• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
michaela, keby ste prisli skor na ihrisko, tak tam bola cela banda... :dizzy_face: , ale bolo super na tom ihrisku... teraz to uz bude trocha prazdnejsie, kedze zacina skola, skolka
2. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Franci mal zo sebou akurát náradie na opravovanie, lebo sme boli v garáži tak podoťahoval šróby na tých schodoch k šmýkaľke, lebo už sa aj hýbali :slight_smile:
2. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misa, akurat som vravela drahemu, ze ci ich nepojde dotiahnut :dizzy_face:
inac kupili sme botasky v H-sporte, zase maju super ceny a predstav si, ze hned sme zobrali 24ky :astonished: , su mu trocha velke, ale myslim, ze do mesiaca mu budu akurat
teraz maju zase super ceny na sandale...len keby clovek vedel co za cislo bude potrebovat na leto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pôjdeme mrknúť do H- sportu. Podľa mňa tie penové sandálky sú zle očíslované, lebo súčasne nosil 21 adidas penové a hneď mu boli dobré 24 adidas tie z brúsenej kože
2. sep 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela, ved prave, tie penove su mu este tak ltt a tieto co ma 24 su mu trolinka vacsie, tak vobec netusim aku ma realne nohu
a zase tie hnede co som ti ukazovala vcera, to su tiez 21 a ked som porovnala s tymi 24 tak je tam 1cm rozdiel...tak neviem
2. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra ráno na 10,00 ideme upratovať materské centrum. Tak ak niektorá má chuť prísť tiež upratuje sa tam, ževraj až do soboty. Ale neviem si predstaviť ako budem niečo robiť od môjho špekulanta. :grinning:
2. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela, ja by som aj prisla, ale zajtra idem konecne k dokine do GA a mam tam byt medzi 9.30-10.00 a neviem kolko to bude trvat...
ohlas sa potom zajtra kedy pojdes najblizsie a ked mi to bude pasovat tak rada pridem, pripadne aj s drahym a ten by mohol deti postrazit
2. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike - ale ty sa netráp upratovaním - ty sa teraz opatruj. :wink:
2. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak uz som spat, mala je OK, ale pojdem pre istotu na SC, zatial sme sa este nedohodli na termine, ale niekedy okolo 21.9.
inac ma cca 3100g, tak som zvedava kolko bude mat ked sa narodi :astonished:
3. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csiki, veď to je už hneď tu :confused: :confused: :confused: Ozaj a ako si to vyriešila s tým lekárom?
3. sep 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike - to sa teším, že je všetko o.k. My ideme asi aj dneska do do centra ešte troška pomôcť. :wink:
4. sep 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska sme boli vonku v gumákoch. Fabio bol špinavý ako prasiatko :grinning: už sa tešíme na zimu aký budeme chodiť domov krásny :grinning:
4. sep 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako vikendujete?
angel, vitajte doma, ako bolo?
5. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no ja som dnes bola poobede na pohrebe otcovej krstnej :frowning2: pri Senci tak chlapi ostali doma a zajtra si možno urobíme niaky výletík.
Angel - vy uz ste doma? ako bolo? dúfam, že dobre. :wink:
5. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute!!!Tak uz sme doma :slight_smile: a bolo super,dovolenka ako sa patri,na ranajky sa pilo sampanske :grinning: :grinning:
aj cesta v pohode,Norbimu sa pacilo.
a je tu tvrda realita,skoda....ale hotel bol super,pre deti od vymyslu sveta.Odporucam pre vsetky rodinky s detmi :wink:
a pracka ide v jednom kus
v tomto hoteli sme boli

http://www.falkensteiner.com/de/hotel/diadora
5. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný hotel :wink: Tak sa teším, že ste sa mali dobre. My máme dneska niaky ubolený deň. Fabio od rána vyplakáva a chytá si hlavičku dala som mu nurofen, ale len na mne visí :frowning2: ale keď som mu dala lentilky zrazu mu nič nie je :slight_smile: niaka zvláštna choroba :grinning:
6. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, mne to uz od rana nejde otvorit, ale verim, ze ste sa mali super, tak vitaj v Sali, uz tu bola bez vas nuda :dizzy_face:
6. sep 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bash uz sme tady,a mozme sa stretnut.....Norbi spava teraz halabala,ked vstane skor tak 2 krat za den,
a ked neskor tak raz ale to je potom o drzku,lebo je veeeelmi mrzuty.
Nejde ti to otvorit?
No nechapem preco,akurat som bola dnes kupit pancusky Norbimu,lebo rano bola jaka zima :angry: :angry:
6. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel a kde si ich kupila? ja som mala vlani take super z CandA s protismykovymi packami na spodku, bez vselijakych vysiviek... a boli super, ale teraz uz neviem kde zozeniem take obycajne, ale aby sa z nich neskriabal... tie vysivane su hnusne, lebo maju tie cverny zvnutra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki-tieto su uplne obycajne,ale nemaju protismykovu,skoda....
ale nevadi,lebo je to dvojbalenie a stalo to len nejake 2 eura.V tescu :wink:
6. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, asi aj ja upustim od protismykovych, ved tie som nasla za 178.-Sk :astonished: + postovne
6. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angel, perfektný hotel - trošku iná kvalita ako ponúkajú naše CK v Chorvátsku... :wink:
6. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, no uz mi to otvorilo :slight_smile: Mame co zavidiet :dizzy_face: Zajtra cinkni, dufam, ze nejak zosuladime tie nase deti, moja teraz spava do 9 najnovsie, ale aj vecer chodi neskoro. Zobudim ju rano? Co ja viem, ked si mozem pospat :dizzy_face:
Aj my uz pancuskujeme, vsak to je brutaaaal, dufam, ze o tyzden bude zas 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dala som na FB fots,tak ked chcete kuknite :wink:
7. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angellinka - pod čím ťa tam nájdem? :wink:
8. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michel IP :wink:
8. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa podelim aj s vami s dobrou spravou, 23.9. budeme mat hanku
inac vysledky z krvi mam priserne
mam aj streptokoka a som chudokrvna, taktiez toxoplazmozu... a vsetky hodnoty mam uplne mimo rozsah :sweat_smile:
10. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csiki-to je zachvilu :wink:
no a k tym vysledkom-nech vsetko dobre dopadne,drzime palce a sme uz zvedevi na Hanku :wink:
10. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike - tak Vám držíme palčeky a tešíme sa na Hanku nech všetko dobre dopadne.
Zajtra ideme do Italie na 10 dní tak sa tu majte pekne :sunglasses:
10. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si to vsetko stihla nachytat, csiki? :confused: V pohode to bude, neboj, drzkame palce a tesime sa

michel a vy sa majte pekne, aj na vas sa tesime :dizzy_face:
10. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok