Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
20. aug 2009

evit, nie ja, ale MM

evitkamalicka
20. aug 2009

jaaaj a v com?

klaudia74
20. aug 2009

csiki, pošli mi tvoju mailovú adresu a môžem ti preposlať, čo som ja raz písala... 😉
Ale tá časť o finančnej analýze je len taká na pár riadkov...

klaudia74
20. aug 2009

Ináč baby (csiki, michel), zaspali vám deti poobede? Lebo môj malý vôbec nespal ani minútu 😨 , to sa mu ešte nikdy nestalo! Tak ma napadlo, či tá ženská nebola nejaká bosorka a že kvôli nej... 😀

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
20. aug 2009

hihi, tak moj sice protestoval, ale zaspal o 13nej a spal do 14.30, celkom dobre na neho...
klaudi, ja to praveze potrebujem na rok 2009, 2010 a 2011 ake budu naklady, vydavky, kolko bude platit do SP a tak, celkom uletene, ved to sa dopredu neda...

csikike
21. aug 2009

baby, tak od vcera vecera vdaka klaudi uz maly nevracal, bezproblemov vypil nutrac aj vecer aj rano 😵 , moc dakujeme

angellinka
21. aug 2009

No super csiki!!! 😉 a to vypil ten ovocny?Ci aky?

klaudia74
21. aug 2009

Csiki, to som rada! 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
22. aug 2009

miska, ja sa celkom tesim tomu pocku, to teplo moc nemusim, aj ked skoda, ze nie cez tyzden bolo takto, ale uz sa tesim na jesen 😵 , vtedy mi teplo vobec nevadi... teda ani teraz mi nevadi, ak je max 26°C 😅
angel, hej, ovocny 😵

bashka
23. aug 2009

Caute, uz sme doma...podte dnes na koncert, o siestej na namesti...Capre zo Saly 😉

angellinka
23. aug 2009

No vitajte 😉 akurat som dnes na vas myslela.Neviem este co bude vecer,mozno tam prideme.
Csiki-uz mas take pekne brusko,uz lepsie spavas?

csikike
23. aug 2009

angel, ako kedy, tuto noc som spala dobre, ale kupili sme nove matrace, takze to moze byt aj tym
a bachor uz mam riadny, veru, ledva cakam kedy uz nebude 😀
bash, vitajte...

ria81
23. aug 2009

CAUTE baby!!! Cau Bashka! Aj ja som na vás myslela, či ste už doma. Išli sme autom o 7 okolo námestia - keby sme vedeli, že ste tam, tak sa určite zastavíme.

bashka
23. aug 2009

No inac dobry trapas, ten koncert...o siedmej ich vypli, ze ide omsa v kostole. Na drzovku. Hanba. 😝 Ako keby tam neslo kazdy den 2 krat to iste. A dnes, v nedelu dokonca 4 krat, uz to kostolasi poznaju naspamat a budu sa stazovat, ze nepocuju, lebo vonku je koncert... 😝 😝 😝

Cav rius, no uz sa ozvi, vybehneme von 😉

csikike
23. aug 2009

tak baby, a mame to tu zase, tomi opat vracal.... len dufam, ze nejde zase to obdobie 😢

bashka
24. aug 2009

ach jaj, mas IP 😉

csikike
24. aug 2009

bash, diky 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
24. aug 2009

csiki-hm,to mi je luto ☹ nikdy predtym ti z mlieka nevracal? tazko povedat,ze co to moze byt 😒

csikike
24. aug 2009

baby, vcera to vraj bola nahoda, teda drahy ma sluzbu vecer pri malom a vravel, ze zakaslal ked pil a zabehlo mu mliecko

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
25. aug 2009

Barbi dnes zaspala poobede o 13 a o 17 som ju este ledva zobudila 😕 😀 Ale o deviatej uz zalahla zas, som myslela, ze min. do polnoci bude kukuckat. Boli sme na farme, super bolo, tak sa vytesovala konikom 😵
Michel Fabio je uz lepsie?
Csiki, este nemas termin dohodnuty?
Angel, cestovna horucka uz je?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
26. aug 2009

juuuj, kurnik tak vedia tie zuby vytrapit cloveka, cely zivot su s tym len problemy, kto to kedy taku chujovinu vymyslel 🤐
moja dáma si pospala pekne do 8mej...a ani v noci nepapala...len raz na vodu sa zobudila, ale to som este bola hore, mozno nam svita na lepsie casy, opakujem mozno 😀 😀 😀

bashka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
26. aug 2009

bash pekne fotecky

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
26. aug 2009

ahojte, bash, pekne ste sa mali 😉 , super foto
miska, rychle zotavenie fabiovi, nech su tie zubadla cim skor vonku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre