• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
My do MC neprídeme, lebo ešte stále horúčkujeme :frowning2: Tak sa zabavte aj za nás
21. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ria81 - skoré uzdravenie. Tak sa stretneme v centre inokedy :wink:
21. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme
21. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ria-my od vcera vecera nehoruckujeme,naposledy vecer uz len zvysena.No ale drzalo nas to od piatka noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale zuby nas trapia stale.Plakaaaal v noci,nic nepomahalo,som ho nosila na rukach o pol 2 :frowning2:
Tak rychlo nech ste aj yv fit :wink:
21. júl 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme, angellinka, dufam, ze ju to uz prejde :confounded:
21. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bashka mala lepsie?
21. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
angel, no co ti poviem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :confounded:
ale ked ju pustim do Vahu ani o nej 2 hodiny neviem :grinning: Dneska si strcila hlavu do piesku, teda postavila sa na hlavu...neviem jej ho vytriast von, este v postielke jej vecer padal...ale hlavne, ze sa zabavila...super bolo
A madam konecne o pol 10 zalomila, uff...ze odkial ma tolko energy...asi odomna, lebo mne uz dosla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:sunglasses: tak sa majte pekne ja som sa akurát pobalila a dúfam, že keď si dáme stretko v auguste môžme aj v hoteli nemusíme v centre, že sa nás dá dokopy viac :wink:
23. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
michel-majte sa ja vy pekne!!Jasne,stretneme sa v Hoteli pri ladovej kave,a ja dufam tiez ze nas bude viacej :wink:
23. júl 2009 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misa, dobre sa tam majte, na nas spominajte :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My ideme dnes s mangelom na veceru,mali sme vyrocie :slight_smile: Tak sa tesim ,ako sa dobre najem :dizzy_face:
Pekny vikend
25. júl 2009 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
äú§ô§

ň&)&&&&-&&&
25. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Barbi sa realizovala :slight_smile:
Angel ja len dodam, ze gratulujem k vyrociu :dizzy_face:
25. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak sme boli pekne dole zahrabane na 3 ci 4 strane :dizzy_face:
ale asi vsetky prazdninujete a clapkate sa pri vode
31. júl 2009 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, my sme boli s malým 3 dni u našich, dnes doobeda som absolvovala zubárku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,
a teraz tu mám roboty ako na kostole... tak dúfam, že sa potom niekedy stretneme na pešej alebo pri Váhu... :slight_smile:
31. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jeeezis csiki pozeram ze tebe to uz ide dolu vodou :wink: :fearful:
Ako sa citis?
My sme u nasich v bazene,alebo dnes napr.v hoteli,zaroven sa tam aj najeme vzdy :dizzy_face:
Norbi sa tam zahra a neuteka mi.Chodievame ja na Kaskady,pozerame vodne skutre na vode.Ale on ide hlava nehlava do vody.Bash nechapem ako moze byt tvoja mala len pri brehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nas take nehrozi,utekaaaaa.....
31. júl 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
angel, aj ona skusala, ale ja som ju nechala...kym sa neprekotila a nenapila dobre :grinning: Odvtedy je opatrna :wink:
Par krat ju zoberiem aj som mnou do hlbsej vyjasit sa, ale sama nejde...mudro mudro...
A my sme boli dnes 2 krat v Hoteli a nestretli sme vas :confused:
31. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, baby, ak by ste vedeli o dakej brigade pre MM tak mi dajte vediet, iba na august, od septembra by mal nastupit uz do roboty. Povodne je automechanik, ale ma prax aj s murovanim, sadrokartonom, vyrobou vstavanych skrin, a tak...
a ked pisete o vode, tak tomikovi nestaci raz sa napit, on robi furt blbosti a nepouci sa z toho... a to nielen s vodou.
Minule sme boli tiez na kaskadoch, bolo tam pekne, ale boli sme az po 19tej
1. aug 2009 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Csiki-Norbi pije vsetu vodu,a vsade.Lahne na zem a odpije si :angry: a presne jak hovoris,nepouci sa z toho.
Potom mam nervy ,ze volaco chyti z toho.A zasa ma zapalene to oko,uz mu zobrali vytery z neho tak sa uvidi,ci je to bakterialneho povodu alebo alergia.
Bash my sme boli cez obed v Hoteli asi do 14 hod :slight_smile:
1. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaaaaj, boli sme aj my dnes na tych kaskadoch, akurat, ze mi strasne vadia tie skutre...clovek si dojde oddychnut a tam 20 skutrov vrci, huci...no otrassss...ale voda super.
A este sme boli na farme na western country show chvilu
Celkom pohodovy den
Xixi, novinka, dufam, ze nezakriknem...cely tyzden babula pekne poobede zaspi okolo 13 a o pol 4 ju normalne musim budit...spachtoska malá, dobre som si aj ja oddychla aspon :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tolko nespavala ani ked babatko bola. :confused:
Norbimu nech sa vylieci ocko
Csiki, skusim sa popytat
1. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
BAsh-nos super!!! Mozno malu zmori to teplo,ved to je otras :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Voda je dobra na kaskadoch?My sa nekupeme,vsade olej zo skutrov.Zatial nevadi,ani nerusi,Norbi sa v tom yvziva :grinning: :grinning: :grinning:
My sme dnes boli na Ciernej vode.Sme tam chodievali veeelmi vela a velmi dlho,a teraz po roku,no hruza!!!Hlava na hlave,odisli sme prec :angry:
2. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
angel, to asi preto, lebo vsetky kupaliska boli prepchate, teda bracho sa chystali do vincaku a vraj tam uz ani ludi nepustali, ze plna kapacita, tak niektori tam stali este v rade, tak nakoniec boli v tej cierej vode aj oni... esteze sme nikam nesli, maly sa okupal doma v bazene a von isiel az o pol osmej, este sice nespi, ale uz ceca mlieko, tak snad coskoro zalomi, ja neznasam tieto tepla a hlavne od zajtra nebude tepla voda :angry:
2. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak už sme doma. Tak kedy dáme rande? :wink:
4. aug 2009 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chceli by sme dať na balkon taký roletový systém. Nemáte niektorá s tým skúsenosť. Ktorá firma je dobrá? :wink:
4. aug 2009 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misa, a kedy to chcete? moj otec s tym robil, teda rolety a obklady
4. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, uvažujete niekto že by ste chodili s drobcami do tej hudobnej školy Yamaha? Teraz som pozerala ich stránku a napadlo ma, že o tom bola prezentácia v MC...
4. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
klaudi, ja asi nie, aj ked by obcas bolo dobre oddychnut si na 20 min. bez drobca, ale zas nenecham ho tam sama a Hanka bude asi koncertovat k tej hudbe, takze vobec nad tym nerozmyslam
4. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Csikike - vlastne by som to chcela objednať čím skôr , ale chcem si pozisťovať u koho by to bolo najlepšie dať urobiť cenovo aj kvalitovo.
klaudia74 - ja rozmýšľam nad tou hudobnou školou, ale to bude trvať len 20 min? Rozhodnem sa aj podľa toho čo konkrétne budú ponúkať, lebo Fabio bol chorý, keď mali tú ukážkovú hodinu. Stanka spomínala, že ona tam bola a ešte len hľadali učiteľku pre Šaľu.
4. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj maminky, chcem sa opýtať, či niektorá z vás nevie, či v našom okolí v niektorom obchode predavajú kočík peg perego switch alebo bebe confort loola. zvažujem kupu niektorého z nich, ale ešte ani jeden som nevidela ,, naživo" :slight_smile:
5. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babynovas, treba ist pokukat, vsak tu mame dokopy 3 obchody s kocikmi, ci 4? Neviem ake su to kociky, vcera som bola v dvoch obchodoch zhanat prsiplast, to je na nervy, vsade maju univerzalne ale ani jeden nepasuje na nas kocik, uz som vyskusala 6 UNIVERZALNYCH :angry:

Misa vitaj doma, cinkni a mozeme

Klaudi, ja robim yamahu doma, vtedy ked ma Barbi chut, ona velmi nie je ten najspolupracujucejsi typ, ze teraz ideme robit toto od-teeeeee-raz :grinning: Vsak vies, mame doma dost nastrojov, hrkaciek a bubnov, muziky, no kam by sme chodili...
6. aug 2009 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok