• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
evit, nie ja, ale MM
20. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj a v com?
20. aug 2009 o 14:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, pošli mi tvoju mailovú adresu a môžem ti preposlať, čo som ja raz písala... :wink:
Ale tá časť o finančnej analýze je len taká na pár riadkov...
20. aug 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč baby (csiki, michel), zaspali vám deti poobede? Lebo môj malý vôbec nespal ani minútu :fearful: , to sa mu ešte nikdy nestalo! Tak ma napadlo, či tá ženská nebola nejaká bosorka a že kvôli nej... :grinning:
20. aug 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi - ani nespomínaj tú ženskú ešte teraz mám zimomriavky po tele, keď si na ňu spomeniem normálne som mala strach aby mi neukradla Fabia. Ale na druhej strane mi je jej ľúto. Malinký zaspal hneď ako sme prišli domov a spinkal do druhej :wink:
20. aug 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, tak moj sice protestoval, ale zaspal o 13nej a spal do 14.30, celkom dobre na neho...
klaudi, ja to praveze potrebujem na rok 2009, 2010 a 2011 ake budu naklady, vydavky, kolko bude platit do SP a tak, celkom uletene, ved to sa dopredu neda...
20. aug 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak od vcera vecera vdaka klaudi uz maly nevracal, bezproblemov vypil nutrac aj vecer aj rano :dizzy_face: , moc dakujeme
21. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super csiki!!! :wink: a to vypil ten ovocny?Ci aky?
21. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csiki, to som rada! :wink:
21. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike - my sme nutrilon nikdy nepili, ale teším sa že Tomi je už o.k :slight_smile:
to máme dnes počasie :frowning2: víkend :frowning2:
22. aug 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, ja sa celkom tesim tomu pocku, to teplo moc nemusim, aj ked skoda, ze nie cez tyzden bolo takto, ale uz sa tesim na jesen :dizzy_face: , vtedy mi teplo vobec nevadi... teda ani teraz mi nevadi, ak je max 26°C :sweat_smile:
angel, hej, ovocny :dizzy_face:
22. aug 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, uz sme doma...podte dnes na koncert, o siestej na namesti...Capre zo Saly :wink:
23. aug 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vitajte :wink: akurat som dnes na vas myslela.Neviem este co bude vecer,mozno tam prideme.
Csiki-uz mas take pekne brusko,uz lepsie spavas?
23. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, ako kedy, tuto noc som spala dobre, ale kupili sme nove matrace, takze to moze byt aj tym
a bachor uz mam riadny, veru, ledva cakam kedy uz nebude :grinning:
bash, vitajte...
23. aug 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAUTE baby!!! Cau Bashka! Aj ja som na vás myslela, či ste už doma. Išli sme autom o 7 okolo námestia - keby sme vedeli, že ste tam, tak sa určite zastavíme.
23. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No inac dobry trapas, ten koncert...o siedmej ich vypli, ze ide omsa v kostole. Na drzovku. Hanba. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ako keby tam neslo kazdy den 2 krat to iste. A dnes, v nedelu dokonca 4 krat, uz to kostolasi poznaju naspamat a budu sa stazovat, ze nepocuju, lebo vonku je koncert... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cav rius, no uz sa ozvi, vybehneme von :wink:
23. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby, a mame to tu zase, tomi opat vracal.... len dufam, ze nejde zase to obdobie :cry:
23. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj, mas IP :wink:
24. aug 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash, diky :wink:
24. aug 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike - a to len po tom mlieku vracia? My pijeme Nestle Junior 1 plus bifidus ak chceš môžeš vyskúšať z nášho. :wink: A Tomi drž sa :wink:
24. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki-hm,to mi je luto :frowning2: nikdy predtym ti z mlieka nevracal? tazko povedat,ze co to moze byt :unamused:
24. aug 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vcera to vraj bola nahoda, teda drahy ma sluzbu vecer pri malom a vravel, ze zakaslal ked pil a zabehlo mu mliecko
24. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , Fabio má od včera 38, soplík a tečú mu slinky ako nikdy predtým. Asi zúbky :frowning2:
25. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barbi dnes zaspala poobede o 13 a o 17 som ju este ledva zobudila :confused: :grinning: Ale o deviatej uz zalahla zas, som myslela, ze min. do polnoci bude kukuckat. Boli sme na farme, super bolo, tak sa vytesovala konikom :dizzy_face:
Michel Fabio je uz lepsie?
Csiki, este nemas termin dohodnuty?
Angel, cestovna horucka uz je?
25. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka - Fabio satak potil v noci , že som musela vankúše meniť a strašne mu tečú slinky :frowning2: včera som ho snáď každú polhodinu prezliekala, lebo podbradník neznáša
26. aug 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, kurnik tak vedia tie zuby vytrapit cloveka, cely zivot su s tym len problemy, kto to kedy taku chujovinu vymyslel :zipper_mouth:
moja dáma si pospala pekne do 8mej...a ani v noci nepapala...len raz na vodu sa zobudila, ale to som este bola hore, mozno nam svita na lepsie casy, opakujem mozno :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
26. aug 2009 o 08:55 • bashka
bash pekne fotecky
26. aug 2009 o 10:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme kukli fotečky vidno, že ste sa mali fajn. :sunglasses: sú pekné
26. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bash, pekne ste sa mali :wink: , super foto
miska, rychle zotavenie fabiovi, nech su tie zubadla cim skor vonku
26. aug 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok