• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
Ahojte, tak som Fabia zobrala do jasličiek hneď vbehol dnu celý šťastný :slight_smile: Tak dúfam, že bude spokojný, lebo hovorili mi , že Fabio zatiaľ ani raz neplakal. Ale som sa trošku radila a povedali, mi že to nie je normálne , že večer napríklad zaspí o pol osmej a o deviatej je zobudený a funguje ďalej. To by už mal prespať do rána. Tak musím byť silná a snažiť sa zaviesť ten spánkový režim, ale ja sa aj snažím, ale on stále uteká preč z postele tak neviem možno ho tie jasličky unavia. Ozaj a neviete ako sa prejavuje hyperaktivita u takýchto malých detí, lebo všade čo som čítala ju opisujú na prejavy starších detí. A troška výčitky mám čo sa týka tých jasličiek.
30. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michel-no jak to dopadlo,urcite fajn,Fabio sa odreagoval :wink: a mamina spokojna,tam si dovolovat urcite nebude :grinning: :grinning:

ja by som ho na tvojom mieste skusila po par dnoch nechat aj tam spat,keby bolo naozaj zle,prisla by si.Je to na tebe.
Baby,zima dneska co?Jaaaj uz ide jesen,neznasam sa obliekat :angry:
30. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Fabio sa páčilo ani nechcel ísť domov, potom naskočil do kočíka a spinkal od pol jednej do pol tretej. Zajtra pôjdeme na tú pol osmu zase. :wink:
30. sep 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michel, no super! :wink:
30. sep 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze mu bolo super,nove hracky ,kopec detiiii.... :slight_smile:
30. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no dneska sa Fabio nechcel ani vyzuť tak sa ponáhľal do jasličiek. Aj sa teším, že sa mu tam páči, aj som bola trošku smutná, že mu nevadí, že bude chvíľku bezomňa, ale on vie , že ja preňho prídem :wink:
1. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodaj by mal kazdy taketo bezbolestne zaradenie sa do jasli/skolky...mozes byt rada, michel. Som zvedava ako bude u nas...a hlavne na to, ako sa ona bude drzat spagatu na prechadzke a pojde pekne dobrym smerom :grinning:
1. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...ako sa mate s detickami? my dnes mame 1 rok, ale to zbehlo
1. okt 2009 o 10:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka, všetko najlepšie Adamkovi k narodeninám! :slight_smile:

Bashka, na tú prechádzku so špagátom som aj ja zvedavá... :sweat_smile:
Náš malý je najnovšie zamilovaný do traktorov, psy ho už vôbec nezaujímajú, celý čas len ukazuje na cestu a vykrikuje "traktó, traktó", aj susedia z nás musia mať radosť, lebo chodí aj na balkón vykrikovať... :sweat_smile:
1. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, vsetko naj adamkovi :wink:
ozi baby, nemate niekto pozicat na 3 mesiace monitor dychu za rozumnu cenu?
mala rada spi na brusku, ale ja sa trocha bojim...
dnes sme boli opat vonku a bolo super, poobede ideme upratat pred vchodom, lebo mame sluzbu a uz sa hlasia aj navstevy, tak budeme musiet byt doma
1. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka vsetko naj..Adamkovi :wink:

Csiki-nemame,my sme ani nemali,podla mna zbytocne by ma to doma stresovalo.Norbi lubil odjkaziva spavat na brusku,len ja som na to neskoro prisla a bol hned spokojny :slight_smile: a spava tka doteraz.
1. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, aj tomi tak spaval, ale az od mesiaca, a teraz mi lepi este davat tak hanku na celu noc... :confused:
1. okt 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme....Adamko tiez spava stale na brusku
1. okt 2009 o 14:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike - ja tiež nemám, lebo som ho už odložila v Taliansku, ale včera akurát bola relácia mama a ja v telke a tiež hovorili, že je to dobré mať. Fabio to mal hneď aj v nemocnici. Ozaj kukla som aj fotečku Hanka je zlatunká :slight_smile:
1. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, my sme mali z poistovne zadarmo na pol roka, potom si pre to prisli..ale super vecicka, to som vzdy len pozrela, ze blika a spala som spokojne dalej :slight_smile:

evit, vsetko naj Adamkovi
1. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevravim ze je to zle mat doma,ale pokial je dieta donosene a zdrave,neviem...myslim,ze netreba.
michel IP :wink:
2. okt 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALE JASNE POKIAL spava na brusku a je taka malinka,to by som sa aj ja bala.Norbi tusim od 3 mesiacov ,teda ja so zistila ze sa mu lepsie spi na brusku :wink: a ako spavate v noci?
2. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fabio ako začal chodiť do jasličiek - už druhý deň odmieta dudlík povie naňho , že bééé kaka :grinning: Asi ho vysmiali detičky, že dudloval :grinning: Ináč taký je podarený vždy, keď preňho prídem - tak kričí mama mamá a očká mu svietia, ale vidím naňom , že je tam spokojný a ani nevyplakáva.
2. okt 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela, super, evidentne mu to prospieva :wink:
3. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super michel :slight_smile: fabio sa nema problem zaradit do kolektivu,urcite sa mu tam paci...
aj na buduci tyzden bude chodit?

My ideme s babami na koncert do NR na Risa Mullera,sa tesim.25.10. :wink:
3. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angellinka - no ty sa máš, že koncert :slight_smile: aj ja chcem
Malinký od soboty večera vracal a dnes hnačkujeme no paráda :frowning2: a ešte prasklo potrubie na kúrenie v činžiaku a valila sa prúdom voda na schodišti ešte, že rýchlo zavreli uzáver - no neviem si predstaviť, že by sa to stalo v noci tak to by sme asi plávali. Celý víkend som , len čistila po Fabiovi :frowning2:
5. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michel-hnackujete?radsej nasad hned dietu,a ziadne mlieko :wink:
5. okt 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, dnes vsetky yamahujete, co?
7. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: csiki yamahovali sme :wink:
Norbimu sa pacilo,staci ked ma deti okolo seba.A aspon bude progrm v zime,stale sa len motat niekde,mi niekedy ide na nervy.Uz spi,ho to unavilo,som zvedava dokedy :fearful:
7. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my neyamahujeme, lebo dali super čas , že od 11,40 - 12,20 tak možno , že dnes s tým niečo urobia, lebo že 6 mamičiek sa sťažovalo, že to čo je za čas - veď to je čas obeda.
csikike - ako sa máte?
7. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela, mame sa fajne, ale nastastie hanka dost pomaha, ze vela spinka, lebo neviem neviem ako by som lietala s kocikom za tomim na pesej, takto ju odstavim a ona si drichme, tak mozem veselo behat.
Dnes poobede pojdeme iba k bille, neche sa mi trepat do mesta, vcera sme isli domov ako cigani, maly v buggypode, mala revala, tak som ju stiredavo mala v kociku a na rukach...
inac tiez som zvedava co budem robit v zime?
7. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja neviem ako by som pri mojom Fabiovi kočíkala bábatko, ale možno by sa Fabio zmenil príchodom súrodenca :confused:
7. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela, treba skusit, mozno by sa zmenil, a ked od septembra aj tak pojdu do skolky tak to bude ovela lahsie, najma ak ma Fabio uz prax z jasliciek :wink:
7. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki-od septembra ide Tomi do skolky? :wink: to kam?
7. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, zatial je nahlaseny do tej medzi okruznou a partizanskou, ja len dufam, ze ho zoberu...
pripadne keby bola cisto anglicka skolka tak by som ho urcite dala tam
7. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok