• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
csiki kedy chodite vonku? chcela by som kuk na Hanku :dizzy_face:
8. okt 2009 o 07:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,a tam beru od dvoch rokov? :confused: som nevedela....
8. okt 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, nie, beru od 3 ale tomi bude mat na buduci septe. uz skoro 3
evit, jeeeeeeej, si snz? gratulujem k rozhodnutiu
von chodime podla toho ako sa deturenci vychrapkaju, ale vacsinou tak po 16,30
no som zvedava co bude v zime, neviem ci im bude stacit ist von 1x za den
8. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki-jaaaj ja ze teraz od septembra :wink:

michel,ako?lepsie ste na tom?
8. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki ano som, dakujeme :slight_smile:
8. okt 2009 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda ze tak neskoro chodis, Adamko chodi spat o 18tej, takze kym by sme sa dotrepali do mesta a spat, tak by bol nervozny
8. okt 2009 o 13:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne? a kedy vstava?
8. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o 6:00-6:30
8. okt 2009 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu, tak to je riadne skoro, teda na mna :astonished: , v tom case si este uzivam ticho v byte...teda ked nemusim malu krmit a prebalovat :grinning:
8. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit-super!!!Aspon mas vecer klud.Mne Norbi tiez spi od pol 8-8,a som rada,lebo som vecer unavena,a mozem si vylozit nohy.Rano sice vstava mdzi 6-7,ale nevadi,aspon spolu ranajkujeme a odprevadime tata do roboty,a preto mi aj dlho spaval este 2 krat za den,co mi moc vyhovovalo :wink:
nech sa skoro zadari :dizzy_face:
8. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angell mne este spava 2x cez den
8. okt 2009 o 15:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitkamalicka - no tak pekne ti spinká, nevymeníš? Mne Fabio vstáva o siedmej raz si pospí ak si pospí a potom je ho problém dostať do postele o polnoci.
Dneska som išla s Fabiom tretí krát doktorovi - bola som v nedeľu na pohotovosti, lebo vracal. V pondelok, lebo sa triasol od zimy a pripadal mi taký malátny a nevedel spať stále sa budil, ale doktorka ma odbila, že ak nemá moč ona ho nevyšetrí a potom , keď malý bude vypišaný nech donesie moč otec. O dve hodiny na to mu vystúpila horúčka 39,3 a stále plakal a veľmi zle spal. A cez deň v noci na nevydržanie stále plakal. Včera večer spustil dusivý kašeľ a zase celú noc vyplakával. Dnes sme boli na krčno - ušnom a predpísala mu doktorka antbiotiká kvôli hrdielku a ušká má troška červené na to kvapky. Nevie prehltnúť ani čaj aj pritom plačká. Chudáčik môj.
8. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit-mne spaval doteraz 2 krat a ma rok a pol pomaly :wink:
a je to super!!!
michel-myslime na vas :slight_smile:
8. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no dneska uuuuzasneee pocko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak sme si boli pobehat v Kauflande :grinning: Inak maju tam super spacie vaky ak vam decka nechcu byt zakryte. Za 7.99, teplucke, az do dlzky 110.
10. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
baby, nasla som na nete kocku, co predava protismykove pancusky, aj termopancuchy, tak ak niektora chcete, kuknite a napiste mi, usetrili by sme na postovnom
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=57692
zajtra poobede idem objednat
10. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak na to počko si môžeme pomaly zvykať. Brrrr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A spací vak Fabio by chytil dobré nervy keby som ho do neho dala. :grinning:
10. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela, tak u nas je to s tym spacim vakom podobne, ale malu chcem naucit, lebo tomi ani teraz nechce byt zakryty a paplon vyhadzuje z postielky :sweat_smile:
uz sa ma Fabio lepsie?
10. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez paplon vzdy vyhodime alebo sa odkopeme a v spacom vaku ma riadne nervicky, takze my teplejsie na noc obliekame inac nemame sancu
10. okt 2009 o 19:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja nema namietky, takze super, juuuuuj ako tam ma teplucko :dizzy_face: Som jej mohla aj 3 vrstvy obliect a furt bola studena. Poobede si schrupla takto 3 hodky, cozeeeee...

baby, nemate niektora tu brozuru Happy Baby co sa dostava v porodnici? Malá mi potrhala, uz to ma len par stranok. No keby ste nepotrebovali tak dajte vediet. Tu zelenu. Dik
10. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash ja to mozno niekde doma mam, musim zajtra kuknut
10. okt 2009 o 21:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki aj ja chcem
11. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3602069 86 hndedo fialove by som brala, ak si este neobjednávala
11. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3576901 aj ruzove
z tychto ale neviem ci maju č.86
11. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash, ja ju mam, tak ti ju mozem dat
son, prezrela som, ale 86ku nemaju, ale opytam sa jej
11. okt 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre tak len tie termo hnedo ruzove č. 86
super dakujem
11. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, tak ti dakujem...ked ju budes mat pri sebe daj vediet, dobehnem :slight_smile:
11. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bash-no krtko,ani teletubbies nemalo uspech :frowning2: pytal si Pingu,plakal a volal ma.
Budem musiet zapinat castejsie,ty kokos maly odpadol o pol 8 :fearful: dnes vela deti,ine hracky,super....
12. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, to kde ste boli?
ja neviem co doma s malym, vcera sme vybehli okolo baraku, tak sa clakal vo vode ale bola riadna kosa :zipper_mouth:
a dnes este aj ten vietor... no som zvedava
13. okt 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki-vcera sme boli v MC poobede,ved uz nam sibalo doma :unamused:
a Bash mi pozicala DVD rozpravky,lebo maly chce stale len Pingu pozerat,ale zatial bez uspechu.
Dnes sme boli chvilku doobeda,ale neda sa v takom vetre.Nam ale nadelilo pocsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Poobede ideme do NR,nejaku ciapku,rukavicky a v Mlynoch je detsky kutik,tak tam sa vyblazni :wink:
13. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
ako sa mi mate? Chcem sa spytat, kedy chodite do MC? Malemu v poslednej dobe straaaasne chyba spolocnost a ja uz nevladzem, tak ho necham vyblaznit niekde inde :wink:
A idete aj pozriet na burzu?
14. okt 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok