Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

bashka
25. jún 2009

misel, tak sa tam dobre mavajte, vy vyletnici 😉

babuldy, tu opatrovatelku treba len na jul som sa dozvedela, nezvladla by to niektora z vas? Ja urcite nie, ale su aj take superzeny, co si k svojmu zoberu aj cudzie

csiki, inak vcera bolo MC zatvorene, dnes som tam bola rano a ze nestihali 😒 , no esteze sme sa tam netrajdali v tom dazdi 😨

csikike
27. jún 2009

kocky, tak ja len aby sme neklesli az tak hlboko 😀

klaudia74
27. jún 2009

Už som vám niektorým hovorila, že malý neznesie na hlave klobúk, len šiltovku. Lenže keď praží slnko, tak by bol klobúk lepší... No a dnes sme prišli na neuveriteľnú súvislosť - kúpila som mu klobúk a funguje to takto:
keď má dudel v ústach, tak si ten klobúk nevšíma, akonáhle mu vytiahnem dudel, hádže klobúk na zem... 😀

csikike
27. jún 2009

😀 klaudi, super dedukcia 😵

angellinka
29. jún 2009

klaudi-no ale super ze ste na to prisli 😉 😉
neviem aku to ma suvislost,ale tvoj syn to vie urcite 😀

angellinka
30. jún 2009

Baby,co je s vami??? 😠
Nebodaj,nemate cas 😀
Klaudi,vcera sme otestovali gumaky, 😎 to bolo revu,nechcel ani chodit v nich.Ale nakoniec sa tolko certil na zemi,ze sa musel postavit a ci sa mu pacilo alebo nie,aj sa ponhut 🙂 Tak sme pekne isli v nich von,a o 5 min aj zabudol a veselo pochodoval.Super vec!!!Nozicky uplne suche 😵

angellinka
30. jún 2009

Tento kocik chcem,len moj manzel o nom este nevie 😉
Nie zlty,ale farba aky povodne mam
http://www.bambini.sk/sk/product/867/mutsy-spid...

bashka
30. jún 2009

angel, nooo, pekny, pekny...mangela uz nejak namotas 😉
dnes sme sa boli kupat na Vahu, teda len tak mocit, malá bola zachvilu mokra a tak postupne isli dole veci a nakoniec aj plienka cela nasiaknuta...no to bolo radosti...a placuuuuuuu ked sme ju odtial brali 😀
A idem uz spat, mam dost dneska 😝

klaudia74
30. jún 2009

Angel, máš dobrý vkus. 😉

angellinka
1. júl 2009

No len kym nepredam tento ,nemozem kupit iny ☹
A zatial sa mi nikto este neozval 😀 😀 😀

bashka
1. júl 2009

specialne pre csiki...pozor ked nechas Tomimu strazit bambulku 😀 😀 😀
http://img16.imageshack.us/img16/2200/zloba.jpg

ellinka777
1. júl 2009

🙂

csikike
1. júl 2009

bash, to potesi...
ale uz zacinam mat z toho trocha obavy... ako to zvladnem 😅
dnes som sa musela trepat s kocikom a tomim na 2. poschodie na urad prace, som myslela, ze porodim 😕

angellinka
1. júl 2009

ellinka777 😉
ahooooj 😵

emkaa
1. júl 2009

csiki, o tom trepani sa s kocikom na UP viem svoje, bolo tam kopec ludi, aj chlapi a nikto sa ani nespytal, ci mi ma pomoct, len sa pozerali ako telce 😒
to nikto nevidel, ze ty si este k tomu aj tehotna? obcas mam pocit, ze ludia su uplnee hovada

csikike
1. júl 2009

emkaa, nie, vsetci sa radsej otocili, pripadne komentovali, ze chuda tehotna a musi vlacit aj kocik,...
ale uz je dobre, aspon som vybavila co som mala, ja mam strasny respekt pred papierovackami, lebo vie aka galiba z toho moze vzniknut, tak si davam sakra pozor aby som vsetko vybavila ako mam, aj ked niektore tetulky ani same nevedia co chcu... ale uz sa dopredu bojim vyplnat papiere na dalsiu MD, ved pri prvej to bolo pre mna o drzky, dobre ze nechecli vediet aj velkost topanok 😕

sonenschein
1. júl 2009

ahoj kocky davno som tu nebola ani neviem co sa deje to vazne csiki oh boze a to si ako trepala ten kocik ved ja by som ho neuniesla netehotna.
Inak ten urad je tiez od veci mali by mat na takom mieste vytah alebo nech sa prestahuju. Pripadne nabuduce zamknes kocik s TOmim pri bicykloch 😕

sonenschein
1. júl 2009

angeli kocik je super uz sa tesim ked ho uvidim nazivo 😵

bash ak pojdes do centra nepozries ci tam niekde niesu tie moje nestastne okuliare, zatial som tam nemala cestu. dik

ozik gwen je uz prestahovana? Videla som studio pre zeny v baraku oproti Barteru.

ockovanie mame zasebou dufam ze v noci uz teplota nebude.

csiki drzim palce urcite to nebude zo zaciatku jednoduche a Tomi je dost zive dieta len mu nedavaj fixky 😀

angellinka
4. júl 2009

kuknite:
http://www.amazon.com/Mutsy-SPIBL-Spider-Stroll...

A na sk 220-250 euro 😠 😠

Len kurnik nemame kreditku,by som si ho okamzite objednala 😖

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonenschein
4. júl 2009

Ahoj kocky mame novy kocik ..kuk do albumu 😀 😀 😀

miska drzte sa a prajeme skore uzdravenie 😉

angellinka
6. júl 2009

michel-prajeme zlepsenie!!!Inac ked si napisala,ze najprv teplota,potom vyrazky,som myslela na 6.-tu chorobu 😕
tak sa dajte do poriadku a tesime sa na vas s Norbim!!! 😉 chodime poobede do Hotela,myslim ze tam je teraz v tomto hice najprijemnejsie.
Bash-nepojedeme dnes do MC?Jaaj ved uz su prazdniny,ale Michel by nam mohla prist otvorit 🙂 🙂

Sonnen-paradny!!! 😀 😀 😀 aj s oknom 😅

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
10. júl 2009

csiki-ja som sa este tej knihe nedostala ☹
Dufam,ze ti nechyba.Beriem si ju az na dovolenku,tam si ju vychutnam 😎

Krpaty spinka,potom ideme nakupit.Rano sme boli u ocneho,hodinu sme cakali ,islo ho porazit,mna este viac 😠 😠

csikike
10. júl 2009

angel, neva, ja ju uz mam precitanu, bracho mi tlaci v robote dalsie casti... ale musi pomaly, nech to nie je napadne 😀
a ocneho nehovor, my sme boli ked bol tomi maly (cca 6m) a cakali sme tam 3 hodiny 😔 , uz som zaklopala, ze nech nam vratia karticku, lebo tu s nim nemozem byt dlhsie, a potom nas zobrali dnu 😠

bashka
10. júl 2009

baby a preco ste isli k ocnemu? Aj my mame ist? 😕

sonen a MC je cele leto zatvorene, tak neviem, kedy sa tam dostaneme, jedine s michaelou, ked nam otvori 😉

csikike
10. júl 2009

bash, my sme boli preto, lebo ma 1 zrenicku vacsiu ako druhu, a chceli sme vediet preco to je a vysvitlo, ze je to v nasom pripade dedicne, aj drahy to ma tiez

angellinka
13. júl 2009

My chodime preto k ocnemu,lebo najprv ze je to alergia-ma zapalenu sietovku.Tak sme dostali len nejake kvapky,a cakali sme.Ale dnes sme museli ist znovu,lebo stav nezmeneny a dostal ATB 😠 😠
BAby,kedy sa stretneme v MC?

bashka
13. júl 2009

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, z nasho vchodu sa stahuje 9 ciganov 😵 😵 😵
No stastnejsi den si nepamatam 🙂 🙂 🙂

Aha, my mame oci OK, ale tento zapal oci je nejaky rozsireny co pocuvam 😒 Tak nech sa Norbicek vylieci skoro.

No a MC treba dohodnut, vraj ma byt brutal teplo zas, tak nech sa neuskvarime 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre