• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
My teraz chodíme dosť do hotela malý sa tam vyblázni a je na vzduchu niekedy by sme si tam mohli dať stretko, lebo na pešej to s Fabiom nezvládam. Preháňa ma a ja len za ním utekám a o schodoch ani nehovorím :grinning: a keď ho chytím, že tam nemôže ísť tak začne kopať, krútiť sa :frowning2:
13. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: dnes som sa mala stretnúť s jednou známou chcela som si s ňou dohodnúť, že bude Fabia sem tam strážiť , keď ja budem mať niake pracovné povinnosti, ale nakoniec si to rozmyslela, že jej to nevychádza :frowning2: bojím sa nechať Fabia s niekým cudzím. Nepoznáte niekoho dôveryhodného to stráženie by som potrebovala len sem tam. :wink:
14. júl 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nechcete niektora par marhul... ja uz ich mam plne zuby, nie je toho vela, akurat tak na papanie
14. júl 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misa, vsak a to srdiecko? inak sa ti opytam kamosky, len neviem, dokedy ma volno, hlada si robotu a ked najde tak uz cas nebude, chces aj tak?
csiki, ee, dik...kazdy den min. pol kila ovocia vyhadzujem co je hnile, furt nam niekto donesie a tiez nestihame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Basha - srdiečko je len cez deň a ja budem potrebovať k večeru ak si dohodnem niake stretko. Nemôžem vláčiť malého po stretkách to by nemalo úroveň :sunglasses: Volala som do srdiečka, ale o opatrovanie nemali mamičky záujem tak momentálne nemá v ponuke opatrovateľky
14. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo robíte v týchto horúčavách? :sunglasses:
15. júl 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michel-skus si dat na net inzerat,ale zas neviem ci by si mala odvahu ho dat cudziemu.
A keby si mala tie stretaka poobede?To by zatial mohol byt aj v srdiecku :wink:

My sme boli vcera cely den u nasich,teraz sme prisli domov leb nieco vybavit,maly spi a ked sa zobudi ideme naspat.
Zajtra budeme uz v Sa :slight_smile: tak sa mozme stretnut
15. júl 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ideme zajtra k sestre do Hornej Kráľovej troška na bazén. :sunglasses:
15. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa cvachceme pred obedom na balkone, malej vynesiem vanicku s vodou a o zabavu postarane...akurat pred chvilou ju celu vykotila, esteze nema nikto vyvesane :grinning:
A poobede na Vahu, jupiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:
15. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sme sa boli dnes kúpať u sestry malý sa poriadne vybláznil :sunglasses:
16. júl 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme uz doma,u nasich bolo super!!!!
Len skoda ,ze sme nemohli ist do bazena,lebo ocko este nema Norbi v poriadku :frowning2:
Zajtra sa mozme stretnut,len neviem kedy poobede vyjdeme z domu,lebo aj dnes sme vysli az o pol 6 a to
som myslela ze umrem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nepojdeme zajtra do centra?Michel,aky mate plan?Neprides otvorit?Bash pridas sa?
16. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odoslala som to skor,ako som dopisala.
Csiki pridali by ste sa aj vy?Klaudi?
16. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ráno vyrážam s malým, jeho nechám u našich a je idem na splav. :sunglasses:
Už sa teším, tie splavy organizuje môj manžel, odkedy sa poznáme som s ním chodila každý rok, niekedy aj dvakrát a teraz som už dva roky nebola... už mi to chýbalo. :slight_smile:
16. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada Klaudi!!!!Vela,vela adrenalinu zelame,uzi si to!! :wink:
17. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme boli dnes v BA zaviest nasich na letisko a pred chvilkou sme dorazili domov... tomi sa oclapkal v bazene, aspon sa trocha schladil, a von pojdeme asi az po 20tej, ked uz nebude tak priserne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ospravedlňujem sa, že odpisujem až teraz na to centrum, ale neboli sme doma. Boli sme sa kúpať :sunglasses: . Akurát som dovarila marmeládu. :wink: Na to centrum sa môžeme dohodnúť na utorok ak chcete :wink:
17. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa nám zase rozpršalo :frowning2: akurát som dojazdila v autoškole, keď prišla tá búrka. Robím si kondičné jazdy :wink:
18. júl 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako chcete ísť v utorok do centra. Pasovalo by mi otvoriť poobede o 15,00 do 17,00. :wink:
19. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,my mame taky vikend za sebou :frowning2: :frowning2: a este neviem co nas caka.
Norbi ma teploty(inac mu absolutne nic nie je) rano o pol 5 sme skoncili na pohotovosti.Vsetko mi vyvracal-mlieko,caj.Total prudom.Cipky som doma nemala,tak sme bezali nech mu pichnu injekciu na teplotu.
samozrejme lekarka kt.sluzila hned ATB,ktore som mu vobec nedala.Ale bola som rada ze mi dala inj.
Cely den sa drzal a teraz poobede zasa mu stupla,tak sme dali nurofen a spinka.
Som zvedava na noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale keby ste videli tie kravy-Mudr.plus sestricka,dve matohy,zabrzdene,ani bu ani me!!

Ked nam nic nebude do utorka prideme do MC :wink:
19. júl 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júj tak myslíme na vás. Skoré uzdravenie :wink: Aj Fabio mal naposledy vysoké horúčky a nič iné mu nebolo. A o týždeň sa to zopakovalo zase.
19. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, my sme mali dost super weekend, v sobotu sme sa boli cvachtat u kamosky na dome v bazene, poobede sice brutal pocko, ale nejak sme to zvladli vnutri...vcera sme mali stretavku zo strednej v Nitre, niektore spoluziacky som videla prvy krat po 13 rokoch :confused: , no a konecne sme boli v tom parku, paraaaaaada :dizzy_face:
Angel, dufam, ze to neni nic vazne, mozno len zubky

Zajtra MC mooooze byt, asi az take teplo ze na kupanie nebude, takze pohodovic, este dajte vediet ci plati :wink:
20. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sme boli znovu u lekara,v noci horuckoval jedna radost.Dr.mu zobrala CRP,je to ok,takze ATB naozaj netreba.
Inac je zlaty ,aj pekne papa,len horuckuje.O 2 dni sa mame prist znocu ukazat,chudatko moje.
Asi to naozaj sarapatia tie stolicky :frowning2:
My sa pridame zajtra ,ak nebudu teploty :wink: :wink:
Bash,pekny je ten park ze?My pojdeme v sobotu.
Dokedy si bola na stretavke?Jaaaj aj my sme mali ked som bola tehoska,dosla som o pol 2 domov z Trnavy,super bolo :grinning:
20. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj Sonicka ma teploty - 38 a inac jej nic nie je - ani kasel, ani sople, chvalabohu ani nevracia, neviem, z coho to moze byt. Boli sme aj u lekara, ale vraj jej mame davat iba cipky a sledovat ju. Teraz spinka, chudatko, je uplne horuca :frowning2:
Angel, na tej pohotovosti ste asi natrafili na moju "oblubenu" dvojicu - mam s nimi jednu blbu skusenost este z Vianoc :angry:
20. júl 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute! a ku mne kedy prídete. ešte ste nevideli nové štúdio pre ženy, tak hor sa za bývalý hydrostav!Páááááá! :dizzy_face:
20. júl 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj gween, my Ťa určite prídeme pozrieť, len neviem kedy :slight_smile:

A zistili sme, že nám idú 2 dolné stoličky, takže tie teploty majú na svedomí asi ony
20. júl 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ria-Norbi vtedy vracal len jednorazovo,asi mu nesadol ten nurofen.
Aj my davame len cipky,nic mu nie je okrem toho.Jedna stolicka je uz pekne vonku,a nal lavej strane uz kuka dalsia :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze vieme z coho to je,chudatko uz mi je ho tak luto.Tak nech to aj vam rychlo prejde :slight_smile:
20. júl 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam ide horna lava stolicka, no este jej davam take 2 dni...teplotku zatial nemame a ani nepotrebujeme...

angel, super je ten park, urcite este pojdeme. Inak na stretavky som doteraz nechodila, toto vlastne bola len stretavka mamin s detmi a konala sa poobede. Organizuju ju baby z Nitry uz 3. rok, vzdy v lete, tak som bola hlavne kuki deticky...no a ked uz Barbi stacilo isli sme do parku, ale strasne rychlo sme ho prefrcali, uz bolo pol 8 ked sme odchadzali

gween, dojdeme...dojdeme :wink:
20. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gwen - a kedy máš otváracie hodiny. Minule som kukala, ale nemala si vypísané. Baby ak chcete ísť do toho centra tak mi zajtra po 10,30 zavolajte, aby som vedela ako sa mám zariadiť aby som nechodila zbytočne. Ráno mám kondičnú jazdu a malý ide do jasličiek. Ináč dnes poobede bol s opatrovateľkou všetko v pohode :wink:
20. júl 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michel-a ako ti ide soferovanie?Jeeezis ja uz si to neviem ani predstavit,ze by som nejazdila.Je to super!!! :slight_smile:
idem kam potrebujem,ci na nakup,k nasim,alebo niekam mimo Sale.
Tak my uz teploty nemame,len vrestime :grinning:
Poobede sa stretneme v centre,skoda ze az o 16 hod,ak bude maly spat po starom...Vcera spal len do 15 h
Teisme sa na vas!!!
21. júl 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak MC plati, hovorila som s Misou, otvara sa o 15, tesime sa na vsetkych...aj na "iba citatelky" :slight_smile:
21. júl 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok