10 min v aute,a teraz zaspal v postielke.Ale vsatvali sme o pol 8,nechapem.
takze dnes len jeden spanok,som zvedava dokedy bude tahat 😵

csikike
6. jún 2009

norbimu vsetko naj...
a chuda mala barbie, sa musela bat... totovi by to nevadilo, on zboznuje byt zavrety v aute a dokonca sa tam zatvara sam a robi skalarika, takze kazdy musi po jeho navsteve v aute umyvat okna 😅
inac dnes sme stratili zase ciapocky, bracho ho zobral von a ked zistil, ze ju nema, isli ju spat hladat ale uz ju nenasli 😔 , my sme doma umyvali okna, lebo teplosi sa uz prestahovali s lesenim, tak aby sme videli von sme museli poriadit, samo, ze sa hned rozprsalo 😅
takze ak by ste nasli pasikavu ciapocku HM tak sa ozvite, aj ked velka sanca asi nembude

angellinka
6. jún 2009

jaaaj csiki,no vy mate ale smolu....no skoda

csikike
6. jún 2009

angel, ani nevrav, vazne nechapem preco musia brat veci ktore najdu... co to nemozu nechat na mieste, ved kazdy ked zisti, tak sa po ne vrati 🙄

angellinka
7. jún 2009

dnes som bola v lekarni si kupit nieco na hrdlo,uz ma boli tyzden.A pytam si,ze nech mi daju Tantum verde,a ci to mozem ked kojim.Ona,ze jasne 😠
Pridem domov,citam pribalovy letak a tam jasne,ze sa to nesmie pocs kojenia 😒
Co vedia tie lekarnicky????Velke H...

csikike
7. jún 2009

Angel, ked kojis, vela toho nemozes, ale beru to uz inac ked kojis male dieta a ked uz vacsie, podla mna si daj tesne po kojeni, teda, neveim ako casto kojis, ale urcite to nie je kazde 3-4 hodiny, takze kym budes zase kojit tak to budes mat uz vonku, pripadne je velmi dobry aloe first, ale neviem ci ho maju v lakarnach, vedla DMky maju ich vyrobky, ale su riadne drahe, ale zase maju vsestranne pouzitie, takze sa to oplati... teda mne vzdy pomohol, tak som spokojna

bashka
7. jún 2009

angel, mne tak dali volaco do nosa este ked som kojila...a jasne som sa ich 2x pytaloa, ci sa to moze pocas kojenia, jasneeeeeeeeee...im to je jedno, hlavne, ze predaju 😝
Dnes som stretla Emoke 😵 😵 😵 Ani sme sa skoro navzajom nespoznali, ja ostrihana, ona tiez dost ina po roku, no fakt sme sa asi aj vyse roka nevideli...prestahovala sa tam do toho cinziaku oproti byvalemu Koralu, teraz neviem ako sa to vola, je tam Waikiki a pohotovost, tak ten 3 posch. cinziak oproti, posledny vchod smerom ku kostolu, taky samostatny vchod je tam urobeny so schodami, urcite viete...dufam, ze som to neopisala jak hotentot, tak ju mozeme ist kuki mrk niekedy 🙂

csikike
7. jún 2009

bash, to je hurbanova 😉

klaudia74
7. jún 2009

Bashka, dobre si to opisala, tak už teraz viem... mne to ona hovorila minule do telefonu, ale podla toho som nepochopila... 😅

angellinka
8. jún 2009

csiki-aj som si dala tesne po kojeni,kojim uz len raz.Ale aj tak by to v lekarni hadam mali vediet 😕
JA som Aloe brala velmi dlho,kvoli ekzemu.to co ty myslis,su tabletky?Ja som pila taky extrakt.
Bashka,viem ze Ema sa prestahovala,hovorila mi sestranica.To je barak oproti kde byvam ja,ze Gween?

bashka
8. jún 2009

a vidiiiis, jasne, oproti tvojmu baraku, ale kebyze nenapises tak si to nedam dokopy 😀

csikike
8. jún 2009

angel, nie je to spray, pockaj, najdem na nete ako to vyzera:
http://slnieckova.sk/p/aloe-first/
bash, zabudla som ti vratit to auticko

angellinka
8. jún 2009

aha.tak toto nepoznam.
Csiki-som zabudla,ze poobede nie sme doma.Ideme do Serede k byvalej spoluziacke.Takze loptu vratime az zajtra.
Inac skoro sme ju stratili,teda zabudli na nu.Sme potom odisli s z pesej,a na loptu som uplne zabudla.
Som si na to spomenula po pol hodine.Utekala som aj s kocikom naspat,a si predstav,ze tam bola.
Uz som ti chcela volat,ze kde si ju kupila 😉

csikike
8. jún 2009

angel, ani my nebudeme doma, ideme plavat do salib, tak sa vytesujem 😉

bashka
8. jún 2009

ani my sme tu neboli, isli sme do Nededu...jaaaaj dzedzina, tak tam bolo dobre, ze normalne rozmyslam ist byvat na dedinu, zakazdym, ked dojdem odtial...
A my nemame nikoho nic, zajtra vam nieco teda slohneme 😀

emkaa
8. jún 2009

ahojte,
chcela by som sa spytat, nenasli ste niekto nahodou v piatok na pesej okolo 17-18 h modru plysovu stonozku (vlastne ma len 8 noziciek) zavesenu na maleho plastoveho motyla? vypadla nam z kocika a mne je to strasne luto...
hned, ako sme to zistili - po par minutach - som bezala spat a nic.... preco ludia nepovedia, ze nieco vypadne z kocika?? ved tam bolo milion ludi, musel si to niekto vsimnut 😒

sonenschein
8. jún 2009

Ahoj kocky, nestiham citat 😅

Gwen brahozelam, uz to mas zasebou. Pre mna boli statnice asi najstresovejsia vec v zivote samozrejme aj cisarsky pri vedomi 😀

Bash to vazne, muselo to byt strasne ako ste ju vyslobodili.

Lea je zasa chora, boli sme v tescu a taka kosa tam bola 😠 nech zije klima

dobru noc vsetkym..

csikike
8. jún 2009

Emkaa, nie a zial moc velku sancu tomu nedavam, ze ju najdes...
teda, mne uz maly vyhodil par ciapok a nic sa nenaslo, aj bash stratili a do 6 min. bola fuc, vazne nechapem co sa ludia vedia ulakomit na detske veci 😠
a leuske skore uzdravenie
baby, mne maleho trebalo z vody tahat ked sme odchadzali, furt by sa len clapkal

bashka
9. jún 2009

jaaaaaj emkaa, kym tu budu na tejto zemeguli takito hlupaci bohuzial 😝 😝 😝 Kolko veci sme my uz takto postracali, o jednej rukavicke ani nehovoriac, komu uz naco bude jedna rukavica 😕
Ale co ma vie dozrat este viac ako to, ze si to niekto zoberie je, ze oni to zdvihnu zo zeme a NIEKAM to akoze premiestnia, zavesia na strom, polozia na okno obchodu, popripade zanesu do obchodu pred ktorym to nasli 😀 😀 😀 ...a potom hladaj 😠

angellinka
9. jún 2009

sonnen-rychle uzdravenie!!
csiki-tak ste sa dobre vykupali 🙂 my sme este s malym neboli,ale uz by som isla aj ja
krpaty uz zaspal,a ja si pijem svoju dalsiu kavu 😉

sonenschein
9. jún 2009

dakujem 🙂
to vazne frcite takto na Salibach nebojite sa ze nieco capnu?
Aj Lea ma rada vodu, chceli by sme ist niekedy aj tatom do Nitry na rodinne kupanie, ale cena je brutal 20 evri 🤐

bashka
9. jún 2009

Sonen, aj my sme boli v Salibach, v poho...som tam videla aj polrocneho mrnusa ked sme tam boli 🙂

Csiki aj angel som uz hovorila, pre ostatnych pozor, na pesej vycina babka, ktora kradne detom veci 😀 😀 😀
Dnes nam slohla loptu, chuderka, ze myslela si, ze to je nikoho, esteze ju jedna teta dobehla, skoda, ze som tam akurat nebola ja😠 Emkaa, aj vasa stonozka mozno takto skoncila. Ale chaaapete? Stara babka?

ria81
9. jún 2009

😀 😀 😀 Bash a nie je to ta, ktora ohovara mamicky?
Inak, vsetko najlepsie k meninam!!!

bashka
9. jún 2009

ria, neviem, lebo nastastie (pre nu) som ju nevidela, mama mi strazila malú kym som isla do obchodu a im sa to stalo
A dakujem za blahozelanie...staci mat meniny a telefon non-stop 😀
idem ti cink ci nejdes von 🙂

csikike
9. jún 2009

jeeeeeej, bash, teiz sa priadavame vsetko naj
inac v tych salibach sme mali cely bazen pre seba, vsetci boli v perlicke 😵

angellinka
9. jún 2009

Bashka-som zabudla a hned rano som chcela blahozelat,vsetko naj k jmeeeenu 🙂
Csiki idem kuknut na MMB take sandalky co mate 😉

no a na tu staru babku nemam slov 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre